Skocz do zawartości

Historia jakich wiele


Rekomendowane odpowiedzi

@Odlotowy Trafna uwaga, o tym nie pomyślałem. Jeśli chodzi o moment, w którym powiem jej, że więcej nasze ścieżki się nie przetną, to jestem spokojny, bo nie zamierzam się jej tłumaczyć. Powiem jej tylko jedno zdanie, odwrócę się i pójdę. Chodzi mi o ostateczne zamknięcie tematu, poza tym mam wbite do głowy tego typu honorowe zachowania, a że ona czegoś takiego nie zna i nie rozumie, to inna bajka, ja robię po swojemu. Martwi mnie, że będzie próbowała się ze mną kontaktować i wydobyć jakieś wyjaśnienia, a w konsekwencji zacznie się tłumaczyć, pierdzielić bzdury o wspaniałej przyjaźni. Zdecydowanie nie jestem na to gotowy, moja praca nad sobą zaczęła się całkiem niedawno. Na szczęście w mediach społecznościowych nie istnieję, jej numer telefonu zablokuję, a w razie konieczności zmienię swój, mam nadzieję, że to wystarczy i już nigdy więcej nie pojawi się w moim życiu.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.