Skocz do zawartości

Tymochowicz & Kambodżanka


Rekomendowane odpowiedzi

Ależ w dzisiejszych czasach nie ma wypada nie wypada, bo przy odpowiedniej dozie pieniędzy można sobie kupić każdą iluzję. Jest tylko pewna subtelna różnica pomiędzy interesującym starszym mężczyzną a podstarzałym durniem ogłaszającym swą miłość i młody wiek całemu światu. Oby Sa Na dobrze wykorzystała sondującą ją trampolinę, taka okazja drugi raz może się nie trafić. Myślę, że jakby jakiś mężczyzna napisał „Mężczyznopedie” to inaczej nie mógłby jej doradzić.

 

Poza tym wychodzę z założenia, że tylko na własne życzenie można oszukać  szczwanego skurczybyka, który prawdopodobnie nie dał się jeszcze „zrobić”  nikomu, ale ma słaby punkt, tak jak wszyscy. Obawiam się, że za jakiś czas może się obudzić, stanie przed lustrem i powie kurcze mam pięćdziesiąt parę lat i dałem się oskubać jak kurczak. No ale przynajmniej będzie miał co wspominać, podczas gdy jego młoda, ostra ex kochanka będzie się bawiła za jego pieniądze z jakimś przystojnym rówieśnikiem. I w sumie nie wiadomo czy lepszy w takim kontekście czysty układ za określoną kwotę, czy znów poczuć się jak młody bóg rozpowiadając w cztery strony świata miłosne pierdy. Jak to śpiewał Rysiu Riedel „ w życiu piękne są tylko chwile, dlatego warto żyć". Tylko inaczej  takie haje przechodzi osoba prywatna a inaczej publiczna. Przydałoby się zapytać  pana Piotra Zelta po historii ze swoją ostrą ex narzeczoną Moniką  i , „prawie ich” dzidziusiem, jakie ma na ten temat opinie? Ten  aktor niegdyś kojarzony z dobrymi rolami, dziś jest identyfikowany za pomocą kompromitacji związanej z opiewaniem swej ex miłości na okładkach różnych „viv”. Zresztą nie czytaliście „Chłopów” w szkole? Tam była taka historia 58-letniego  Boryny, młodziutkiej Jagny i silnego, drapieżnego młodego Antka, ukazująca w sposób archaiczny ale dosyć dobrze motywacje ludzkie w takich układach , gdzie nadrzędną rolę odgrywa biologiczna natura.  A Lolita Nabokova niczego nie uczy?  Tylko niezły agent jak np. Picasso utrzyma takie powiązania na dłuższą metę, no ale Picassem trzeba się urodzić, i o ile mi wiadomo on się nigdy nie skompromitował opowieściami o bliźniaczych duszach w stylu półgłówka. Z drugiej strony  co mnie obchodzi, że np. kobieta kot uwięziła w dolarowej pułapce swego młodszego o 26 lat wybrańca jak ją stać. Pisząc we własnym imieniu nie mogę tak jawnie okazywać zazdrości widząc „autentyczne”  relacje międzyludzkie, bo pojedziecie po mnie jak dzikie świnie po polu niezapominajek, a  mam taką wrażliwą duszyczkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 7.06.2017 o 19:05, Selqet napisał:

Co uważacie na ten temat?

 

Jak ktoś lubi - czemu nie :)

 

Osobiście miałam epizod z facetem w wieku 55lat - ja miałam coś ok. 19-20. Nigdy nie doszło do seksu - gość był w wieku mojego ojca. Ciało również mi nie odpowiadało. Nie pociągał mnie seksualnie.

Dla mnie idealnie to różnica - 10-15 lat. Mężczyzna młodszy lub rówieśnik ... nigdy mnie nie interesował.

 

Mój szef ma 51 lat (bardzo dba o siebie - inwestuje w wygląd poprzez medycynę estetyczną), rozwiódł się właśnie (była rozdzielność majątkowa wiec  temat był szybki i sprawny) - ma dziewczynę - 33 lata. Kobieta bardzo zadbana i wygląda <30.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krąży opinia, że Azjatki są ciaśniejsze :D

 

 

http://www.se.pl/wiadomosci/polityka/piotr-tymochowicz-wyznaje-adoptowaem-dwie-dziewczynki-z-kambodzy-zdjecia_976519.html

" Jedna dziewczynka ma na imię Arelai i ma sześć lat, a druga Alai i ma 13 lat. Poznałem matkę tych dzieci. Chciała je sprzedać, oddać, bo nie ma za co żyć. Powiedziałem jej, że ja je adoptuję - wyznaje nam Piotr Tymochowicz. Jak wygląda ta pomoc? - Co miesiąc płacę na te dziewczynki - wyjaśnia, nie zdradzając, o jaką kwotę chodzi. I opowiada o niewiarygodnych sytuacjach, do których dochodzi w tym azjatyckim państwie. - Na północy Kambodży ludzie mają po 15 dzieci i są skłonni sprzedawać na narządy. Dochodzi też do porwań ludzi na narządy."

 

Faktycznie taka bieda i patologia?

 

 

Forumowe baby dawniej śluby z 15-17 latkami to była normalność. Nawet obecnie wśród Cyganów jest chyba jeszcze ta tradycja kontynuowana.

Edytowane przez Brat Jan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I o co ten ból dupek. :) Życzę im upojnych nocy i upojnych zakupów.

 

Moja matka kiedyś przed śmiercią opowiedziała mi, jak mając ok. 12 lat miała koleżankę, rówieśniczkę, która się chwaliła, że bzyka się z jakimś ok. 50 letnim, żonatym facetem. :D Matka bezmyślnie poszła z tą koleżankę do niego i prawie też została wyruchana, na szczęście (jak twierdziła) spanikowała jak usłyszała, żeby rozchyliła nogi, zwiała. A koleżanka jeszcze się potem dziwiła, czemu to zrobiła. Tak że takie mogą być te nastoletnie partnerki "wstrętnych pedofilów", niektóre po prostu wcześniej dojrzewają i chcą i lubią się bzykać ze starszymi i dobrze sytuowanymi.

Edytowane przez Arrinera
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Arrinera  Promuj pedofilię gdzie indziej, może skontaktuj się z Panem Adem Van den Berghiem on ma podobne opinie na takie tematy jak i Ty i postuluje obniżenie wieku współżycia z dziećmi z 16-tego do 12-tego roku życia w Holandii podając takie same powody. Jego partia o nazwie "Miłość, Wolność i Różnorodność" walcząca  o obniżenie wieku oraz w celu legalizacji seksu ze zwierzętami co prawda została zdelegalizowana o ile pamiętam dlatego, że nie wszyscy jej członkowie potrafili się powstrzymać aż do wprowadzenia przyzwolenia prawnego, ale myślę że przyda im się ideowe wsparcie od takich wybitnych myślicieli jak Ty.

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, Pyrrus napisał:

@Arrinera eeee :huh: przeginasz w drugą stronę.


Z czym konkretnie?

 

To nie ja promuję pedofilię, tylko Wy, robiąc z niego pedofila, a z niej jeszcze ku***. A wszystko przez ból dupki o czyjś związek, bo są uśmiechnięci na zdjęciach.

Edytowane przez Arrinera
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze w ogóle nie wypowiadałem się w tym temacie bo mam w dupie z kim pierdoli się Tymochowicz. 

Po drugie nikt z samców nie robi tutaj z niego pedofila, co najwyżej taki pogląd wyraziło kilka samiczek. 

 

Odezwałem się dopiero wtedy gdy przeczytałem to:

2 godziny temu, Arrinera napisał:

Moja matka kiedyś przed śmiercią opowiedziała mi, jak mając ok. 12 lat miała koleżankę, rówieśniczkę, która się chwaliła, że bzyka się z jakimś ok. 50 letnim, żonatym facetem. :D Matka bezmyślnie poszła z tą koleżankę do niego i prawie też została wyruchana, na szczęście (jak twierdziła) spanikowała jak usłyszała, żeby rozchyliła nogi, zwiała. A koleżanka jeszcze się potem dziwiła, czemu to zrobiła. Tak że takie mogą być te nastoletnie partnerki "wstrętnych pedofilów", niektóre po prostu wcześniej dojrzewają i chcą i lubią się bzykać ze starszymi i dobrze sytuowanymi.

 

Co to kurwa w ogóle jest? Usprawiedliwiasz pedofila bo 12-latka sama rozkładała przed nim nogi? Ja pierdole, loszko po co tutaj przyszłaś? Myślałaś że Ci przytakniemy?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest dojrzała seksualnie. Ale nie wmówisz mi że sex między 50-latkiem a 12-latką jest w porządku bo ona sama włazi mu do łóżka. Jak wspomniałem wcześniej przeginasz w drugą stronę.

Albo jesteś tu po to żeby skompromitować ideę tego forum. Albo jesteś wyjątkowo zdegenerowana. I w jednym i w drugim przypadku nie chce mieć z Tobą nic wspólnego.

Edytowane przez Pyrrus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za zakończenie dojrzewania biologicznego uznaje się górną granicę 16 lat. Faktycznie u dziewcząt może to przebiegać  trochę szybciej pomiędzy 14-16 r. życia, a u chłopaków pomiędzy 15-18 r. życia. Oczywiście dojrzałość płciowa a emocjonalna to dwie różne rzeczy. Jeśli nie widzisz nic w złego w  sexie  pomiędzy 50-cio latkiem a 12-to latką, to dyskusja z Tobą nie ma sensu. Mogę jeszcze zrozumieć chorego pedofila, który z jakiś przyczyn jest takim zaburzeniem dotknięty, ale jakoś z tym walczy, ale wspieranie pedofilskich idei budzi u mnie pogardę.  Ja się wymiksowuję z dyskusji bo robi mi się słabo, a kambodżańska narzeczona Tymochowicza ma według oficjalnych przekazów 20 lat. Kiedyś średnia wieku życia wynosiła 30 lat więc 14-latki wychodziły za mąż, jednak zaburzeń jak w islamie nigdy u nas nie było „Miriam”.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Pyrrus napisał:

Albo jesteś tu po to żeby skompromitować ideę tego forum. Albo jesteś wyjątkowo zdegenerowana.

 

@Arrinera przepraszam Cię za to że tak pochopnie Cię oceniłem. Nic mnie nie usprawiedliwia. Teraz wiem że jest trzecia opcja: po prostu nie włączyłaś mózgu :mellow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Brat Jan napisał:

Krąży opinia, że Azjatki są ciaśniejsze :D

 

Potwierdzam ;) 

 

 

24 minuty temu, Arrinera napisał:

 

Kiedyś w Polsce za żony brano już w podobnym wieku, czyli co mamy niechlubną historię? 

 

 

Krótsza średnia długość życia. W średniowieczu wynosiła 33 lata, w dziewiętnastym wieku ledwo czterdzieści lat. Stąd wzięły się małżeństwa z 11 czy 12 latkami. Do tego dodaj wysoką śmiertelność noworodków i wysoką śmiertelność w ciągu pierwszych 5 lat życia, brak lekarstw, brak świadomości żywieniowej, głód itp.

 

Wszystkie przemiany biologiczne związane ze starzeniem zachodziły też szybciej. Kobieta w wieku 23 - 24 lat wyglądała jak dzisiejsze staruszki i była w trakcie lub po menopauzie czyli nie nadawała się do rozrodu. 

 

Stąd również inne tradycje np. wśród szlachty gniazdo rodowe dziedziczył najmłodszy syn (nie jak pokazują na filmach najstarszy ;) ), bo miał przed sobą najdłuższe życie i większe szanse na spłodzenie dużej liczby potomków. 

 

Drastyczną zmianę w długości życia przyniósł dopiero wiek XX, rozwój medycyny, świadomość higieniczna, dostatek pożywienia itp.

 

 

Odnośnie pedofilii jako takiej to są dwie definicje, definicja z dziedziny nauk medycznych i definicja prawna, która jest wiążąca dla ogółu obywateli.

 

Pierwsza definicja mówi , o tym że pedofilia jest to stan, w którym preferowanym sposobem na odniesienie satysfakcji seksualnej jest obcowanie z dziećmi w okresie przed pokwitaniem lub jego wczesnej fazie. Zasadniczo żaden mężczyzna obcujący ze starszą nastolatka, czy młoda kobieta nie wyczerpuje znamion tej definicji ponieważ młoda kobieta jest już w okresie po pokwitaniu, ma wykształcone cechy płciowe itp. Fakt, że z twarzy wygląda bardzo młodo, czy ma filigranową budowę ciała, czy specjalnie "robi się" na lolitkę, nie zmienia faktu iż żaden pedofil by się nią nie zainteresował, lub stracił zainteresowanie po zobaczeniu nagiej.

 

Definicja numer dwa, czyli prawna. W Polsce wiek przyzwolenia to 15 lat, ponieważ Polska jest bardzo konserwatywnym krajem pod tym względem, w większości krajów świata (w tym EU) wiek przyzwolenia to 13 lub 14 lat, oczywiście są tez kraje gdzie ten wiek wynosi 16, 18 czy 21, lecz są to kraje nieliczne i obwarowanie wiekowe wynika tam z pobudek religijnych. 

 

Tak więc najczęstszy prawny przedział wiekowy na świecie to 13/14/15 lat. I jest oparty o racjonalne przesłanki czyli definicję biologiczną. Jak wspomniałem Polska jest konserwatywna i ustawodawca zaproponował górną granicę gdzie pokwitanie się kończy. Inni ustawodawcy przyjęli dolną bądź średnią. 

 

Czyli Tymochowicz nie jest pedofilem według żadnej definicji, chyba, że mamy na myli loszko definicję opartą na zazdrości i stwierdzeniu "to mi się nie podoba". Na szczęście loszko definicje cały racjonalny wszechświat ma  głęboko w dupie. 

 

Jeśli facet sypia z nastolatką powyżej lat 15 (w Polsce) nie jest pedofilem, o wybitnej biedzie umysłowej świadczy imputowanie mu tego. Zwyczajny atawistyczny ból dupy, o to iż mężczyźni wolą młodsze (atrakcyjniejsze) kobiety, od starych rur. Na dodatek występuje element przewagi kulturowej (inne wpojone zasady, korzystniejsze dla mężczyzn) jak i jakości genetycznej (wolny proces starzenia). 

 

Czyli, w skrócie cała ta imba opiera się na loszko bólu dupska. Bo przyszła młodsza, ładniejsza, lepiej wychowana, nieroszczeniowa, która nie roztyje się jak świnia 3 lata po ślubie i facet będzie z niej zadowolony. Cały ten cyrk w tym wątku opiera się o prostą rzecz, że Tymochowicz pokazuje facetom w tym kraju, iż można żyć inaczej.  

 

A wy żałosne Karyny z małymi "muskami" obrzucacie błotem faceta, który zwyczajnie chce być szczęśliwy i dąży do owego szczęścia, imputujecie mu zboczenia, a nawet jak nie zboczenia to łamanie tabu społecznie przyjętych, żeby jego i jego związek zohydzić. Przecież każdy facet, który ma rozum i was czyta, nie zależnie od pokrętności waszych wypowiedzi, czy manipulacji faktami, wie o co tak naprawdę chodzi i najzwyczajniej na świecie ma bekę, z tego jak plujecie jadem :)  

 

Nie jesteście ani mądre, ani inteligentne, ani nawet cwane, jesteście zwyczajnie żałosne. 

 

I jeszcze jedno może zrozumiecie, że młoda osoba w krajach rozwijających się jest na poziomie emocjonalnym dojrzała dużo wcześniej niż np. wasza córa siedząca całymi dniami na fejsbooku, z prostej przyczyny pracuje od najnowszych lat, ponosi odpowiedzialność za rodzinę, pomaga rodzicom itp. Tam często 12 - 13 letnie dziecko ma bagaż życiowy jak u nas ludzie w wieku 35 - 40 i myśli tak jak ludzie w takim wieku. 

 

Dla tego taka młoda dziewczyna będzie wielbić i hołubić tego dobrego, szczodrego i wspaniałego mężczyznę, który zapewnia jej godne życie, opiekę i ochronę. Będzie wo kół niego skakać, robić mu dobrze w każdym aspekcie życia, będzie chciała mieć z nim dzieci, a jak gość umrze to pogrąży się w głębokiej rozpaczy, a rocznicę jego śmierci będzie obchodzić rok rocznie do końca swoich dni i to nie na zasadzie "staropolskiej" gry w znicze. 

 

 

 

 

 

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otaczająca nas zewsząd asymetria w żeńskich reakcjach na męskie postępowanie vs. kobiece odpały jest już na tyle żenująca, że czasem nakazuje zwątpić w posiadanie przez owe jakiegokolwiek narządu odpowiedzialnego za myślenie, a wyposażone jedynie jakąś odmianę odpowiednika mentalnych fototropin. Sugeruje się tu ciągotki pedofilskie Tymochowicza, co w świetle faktów, sprowadza się praktycznie do wnioskowania i stawiania zarzutów na podstawie nieistniejących przesłanek

 

Zwrócę jeszcze na jedną rzecz uwagę - ktoś m.in. napisał że razem wyglądają jak dziadek z wnuczką. Taka ukryta za pogardą - presja, oderwana od idei posiadania własnej autonomii, ma wpędzić w podporządkowanie się manipulacji otoczenia, czyli tego, czego bodaj autorka z pewnością chce sama uniknąć. Ale sama ją chętnie zastosuje wobec innych. 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DSM-IV-TR

W czwartym zmienionym wydaniu podręcznika (DSM-IV-TR) z roku 2000 pedofilia została opisana w rozdziale „Parafilie”, i otrzymała numer kodowy 302.2. Podano trzy, nawiązujące treścią do poprzednich wydań podręcznika, kryteria diagnostyczne[19][14][8].

A. Przez przynajmniej sześć miesięcy: nawracające (recurrent), silne podniecające seksualnie (intense sexually arousing) fantazje, seksualne impulsy (urges) lub zachowania obejmujące aktywność seksualną z dzieckiem lub dziećmi w wieku przed pokwitaniem (with a prepubescent child or children) (na ogół w wieku 13 lat lub młodszymi).

B. Osoba działa zgodnie z tymi seksualnymi pragnieniami (urges), lub te seksualne impulsy lub fantazje powodują znaczący dyskomfort (marked distress) lub trudność międzyludzką (interpersonal difficulty).

C. Osoba ma przynajmniej 16 lat i jest co najmniej 5 lat starsza niż dziecko lub dzieci z kryterium A. Uwaga: nie dotyczy osoby w późnym okresie dojrzewania będącej w relacji seksualnej z dzieckiem dwunasto- lub trzynastoletnim.

Zalecono uszczegółowienie diagnozy dotyczące płci, do której diagnozowany odczuwa pociąg (męska, żeńska lub obie), tego czy zachowania pedofilne ograniczają się do kazirodztwa oraz czy badanego pociągają wyłącznie dzieci (typ wyłączny) czy także dorośli (typ niewyłączny)[19].

 

Efebofilia (z gr. éphebos – ten który zaczął pokwitać + φιλία – miłość) – odnosi się do seksualnej preferencji dorosłych do kontaktów z osobami w późnym okresie dojrzewania w wieku około 15-19 lat, w odróżnieniu od hebefilii i pedofilii[1]. Termin jest też stosowany do określenia kontaktów seksualnych między dorosłymi mężczyznami a chłopcami w późnym okresie dojrzewania[2].

Określenie efebofilia nie występuje w klasyfikacjach zaburzeń psychicznych DSM-5 i ICD-10. Preferowanie młodych partnerów może być zdiagnozowane jako parafilia niespecyficzna (DSM 302.9) w sytuacji, gdy powoduje dysfunkcję lub jest przyczyną zachowań o charakterze wykorzystania seksualnego[3][4].

W badaniach nad wykorzystywaniem seksualnym nieletnich przez duchownych w Stanach Zjednoczonych stwierdzono, że większość przypadków dotyczyła efebofilii, a nie pedofilii. Stwierdzono wyraźne różnice pomiędzy przestępcami dopuszczającymi się czynów o charakterze pedofilii i czynów o charakterze efebofilii[5][6].

 

Hebefilia (z gr. Ἥβη Hḗbē, łac. Hebe – młodość + φιλία – miłość) – parafilia polegająca na seksualnych preferencjach dorosłych do kontaktów z osobami we wczesnym okresie dojrzewania (11-14 lat)[1], w przeciwieństwie do efebofilii (preferencja osób w późnym okresie dojrzewania, w wieku około 15-19 lat) i pedofilii (preferencja osób przed okresem dojrzewania). Słowo hebefilia zarezerwowane jest wyłącznie do określania przypadku, kiedy popęd seksualny do osób w okresie dojrzewania jest silniejszy niż do osób dojrzałych.

Zakres wiekowy osób preferowanych w hebefilii jest podany w przybliżeniu, ponieważ rozpoczęcie i zakończenie dojrzewania przebiega różnie. Częściowo z tego powodu niektóre definicje chronofilii pokazują nakładanie się preferowanych zakresów wiekowych w pedofilii, hebefilii i efebofilii. Na przykład DSM-5 rozszerza niedojrzałość płciową do wieku 13 lat, ICD-10 włącza wczesny etap dojrzewania do preferencji w pedofilii, a niektóre definicje efebofilii zawierają preferowany zakres wieku od 14 lat, aż do późnego wieku nastoletniego. Średnio dziewczęta rozpoczynają proces dojrzewania w wieku 10 lub 11 lat, a chłopcy w wieku 11 lub 12 lat. Uważa się, że odróżnienie pociągu seksualnego do dzieci przed okresem dojrzewania, od pociągu seksualnego do osób we wczesnym lub późnym okresie dojrzewania jest istotne z klinicznego punktu widzenia[2].

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anna, a wiesz, że to wszystko i tak chuj strzela bo jakikolwiek z wyżej wymienionych odchyłów na gruncie psychologii można by zarzucić jedynie osobie, która preferuje tego typu kontakty seksualne (większość jej partnerów seksualnych jest w tym typie) co u Tymochowicza nie występuje bo miał wiele kobiet, w różnym wieku. Lista jego kochanek jest długa. 

 

Lub gdy osiągają satysfakcję seksualną jedynie z takimi osobami :> j/w.

 

Facet zwyczajnie zmądrzał na starość, a tak to już jest, że mądrość przychodzi wraz z wiekiem :> 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstawiłam te odnośniki tylko informacyjnie. Podkreślam narzeczona  Tymochowicza ma 20 lat, nie można się doczepić, bo w świetle prawa są to osoby dorosłe. Nie mam podstaw temu nie ufać, bo w tamtych krajach też różne organizacje (przeważnie międzynarodowe)  ścigają pedofil, którzy pomału zaczynają się krygować. P. Tymochowicz jako osoba publiczna za dużo by ryzykował  afiszując się z dzieckiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
Cytuj

Podkreślam narzeczona  Tymochowicza ma 20 lat, nie można się doczepić, bo w świetle prawa są to osoby dorosłe.

Ma Pani dowód ;) ? polecę klasykiem.

Tymochowiczowi z przekory nie wierzę w nic.

Podobno matka tej jego narzeczonej ma 35 lat - ja bym jej dał z 12 albo z 14 :) 

Dla mnie gość coś ma skręt nie we właściwą stronę jeśli chodzi o upodobania. 

T.

Edytowane przez tomek25
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz jestem bardzo ciekaw jak się sytuacja rozwinie. Czy gość się wybroni, czy wszystko się zgadza z zarzutami a jeśli nie to liczę na bardzo surowe procesy i odszkodowania od wielu redakcji. Na jednym portalu nawet widziałem "artykuł": "Tymochowicz - od znanego speca od wizerunku do pedofila". Baaaardzo mocne zwłaszcza, że jak mówię - są mu postawione zarzuty dopiero. Też mogę sąsiada oskarżyć, że gwałci psy i każe swoim dzieciom jeść gówno i też będzie oskarżony. Ale to Polska właśnie - oskarżenie jest to już praktycznie z człowieka się robi recydywistę. Nie twierdze, że jest niewinny bo po ch..j by tam leciał i przeprowadzał się, ale jeszcze bąka nikt nie słyszał a już wszyscy patrzą i palcami pokazują na najbardziej czerwonego w klasie. 

Edytowane przez Tomko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A taka moda na kuguarzyce jest w porządku? To jest normalne i o tym się kręci jakieś zjebane filmy dokumentalne i puszcza po nocach na kanałach dla bab. To jest fajne i normalne, nie?

A w greyu ta babka co go "wychowała" i nauczyła seksownych sztuczek też jest fajna, nie? Film się fajnie sprzedaje, książki też.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Lalka napisał:

A taka moda na kuguarzyce jest w porządku? To jest normalne i o tym się kręci jakieś zjebane filmy dokumentalne i puszcza po nocach na kanałach dla bab. To jest fajne i normalne, nie?

A w greyu ta babka co go "wychowała" i nauczyła seksownych sztuczek też jest fajna, nie? Film się fajnie sprzedaje, książki też.

Nie wiem o jakich filmach mowa, o co chodzi z Grey'em tym bardziej. Nie bulwersuje mnie różnica wieku między ludźmi dopóki oboje są dorośli (czy tam prawie dorośli i w świetle prawa mogą uprawiać seks) i robią to dobrowolnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.