Skocz do zawartości

Tymochowicz & Kambodżanka


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, 

natrafiłam w sieci artykuł o Panu Piotrze Tymochowiczu (54 lata) i Sa Na (20 lat) pochodzącej z Kambodży. Różnica w wieku wynosi 34 lata. Matka Sa Na jak podają media ma 35 lat. Więc nawet jej matka jest młodsza od Tymochowicza o 19 lat. Wspominają nawet o babce, że skończyła 50 wiosen. Nie odszukałam nigdzie nic o ojcu - czemu mnie to nie dziwi... :)

 

http://natemat.pl/205435,piotr-tymochowicz-pochwalil-sie-mloda-narzeczona-z-kambodzy-teraz-sie-tlumaczy-i-walczy-z-hejterami

 

Z punktu widzenia prawnego - nic złego się nie dzieje, jest pełnoletnia. 

Pachnie mi to mimo wszystko pociągami pedofilskimi. Zwykło się też mówić, że Kambodża jest rajem dla pedo.

 

kambodza-piotr-tymochowicz-z-zona_276993

 

Co uważacie na ten temat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było głosno o tym jakieś 2 miesiace temu. Oczywiscie że ma pociągi pedofilskie. Dziewczyna wyglada na jakies 8-10 lat. I o ile nie ma podrobionych dokumentów i faktycznie ma te 20 lat to w sumie nic złego się nie dzieje, i żadenemu z nich nie dzieje się krzywda ani fizyczna ani psychiczna. Nie mniej to z lekka obrzydliwe. I naiwny on jeśli wierzy że dziewczyna jest w nim zakochana ;D a jeszcze bardziej bawią mnie jego obecne "interesy" ... ;D  ogólnie podczytuje jego facebooka dla mnie facet-komedia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Brat Jan jak najbardziej! Tylko trzeba jechać w poszukiwaniu do kraju o niższym PKB :)

 

@lola123 z tym wiekiem to jednak przesadziłaś. Myślę, że ma spokojnie ponad 12 lat. Kambodżanki podobno wyglądają na oko dużo młodziej niż w rzeczywistości. Dokumenty może mieć podrobione to fakt. Zakochanie? Zacytuję klasyka:

 

Każda dama ma cenę, Trzeba po prostu pytać, a nie czaić się z kwiatami. 

 

Jakbym była jej ojcem czy matką bym jej to wybiła z głowy. Choć może to tylko kwestia kulturowa?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Selqet zapewne ma więcej niż 12,ale wygląda na 10 .

Kulturowa i biologiczna. Rodzice pewnie zachwyceni, ze córeczka dorwała białego sponsora.

Facet ma to o czym marzy każdy facet w jego wieku, mlodą bezproblemową dup.czke do "kochania".

Mloda dziewczyna ma opiekę, forse i życie na lepszym poziomie niż jej rówieśniczki.

 

Ciekawa jestem co ona naprawde o nim mysli, i w jakich kategoriach go traktuje 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Selqet a powiedz Ty mi serdelku czemu nie założyłaś tematu o tym, co się odjebało w przypadku żony Makarona? ;) Natomiast tutaj jak facet znalazł sobie znacznie młodsza kobietę to pierwsze co to: "Pachnie mi to mimo wszystko pociągami pedofilskimi". Aaa już rozumiem! Solidarność jajników i podwójne standardy! I get it! :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj kobietki kobietki ból dupy az piczy, przepraszam, piszczy :)

 

 

Wy chcecie aby odpierdzielili sie od waszych wagin, to odpierdzielcie sie od Komuchowicza i tego gdzie wklada ten kutas kutasa :)

 

 

Edytowane przez Assasyn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi o to że jest młodsza, tylko że wygląda jak dziecko, swoją drogą kiedy jeszcze był w polsce byly doniesienia o tym że miał na swoim kompie tresci pedofilskie, potem sprawa przycichła.

No ale biologi, nie oszukasz, wolicie mlodsze i to jest fakt. 

Nie mniej nie zaprzeczycie że wygląda już nawet nie jak cóka z ojcem ale jak wnuczka z dziadkiem :D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie zwyczajnie :

- jak ta kobietka może mieć pociąg seksualny do faceta, który prawdopodobnie jest dużo starszy od jej ojca?

- i odwrotnie - jak on może mieć pociąg do kobietki, która mogłaby być jego córką?

 

11 minut temu, HORACIOU5 napisał:

@Selqet a powiedz Ty mi serdelku czemu nie założyłaś tematu o tym, co się odjebało w przypadku żony Makarona? 

 

Mój ptysiu miętowy póki co studiuje braki prawne w zakresie przemocy psychicznej i fizycznej kobiet. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 Po pierwsze Azjatki starzeją się bardzo wolno, taka genetyka.

 

2 Po drugie w Korei, Tajlandii czy Kambodży jest na pęczki kobiet około 30 tki, które wyglądają jak nastki, albo wręcz wczesne gimnazjum, nawet specjalnie się tak robią, taka moda.

 

3 Kobieta ma wyjebane na pociąg seksualny bo tam małżeństwo to jest umowa, u nas też, tylko u nas kłamie się o wielkim lofcianiu, a tam wiadomo  o co chodzi od początku, kobieta chce wyjść dobrze za mąż, a biały jest szczególnie pożądany. Kobieta także pilnuje bardzo dokładnie, żeby wszystkie potrzeby męża były zaspokojone, bo wie że jak zacznie gwiazdorzyć jak polskie loszki to idzie w odstawkę.  Większość świata nie wyznaje zasad dobierania się w pary jak w Europie czy USA, wobec światowej populacji kultura tzw. zachodnia jest w mniejszości.

 

Nawet kraje Azjatyckie, gdzie owa kultura zagościła i się przyjęła w pewnych kwestiach (relacji rodzinnych i/lub k - M) zachowały wartości tradycyjne.

 

Pytacie czemu? Bo tak kurwa ludzie mają kilka tysięcy lat cywilizacji za sobą, jak nasi przodkowie srali po kniejach oni mieszkali w pałacach. I świetnie przejmują wzorce, ale tylko te dobre. Biorą co dobre z zachodu, a reszta do śmietnika. 

  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Stulejman Wspaniały pamiętasz dyskusję o importowaniu Azjatek do Polski? Ten wątek pokazuje co by było, gdyby po pierwsze: padł taki pomysł; po drugie: został zrealizowany; po trzecie: mężczyźni wybrali Azjatki :D

Edytowane przez HORACIOU5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubię dużo młodsze dziewczyny, nie tylko ze względu na to, że mają figlarne ciała oraz przede wszystkim jest w nich większa energia życiowa, pozytywne nastawienie. 

 

A przede wszystkim to, że przez to, że jestem starszy, to dla nich sam w sobie jestem kimś od kogo mogą się nie tylko uczyć, ale też beztrosko spędzać czas oraz dawać coś czego ich rówieśnicy nie mają, czyli kolokwialnie mówiąc szacun na dzielni :D

 

Potrafią docenić to, że mają możliwość kontaktu ze mną wyrażając przez to szacunek do mojej osoby. Wszystko jest na swoim miejscu jeśli postępuje się według zasad gry. 

 

Nagrodą jest dla nich przebywanie w moim otoczeniu, bo doceniają mnie, widząc we mnie potencjał. 

 

Więc drogie panie czekam na to, żeby zwyzywać mnie od pedofila, zjebanego umysłowo, upośledzonego faceta, bo lubię przebywać w otoczeniu jak i konsumować dziewczyny w wieku od którym ustawa mówi wyraźnie, że jest to legalne.

 

Czuję się naprawdę dobrze obok dziewczyn, które przepełnia wewnętrzna radość z życia i czerpanie z chwili, chociaż jak widzę i obserwuje zmienia wam to się wam z wiekiem nie w tą stronę co trzeba. 

 

4 minuty temu, lola123 napisał:

Polscy mezczyzni też mają ból dupki, gdy fajne dziewczyny z polski bez problemu wyrywają śniadolicy Panowie :D Bierzcie się za Azjatki, my weźniemy się za Włochów, Turasów, i innych ciapaków. Równowaga w przyrodzie zostanie zachowana. 

 

Ależ proszę bardzo. Idźcie, nikt wam tego nie broni. Tylko później nie wracajcie do nas z płaczem, że Ahmed okazał się kimś zupełnie innym, a wasze życie dla niego jest równe życiu jego psu. Chodź szczerze mówiąc kozy mają tam lepiej niż wy ;) Albo, że mężczyźni są tacy źli, bo nie chcieli przyjąć pod swój dom loszki z setnym przebiegiem i ciapatym dzieckiem.

 

Dziękuję za uwagę i życzę dobrej nocy :)

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to na co czekacie?

 

Już mi się pakować i jazda do Paryża- miasta wielkiej miłości... Tam macie wyboru ile chcecie, od białych, poprzez śniadych aż do czarnych.

 

A my sobie weźmiemy w Wasze miejsce takie Azjatki i będzie git i cacy. Może nawet ja połakomię się na związek małżeński, bo tam wszystko jasne i proste, bez odpałów...  :D

 

Wszyscy zadowoleni, więc czemu jeszcze czekacie? Płakać nie będę :D

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Arox z taką wspierającą mnie Azjatką to bym nawet mógł się związać i przynajmniej by mnie szanowała i wspierała w mojej pasji oraz dążeniu do osiągnięcia postawionych sobie celów :D Tylko jak to Guru stwierdził w audycji, trzeba by się stąd ewakuować, bo by została zarażona negatywnymi wzorcami naszych "kochanych" pań ;)

Edytowane przez HORACIOU5
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może u mnie w głowie jest dziwna granica max. więcej u faceta 15 lat oraz jeśli nie występuje pociąg seksualny to idę dalej. 

 

38 minut temu, Mosze Red napisał:

Kobieta ma wyjebane na pociąg seksualny bo tam małżeństwo to jest umowa, u nas też, tylko u nas kłamie się o wielkim lofcianiu, a tam wiadomo  o co chodzi od początku, kobieta chce wyjść dobrze za mąż, a biały jest szczególnie pożądany.

 

Czyli u takiej kisiel w majkach jest wywoływany tylko wizją "dobrego wyjścia za mąż"? Nie potrafię sobie tego wyobrazić... 

 

Fakt faktem, że powinnyśmy się jako samice uczyć się od Azjatek bycia partnerką.

 

@HORACIOU5 nie zakładam wątkach o agresji wobec mężczyzn z powodu mojego przewrażliwienia na tym punkcie. Mam nadzieję, że o szczegółach jak będę silniejsza i miała receptę na to chętnie się tym podzielę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@HORACIOU5

 

Dlatego przez wzgląd na nasze kochane Panie, ich charakter, postępowanie, atencyjność połączone z brakiem skrupułów wraz z bezwzględnością- czeka mnie cudowne życie kawalera i korzystanie z piękna tego świata w gronie przyjaciół.

 

Chyba, że któregoś dnia spakuje walizki i faktycznie- Kambodża, Filipiny, Tajwan a może Indie lub Japonia... Bo tu, na Ziemi, Tej Ziemi to nie widzę perspektyw. 

Edytowane przez Arox
Walące w oczy niczym neon błędy ortograficzne...
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Arox i teraz patrz, gdyby taka Azjatka robiła to co mówił Guru czy pisał Red, to bym sam chętnie jej się za to odwdzięczał. W końcu skoro sprawia, że czuję się dobrze to mam powód by jej to samo zagwarantować. Nasze panie tego nie ogarniają, bo uważają, że wszystko im się należy ot tak za sam fakt bycia kobietą. Mają roszczenia samemu nie dając niczego w zamian a potem są zdziwione, że mężczyźni nie chcą się wiązać. Ciekawe czemu ;)

 

Aż się rozmarzyłem o takiej muzie, która by wprawiała mnie w przyjemny nastrój i mógłbym przy niej odpocząć a to by pozytywnie wpływało na moją twórczość :D Szkoda tylko, że takich samic nie znajdziemy w granicach naszego kraju, bo tutaj to tylko brak szacunku, roszczenia, jojczenie i brak jakiegokolwiek wsparcia od kobiety ;)

 

13 minut temu, Selqet napisał:

@HORACIOU5 nie zakładam wątkach o agresji wobec mężczyzn z powodu mojego przewrażliwienia na tym punkcie. Mam nadzieję, że o szczegółach jak będę silniejsza i miała receptę na to chętnie się tym podzielę.

 

Kisnę xD Nawet się nie wysiliłaś, żeby sprawdzić o co chodzi z Macronem i jego żoną tylko od razu założyłaś, że chodzi o agresję :lol: No gratuluję. To miłe, że przedstawiasz wszystko w rzetelny sposób niczym reporter TVN :P

Edytowane przez HORACIOU5
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.