Skocz do zawartości

Tymochowicz & Kambodżanka


Rekomendowane odpowiedzi

Ja lubie starszych najlepiej 10-15 lat, to optymalna róznica, ale więcej niz 20 to juz wg mnie przegiecie....na niekorzysc dla kobiety.

Heheh może jak ładnie poproszą Tymochowicza to postara się on ze swoją Kambodzanką o jakąs ładną córeczke dla któregos z forumowych samców :lol:

Pół azjatka pól polka wychowana wg forumowych tendencji, to byłoby cos, co Panowie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, HORACIOU5 napisał:

@Arox i teraz patrz, gdyby taka Azjatka robiła to co mówił Guru czy pisał Red, to bym sam chętnie jej się za to odwdzięczał. W końcu skoro sprawia, że czuję się dobrze to mam powód by jej to samo zagwarantować. Nasze panie tego nie ogarniają, bo uważają, że wszystko im się należy ot tak za sam fakt bycia kobietą. Mają roszczenia samemu nie dając niczego w zamian a potem są zdziwione, że mężczyźni nie chcą się wiązać. Ciekawe czemu ;)

 

Aż się rozmarzyłem o takiej muzie, która by wprawiała mnie w przyjemny nastrój i mógłbym przy niej odpocząć a to by pozytywnie wpływało na moją twórczość :D Szkoda tylko, że takich samic nie znajdziemy w granicach naszego kraju, bo tutaj to tylko brak szacunku, roszczenia, jojczenie i brak jakiegokolwiek wsparcia od kobiety ;)

 

 

Nie wszystkie kobiety sa rozszeniowe itp, ale ja wy za partnerki zyciowe wolicie instagramowe kobietki robiace dziubki ignorujac normalne kobiety to co sie potem dziwicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Emska napisał:

Nie wszystkie kobiety sa rozszeniowe itp

 

Prawie wszystkie, roszczeniowe nie są tylko te bardzo brzydkie i to tylko do czasu aż nie zaobrączkują jelenia, jeszcze zostają dziewczyny z  aspergerem - chociaż w sumie one mają to inaczej rozłożone w czasie. Zestaw cech warunkowanych biologicznie jest ten sam, gospodarka hormonalna jest ta sama, uwarunkowania kulturowe też, więc zestaw zachowań jest ten sam :> Produkt finalny nie różni się znacząco między sobą :> 

 

 

18 minut temu, Emska napisał:

instagramowe kobietki robiace dziubki ignorujac normalne kobiety to co sie potem dziwicie?

 

Schematyczna do bólu w swojej wypowiedzi samiczka, imputuje nam niezdolność do logicznego podejmowania decyzji i domniemane sposoby wybierania partnerek, kisnę :>

 

My tutaj robimy to tak:

 

 

 

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Mosze Red napisał:

 

Prawie wszystkie, roszczeniowe nie są tylko te bardzo brzydkie i to tylko do czasu aż nie zaobrączkują jelenia, jeszcze zostają dziewczyny z  aspergerem - chociaż w sumie one mają to inaczej rozłożone w czasie. Zestaw cech warunkowanych biologicznie jest ten sam, gospodarka hormonalna jest ta sama, uwarunkowania kulturowe też, więc zestaw zachowań jest ten sam :> Produkt finalny nie różni się znacząco między sobą :> 

 

 

 

Schematyczna do bólu w swojej wypowiedzi samiczka, imputuje nam niezdolność do logicznego podejmowania decyzji i domniemane sposoby wybierania partnerek, kisnę :>

 

My tutaj robimy to tak:

 

 

 

 

Zalezy co masz na mysli pod podjeciem "rozszeniowosc"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Emska jeszcze na zawał zejdzie po tym temacie o szukaniu żon, który podał @Mosze Red, chociaż szczerze wątpię żeby się wysiliła i przeczytała go ze zrozumieniem. No i jest tak bardzo inna i wyjątkowa oraz "normalna", że poleciała schematycznym tekstem i do tego złamała regulamin, bo myśli, że skoro jest samicą to zasady jej nie dotyczą ;)

Edytowane przez HORACIOU5
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam wszystkim szczęścia życzę. Tylko dziwi mnie azjatycki przelicznik wiekowy bo jeśli tam 54 lata należy liczyć jako 30-ci, to przecież tymochowiczowa partnerka, śliczna Sa Na jeszcze się nie narodziła, więc któż mu szepce do ucha takie niezwykłe nowinki? Co jest takiego w krajach tak ładnie określanych przez poprawność polityczną  mianem rozwijających się, że bogaci męscy przedstawiciele naszego pierwszego  świata w „dostojnym wieku”  uzyskują przeświadczenie że są wiecznie młodzi, a majętne podstarzałe nadwiślańskie lamy, że niczego nie ubywa ich piękności?

 

http://www.pudelek.pl/artykul/111764/tymochowicz_swietuje_54_urodziny_z_20-letnia_narzeczona_z_kambodzy_koncze_jakis_absurdalny_wiek_w_polsce_co_odpowiada_wiekowi_30_lat_w_azji/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli to prawie równolatkowie. Uf, uspokoiłeś mnie @kootas, bo już myślałam że omawiany gentlemen obcuje z nadciągającym wiatrem.  Jednak żyje w kraju absurdu i na zdjęciu widzę faceta, który wygląda na „polski wiek biologiczny”.

 

Nie chcę tu podważać faktu, że młoda kobieta może być zainteresowana na poważnie interesującym starszym mężczyzną, ale trudno mi uwierzyć na logikę, że Azjatki mają scentrowane oczy, a obiło mi się o uszy parę faktów odnośnie turystyki matrymonialnej do uboższych krajów gdzie miejscowa biedota piękna, młoda i niedroga szuka okazji by wybić się do lepszego świata. Trudno mi też przyswoić fakt, że ciekawy mężczyzna będzie plótł, że w Kambodży ma pomiędzy 25-30 lat jak faktycznie bliżej mu do 60-siątki, chyba, że ktoś specjalnie wkłada mu takie rzeczy do głowy, utwierdzając go w tym co sam chce usłyszeć.

 Sa Na to dobra zawodniczka i na zdrowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To proste:

Na zdjęciu widzisz faceta, który jest brzydki, bo my się nie malujemy, jak kobiety. I Twoja ocena, nie wpływa na fakt.

Że, Tymochowicz, tak jak i jego ostra narzeczona ma przed sobą koło 20 lat, aby płodzić i wychowywać dzieci. Co jest faktem statystycznym i biologicznym.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli gdyby się ten facet pomalował to byłby piękny i powabny ? Haha W Kambodży to on pewnie uchodzi za pradziadka :D 30 latkowie wygladają jak jego wnuki . Znalazł sobie dużo młodszą jego sprawa, ale ten cały cyrk z tym że to była prowkacja, z adopcjami, jakies scenariusze, piramidy finansowe aka struktury, insynuacje z wiekiem, zakrawa o jakąś chorobę psychiczną, pierdzieli jakby brakowało mu kilku klepek :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, HORACIOU5 napisał:

@Emska jeszcze na zawał zejdzie po tym temacie o szukaniu żon, który podał @Mosze Red, chociaż szczerze wątpię żeby się wysiliła i przeczytała go ze zrozumieniem. No i jest tak bardzo inna i wyjątkowa oraz "normalna", że poleciała schematycznym tekstem i do tego złamała regulamin, bo myśli, że skoro jest samicą to zasady jej nie dotyczą ;)

Zeby byc wyjatkowym to trzeba miec wyszczekany charakter i odpowiednie plecy za soba. Na druga czesc wypowiedzi odpowiem twierdzaco. Zalozylam tu konto tylko dlatego bo sprowokowala mnie twoja wypowiedz, odpowiedz az sie cisnela na usta. W innym przypadku byc moze bym nie zlamala tego regulaminu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I znowu jedziemy standardowym do bólu tekstem. Tym razem zrzucanie winy na samca, bo to jego wina, że ta biedna i niewinna istota złamała regulamin! Inaczej by tego nie zrobiła! Nic nowego czy zaskakującego w tym odwracaniu kota ogonem i zgrywaniu z siebie ofiary nie ma. Ot typowa loszkologika i manipulacja.

Edytowane przez HORACIOU5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, HORACIOU5 napisał:

I znowu jedziemy standardowym aż do bólu tekstem. Tym razem zrzucanie winy na samca, bo to jego wina, że ta biedna i niewinna istota złamała regulamin! Inaczej by tego nie zrobiła! Nic nowego czy zaskakującego w tym nie ma ;)

Haha coz za nadinterpretacja : ) Nigdy nie powiedzialam, ze to twoja wina, ze zlamalam ten regulamin, wiec spokojnie:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytuj

Zalozylam tu konto tylko dlatego bo sprowokowala mnie twoja wypowiedz, odpowiedz az sie cisnela na usta. W innym przypadku byc moze bym nie zlamala tego regulaminu.

 

vs

 

Cytuj

Haha coz za nadinterpretacja : ) Nigdy nie powiedzialam, ze to twoja wina, ze zlamalam ten regulamin, wiec spokojnie:) 

 

Jeżeli masz problem z pamięcią i nie pamiętasz co mówiłaś / pisałaś 10 minut temu to polecam udanie się do stosownego specjalisty, który Ci pomoże z tą kwestią ;) A tymczasem czas na kolejny urlop za olewkę zasad.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.