Skocz do zawartości

"Oddawajcie moje siano!!1"


Rekomendowane odpowiedzi

Ponieważ chcę nagrać nowe nagranie synchronizujące, chciałem kupić muzykę - kupowałem ją tu; https://enlightenedaudio.com/

 

Dostałem od nich meila że mają nowe nagranie, i było zajebiste. Ale gdy się zalogowałem (kupiłem u nich wcześniej już muzykę) wywaliło mnie z ich strony:

 

Error

The website encountered an unexpected error. Please try again later.

 

 

 

Na chrome i operze to samo, na mozilli udało mi się kupić bez logowanie, ale w końcu musiałem się zalogować i zapłacić z paypala:

 

Zapłacono przy użyciu
Saldo konta PayPal
Kurs wymiany
138,42 PLN = 48,00 AUD
1 PLN = 0,35 AUD
Numer identyfikacyjny transakcji
5RV77287SR3659301
Informacje o sprzedającym
Spire Audio
+61 412264418
http://www.spireaudio.com.au
[email protected]
Identyfikator faktury
6011-1496422435
Podatek
4,36 AUD
 
Suma
48,00 AUD
Szczegóły zakupu
Astral Voices - 15min
43,64 AUD
Przedmiot nr astralvoices-15min

---------------------------------------------------------

 

No i nagrania nie ma, meila nie ma, nic nie ma - zalogować się nie da. Po zapłaceniu i zalogowaniu, znowu mnie wywaliło z ich strony.

 

Proszę was o napisanie mi krótkiego meila po angielsku, a ja im go wyślę:

 

"Skurwysyny, oddawajta mi moje siano!!1" :)

 

A poważniej, krótki meil że wpłaciłem i proszę o nagranie bo strona ma chyba awarię. 

 

Będę wdzięczny.

    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Good evening.

     

    I paid for a recording via PayPal, however, I can't get it from Your Page because I can't login to my account. There is some sort of error that occurs everytime I try to do it. If You can please send the recording that I've bought to my e-mail. I will leave informations about my account and ID of the transaction below. I hope this problem will be resolved as fast as possibile.

     

    I pod spodem podaj odpowiednie dane: nazwę konta i ID transakcji. Powinno wystarczyć takie coś.

    Edytowane przez HORACIOU5
    • Like 2
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    @Stulejman Wspaniały Nie do końca jest jasne czy płaciłeś raz, czy dwukrotnie. "[..]na mozilli udało mi się kupić bez logowanie, ale w końcu musiałem się zalogować i zapłacić z paypala" W każdym razie jeśli poprzez Paypal to zazwyczaj w przypadku braku otrzymania towaru Paypal staje po stronie kupującego i zwraca środki. 

    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

     

    36 minut temu, Stulejman Wspaniały napisał:

    Żebym przez wasze żarciki nie poszedł do amerykańskiego więzienia, tam takiego tłuściutkiego guru chętnie poprzytulają rozochoceni afroamerykanie :>

    Nie martw się Marek,my Cię obronimy. Hahahahahahah żartowałem,wcale nie :)

    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    No dobra, pośmieliśmy się z mojej nadwagi, tłustego tyłka, gwałtu analnego i afroamerykanów :>

     

    To który z wpisów mam im wysłać na meila?

     

    Na dwóch przeglądarkach, tam gdzie się zalogowałem jest ten sam błąd cały czas, a na mozilli nie ma ale jestem wylogowany - czyli mozilla automatycznie wylogowuje, dzięki Bogu bo w ogóle będę mógł do nich coś wysłać.

    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    @Stulejman Wspaniały to co @HORACIOU5 napisał jest OK. Z tym, że zrobił literówkę jeśli chodzi o wielkości liter. Należy zmienić "If You can please send the recording [..]" -> "Could you please send the recording[..]"

     

    Zatem całość po tej modyfikacji wygląda tak:

     

    "

    Good evening.
     
    I paid for a recording via PayPal, however, I can't get it from Your Page because I can't login to my account. There is some sort of error that occurs everytime I try to do it. Could you please send the recording that I've bought to my e-mail. I will leave informations about my account and ID of the transaction below. I hope this problem will be resolved as fast as possibile."

     

    I pod spodem podaj informację o nazwie konta i ID transakcji. 

     

    • Like 1
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Tak, powinien być znak zapytania. Zgoda.

     

    Wiesz, nie ma sensu się spierać o takie niuanse ale uważam że lepiej poprosić o wysłanie niż pytać czy jest to w ogóle możliwe. Skoro mają stronę która sprzedaje muzykę to jest to oczywiste ;) Autokorekta zmieniła na 'Y'? Dziwne. Chyba, że pierwotnie zaczynałeś zdanie od 'you' a potem to if dopisałeś.

    • Like 1
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Zmieniło mi you na rozpoczynające się z dużej litery pomimo wstawienia na początku If. Zdarza mi się ;) Poza tym tak jak napisałem, obie wersje są ok i spełniają swoją rolę. A żeby osiągnąć złoty środek można po prostu napisać "Because of that please send..." i będzie cacy.

    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    @Stulejman Wspaniały wyslij do nich normalnego maila, ze zaplaciles a nie otrzymales. Jesli ci nie odpisza, uzyj opcji kontaktu ze sprzedawca przez paypal. Oni go przymusza i ci rozwiaza problem. Tak jest najlepiej bo paypal ma gwarancje zwrotu jesli nie otrzymales produktu za ktory zaplaciles. Chyba na odpowiedz maja jakos 48 albo 72h nie pamietam. Ale zazwyczaj przynosza w zebach pieniazki bo paypal ma srodki prawne zeby sciagnac od nich zwrot pieniedzy.

    Wg mnie nie ma co kozaczyc i przeklinac bo to naprawde da sie zalatwic bez problemu.

    Edytowane przez Tomko
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

    Powiadomienie o plikach cookie

    Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.