Skocz do zawartości

HIT! Kolejna "inteligentna" wypowiedź płci pięknej


Quo Vadis?

Rekomendowane odpowiedzi

http://wmeritum.pl/rezyserka-stwierdzila-ze-szariat-polsce-bylby-problemem-dzis-prawa-kobiet-rowniez-sa-ograniczane-slowa-wzburzyly-nawet-dziennikarza-tvn-wideo/186547

Kolejna idiotka, która mówi, że nie ma nic złego w tym, że:

Cytuj

Europa zmienia kształt i kolor i nie ma w tym absolutnie nic złego. My musimy się na to przygotować. Przygotować dzieci, procedury… – mówiła.

OCZYWIŚCIE, że nie ma. Oczywiście, zaraz wyjdę z siebie. Czemu takiej głupoty się nie leczy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czego spodziewasz się po tvn, mimo już społecznego braku przyzwolenia na przyjęcia pseudo emigrantów muzułmanów oni dalej pieprzą bzdury i zakłamują rzeczywistość, nie oglądam, hity od nich prawie codziennie wychodzą w wiadomościach brak przekazu że zamach przeprowadził muzułmanin, dwoją się i troją naginając rzeczywistość. 

Edytowane przez Mordimer
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem cały fragment w TV, cała trójka gości pieprzyła trzy po trzy, aż szkoda gadać jak zakłamywali rzeczywistość. A Marcin Meller faktycznie zachowywał zdrowy rozsądek, to chyba jedna z niewielu osób z TVN, która jest jeszcze w miarę normalna. Zrobili też sondę: "Czy jesteś za przyjęciem do Polski uchodźców", 84% widzów zagłosowało na "NIE". I to już chyba wystarczy za komentarz. Mogą sobie wsadzić te manipulacje. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, GluX napisał:

Co Ty myślałeś, że w mediach mówi się prawdę? ;)

Powiem tak, ja nie oglądam tv praktycznie, jedynie czasem jakiś mecz czy film.. na ten art trafiłem w sieci :) i cóż.. pewnie jak każdego z tutaj obecnych delikatnie mówiąc wkurwiają mnie takie debilizmy bo inaczej tego nazwać się nie da :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 @Quo Vadis? @GluX @EnemyOfTheState @Mordimer Panowie to jest tylko papierek lakmusowy zindoktrynowanej ogromnej masy kobiet przez marksizm nowej fai czyt. feminizm.

 

Społeczeństwa europejskie można porównać do ruskiego ćpuna zażywającego krokodyla. To nic, że skóra złazi a mięśnie od kości odlatują ale nadal żyją z rozkładającymi się na żywca ciałami i nadal chcą się narkotyzować.

 

Rozróżniam  trzy narkotyki dla Europy. A mianowicie :

 

1.  Ideologia a raczej Plan trzech wojen światowych Alberta Pike'a jako podburzenie ludności tubylczej i skanalizowanie ich energii złości i buntu przeciwko zaistniałej sytuacji na ludności arabskiej. Analogia do kryształowej nocy w III Rzeszy. Ta utrata energii na wojnę z inną rasą i religią jest w celu utracenia mocy przerobowych homeostatu Europejskiego i w konsekwencji wprowadzenie Porządku Technokratycznego właśnie przez tych samych ludzi co poprzez podjudzanie wywołają zamieszki i wojnę domową. Biali zamiast powiesić zdrajców swoich państw ( samorządy, dziennikarze, biskupi, papież, premeirzy, królowie, prezydenci, politycy, celebryci i artyści oraz naukowcy) będą się rżnąć z arabami.

2. Manifest z Ventotene Altiero Spinellego jako komunistyczny manifest założycielski UE. Chodzi o zlikwidowanie własności prywatnej i gospodarek narodowych w celu wprowadzenia czystego KOMUNIZMU.

3. Plan eksterminacji białej rasy Richarda Coundenhove Kalergi poprzez wymieszanie się białych europejek ( stąd te szopki z telewizji o których tutaj przytaczacie w linkach ) ze śniadymi bad boyami i stworzenie na gruzach cywilizacji białego człowieka rasy czerwonej ala rasa egipska.

 

Chodzi o całkowite wymazanie cywilizacji białego człowieka pod każdym względem : genetycznym, kulturowy, religijnym, społecznym, gospodarczym. To jest WOJNA.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, EnemyOfTheState napisał:

 84% widzów zagłosowało na "NIE".


Przyjacielu, za jakis czas bedzie 84% na tak. Myslisz, ze sondazami sie nie manipuluje? Ja pamietam z kampanii, ze zdazalo sie po 104% respondentow jesili sie sumowalo to co w sondazach. Nic z tym nie zrobisz niestety.

Ja mam tylko cicha nadzieje, ze ziobro (tfu!) faktycznie zalagodzi dostep do broni. Dzis czytam, ze czesi maja przeprowadzic reformy, ze bedziesz mogl miec bron i strzelac w obliczu zagrozenia terroryzmem. Az mi sie slabo zrobilo.

Po sobocie to ja musze siasc na spokojnie na dupie i pomyslec co dalej. Zaczalem czytac czym mozna sie bronic w UK - niczym. Mozesz miec farbe w zelu. Spryskasz delikwenta i policja bedzie wiedziec, ze cos jest z nim nie halo. Serio mowie. Zaczalem szukac paralizatora na ebay. Paralizator w UK? 10lat w pierdlu ci grozi za posiadanie. Gaz pieprzowy? Zapomnij.

Ja w sobote poszedlem sie spotkac na piwo z kumplem. Mowie mu: "chodz na london bridge, spotkamy sie po srodku. - Niee, chodz do mnie do chaty, w ogrodzie sie napijemy bedzie taniej. - Nie pierdol chodz na london bridge, siadziemy se w pubie. Wpadaj do mnie do ogrodu. Ok". Wracalem do domu o 23 pozniej i zamkniete stacje itp, policji pelno. Kurwa moglem tam byc, kto wie czy bym w lodowce teraz nie lezal. To juz przestaje byc zabawne, te kredki, koncerty, piosenki i inne chujostwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Tomko napisał:

Po sobocie to ja musze siasc na spokojnie na dupie i pomyslec co dalej.

 

1 godzinę temu, Tomko napisał:

Wracalem do domu o 23 pozniej i zamkniete stacje itp, policji pelno. Kurwa moglem tam byc, kto wie czy bym w lodowce teraz nie lezal.

 

 

Jak to co dalej ? Wracać do Polski i tutaj budować dobrobyt i potęgę a nie czekać na kolejną jatkę. Ile jeszcze musi upłynąć czasu aby Polacy podjęli decyzję o  powrocie do kraju. Chyba już dość się dorobiliście. Życie chyba jest ważniejsze niż  kolejny dodatkowy hajs w funtach na koncie. Chcecie ginąc w tym szambie tak jak cała reszta zgniłego zachodu ? To nie wasza wojna. Im szybciej podejmiecie decyzję powrotu tym lepiej bo potem granice będą zamknięte i nikt nie wyjedzie stamtąd ot tak sobie. I będzie płacz i zgrzytanie zębami. To dopiero początek. Teraz już tak będzie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurwa madrze prawisz przyjacielu. Mysle o wyprowadzce poza miasto gdzie jest troche bezpieczniej, mniej turystow itd. Prace znalezc poza miastem, na obrzezach zeby unikac komunikacji zbiorowej jak sie tylko da.

Moi znajomi wrocili na stale do Polski tydzien przed nalotem na dzielnice Barking, gdzie te brudasy mialy swoje mieszkanie. Oni mieszkali na Barking! A ja mieszkam w Newham, kolejnej, w ktorej byla oblawa policyjna. To sa pieprzone slumsy, cos niepojetego co tam sie dzieje.

Edytowane przez Tomko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tomko mówiłem o powrocie do ojczyzny a nie wyprowadzce na wieś. Owszem będzie trochę bezpieczniej ale na początku potem i na prowincję się to przeniesie. A jak dojdzie do stanu wojennego lub wojny domowej to gdzie kupisz leki, żywność i skąd będziesz brać pieniądze jak ci zablokują konto? Aha i licz się z tym, że wkurwiony i podburzony brytyjski lud tubylczy widząc co się wyprawia będzie chciało spuścić powietrze i jak myślisz na kim się wyładują swoją frustrację ? Na arabach, których notabene się boją ? Oczywiście, że na Polakach. Bo na polaczkach można bo i tak się nie obronią bo są nie zorganizowani. Bo są zaradni , przedsiębiorczy i sobie radzą. A bezrobotni brytole, którzy jeszcze po dupie dostają od muslimów będę musieli rozładować napięcie na bogu ducha winnych Polakach. Zresztą już było takich kilka przypadków i będzie jeszcze więcej. Więc albo Polaka upierdoli arab albo sfrustrowany i bojaźliwy anglik.

 

 

Ps. Wolę abyście to wy wrócili do kraju z nowym bagażem doświadczenia i mentalnością i pomogli nam zbudować kraj na nowo. Wolę was niż rzeszę Ukraińców.

Edytowane przez Geralt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Geralt No bagaz doswiadczenia to na pewno, z pieniedzmi to roznie, ale to nie jest nawet najwazniejsze. W Polsce mam duzy dom w spadku z osobnym garazem z mozliwoscia adaptacji na biuro, sprzet do pracy kupilem tutaj wlasny wiec juz jakies 20tys do przodu jestem jak go do Polski przywioze, zawsze cos by sie znalazlo do pracy.

Wracajac do tematu. Ktos tu bardzo ladnie kiedys podsumowal - podswiadoma potrzeba bycia zdominowana u niektorych pan. Poza tym kobiety NIE NADAJA sie do jakiegokolwiek rzadzenia. Tutaj w UK kreuja therese may na nastepna Margaret Thatcher a to w ogole zupelnie co innego. Baba jest miekka jak gotowa galareta ze sklepu. Populizm i pieprzenie, zero konkretow. A takie mentalne ameby jak ta polska "dziennikarka" na codzien mieszkajaca we Francji to w ogole... Szkoda komentowac. Jest w necie duzo swietnych pomyslow. Kto nie widzial, to ten jest moj ulubiony:

http://wolnosc24.pl/2017/03/14/szwedzka-minister-bojownicy-isis-powinni-byc-integrowani-ze-spoleczenstwem-znajda-wspolny-jezyk/
 

Jako ciekawostke powiem, ze jak byly wybory tereski to porownywano w gazecie jej buty do kontrkandydatki. To byly koronne argumenty. I artykul na cala strone: Dlaczego to musi byc Theresa a dlaczego nie moze byc jakas tam druga babka. Ot taka lekka sugestia.

Edytowane przez Tomko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Dnia 4.06.2017 o 21:40, EnemyOfTheState napisał:

Widziałem cały fragment w TV, cała trójka gości pieprzyła trzy po trzy, aż szkoda gadać jak zakłamywali rzeczywistość. A Marcin Meller faktycznie zachowywał zdrowy rozsądek, to chyba jedna z niewielu osób z TVN, która jest jeszcze w miarę normalna. Zrobili też sondę: "Czy jesteś za przyjęciem do Polski uchodźców", 84% widzów zagłosowało na "NIE". I to już chyba wystarczy za komentarz. Mogą sobie wsadzić te manipulacje. 

 

O patrzcie, nawet miałem rację:

https://ndie.pl/meller-zaskoczyl-sprawie-uchodzcow-prawej-stronie/

 

Ale chyba za długo w TVN-nie już nie zabawi :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może moje trzy grosze.

Po ostatnim ataku terrorystycznym moja kumple mieszkająca w Londynie wrzuciła na facebooku jakiegoś linka z mapką, że jest w bezpiecznym miejscu.

Na początku olałem to. Ale z czasem zacząłem się zastanawiać. Jak kurwa? Co do chuja?
To ona jest na wojnie czy co?

Najgorsze jest to, że może dwa komentarze miała pod tym linkiem. A tak to każdy wyjebane i znieczulica.
Czyli w naszych umysłach już zostało zaprogramowane "kolejny atak terrorystyczny" hmm a pewnie znowu się ktoś wysadził.

pamiętacie w latach 90tych jak takie ataki samobójcze zdarzały się tylko na bliskim wschodzie, afryce, filipiny. Każdy na to patrzył i wmawiał sobie. Chuj z nimi arabami sami się wykończą...
Nawet się nie zorientowałem jak miejsca tych ataków są coraz bliżej i coraz częściej.

Z każdym dniem coraz bardziej przekonuję się, że pytanie CZY będzie wojna już jest nieaktualne a KIEDY będzie.

Pół roku temu byłem w WKU na wezwaniu. Dostałem bilet do woja bez podania daty. Tzn będzie ogłoszona mobilizacja i mam 36 godzin na stawienie się :(

To juz kurwa przestaje być śmieszne.

Mam swoje plany, marzenia, nowe karyny do poznania a to wszytsko może jebnąć, wystarczy jedna decyzja Pana Macierewicza :(

Edytowane przez p47thunderbolt
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.