Skocz do zawartości

Dziennik rozwoju, Imperator


Rekomendowane odpowiedzi

Wpadłem na pomysł, że fajnie by było stworzyć osobny dział na forum z dziennikami w których każdy by pisał o swoim rozwoju, przemyśleniach, męskich sprawach, a bracia samcy będą pomagać, doradzać, omawiać ciekawe tematy. Ja zaczynam, mile widziane komentarze :D

Wiele osób zajmujących się rozwojem osobistym mówi, żeby poznać siebie dokładnie. Według mnie nie jest to rozwiązaniem problemów człowieka, może to nawet doprowadzić do tego, że ktoś zacznie te problemy wyolbrzymiać, skupiać się na nich, poprzez walkę ze swoimi demonami doda im energii. Lepiej skupić się nie na poznaniu ale na stworzeniu siebie. Masz w sobie obraz idealnego siebie, wiesz jak chciałbyś się zachowywać, kim być, to stwórz siebie, pożądaj siebie takim jakim chcesz być. Jeśli pokonasz przeciwności, wrogów na swojej drodze będziesz jak drzewo które musiało walczyć z wiatrem żeby przetrwać - silne i zdrowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.