Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Jakis czas czytam to forum. Niestety dla nas nikt nie napisal mezczyznopedii ale na szczescie jest internet I czytajac co piszecie mozna sie duzo o was uczyc. Normalnie nie zalozylabym tu konta no bo niby po co. Bardzo czestym motywem pojawiajacym sie tutaj to lapanie na dziecko I jestem w szoku , ze w tym wieku jeszcze ktos wierzy w takie rzeczy. W 19 wieku owszem bylo to mozliwe jak na mezczyznach jeszcze ciazyla presja wziecia odpowiedzialnosci za to dziecko I jego matke. Wspolczesnie kobieta, ktora sprobuje zlapac faceta na dziecko najprawdopodobniej zostanie samotna matka, ktora nigdy wiecej nie zobaczy tego faceta ani pieniedzy od niego. Jak widzicie lewica, ktorej tak bardzo nienawidzicie wam rowniez dala jakies przywileje. 

2. Nie raz tu czytam, ze kobiety to straszna I okropna plec bo "bylem samcem  beta a kobieta nie jest zdolna by darzyc uczuciem takiego faceta" panom, ktorzy tak mysla polecam w ramach altruizmu wziac nieatrakcyjnego "paszteta" bo kazda zasluguje na szczescie. I nie pisac mi, ze kobiety sa plac "lepsza", szlachetniejsza etc I musza byc perfekcyjne a wy byje jacy mozecie bo to nie wiek 19 I mamy rownouprawnie, przynajmniej w teorii.

3. To cale forum stoi na opinii, ze kobiety "okropna, straszna I z natury krzywdzaca mezczyzna plec". To mi sie podoba. Bo dotychczas tymi kategoriami myslalam o mezczyznach zreszta co spolecznie mocno jest podtrzymywane, ze kobiety tak zle maja z tymi mezczyznami. A tu prosze okazuje sie, ze mezczyzni tez z nami w tym tkwia I tez to musza znosic. Moze to okropne ale mnie to pocieszylo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Emska napisał:

Niestety dla nas nikt nie napisal mezczyznopedii

Musiałaby ją napisać kobieta. Niewykonalne. Sorry. Ale nie miej tego kobietom za złe. 

 

29 minut temu, Emska napisał:

Normalnie nie zalozylabym tu konta no bo niby po co

Też nie wiem, ale w wykonie żeńskim jakoś mnie takie rozważanie nie dziwi.

 

29 minut temu, Emska napisał:

I jestem w szoku , ze w tym wieku jeszcze ktos wierzy w takie rzeczy

To nie jest kwestia wiary, tylko faktów. Wiesz, takich prostych - typu Słońce świeci, Ziemia krąży wokół Słońca itp.

 

30 minut temu, Emska napisał:

najprawdopodobniej zostanie samotna matka, ktora nigdy wiecej nie zobaczy tego faceta ani pieniedzy od niego.

Dlatego znajdzie wikt i opierunek u bety, którego wydyma tak pięknie, jak go nikt jeszcze w życiu nie wydymał.

Jest ich dostatek, nie martw się, tylko zaciśnij zęby w trakcie i myśl o kolorze sufitu.

 

32 minuty temu, Emska napisał:

Nie raz tu czytam, ze kobiety to straszna I okropna plec

Nie obrażamy się na chomika, że jest chomikiem (to metafora, gdyby to wcześniej nie było wystarczająco jasne).

 

34 minuty temu, Emska napisał:

Jak widzicie lewica, ktorej tak bardzo nienawidzicie wam rowniez dala jakies przywileje

Raczej przyleje. Bez "wi". I szczerze mówiąc, jakiekolwiek przywileje (o ile są, bo ja ich nie widzę) niech sobie owa lewica wsadzi tam gdzie światło nie dociera, bo zawsze zażąda za nie 100-krotnej ceny. Nie kupuję bochenka chleba za 160 PLN.

 

35 minut temu, Emska napisał:

I nie pisac mi, ze kobiety sa plac "lepsza", szlachetniejsza etc I musza byc perfekcyjne a wy byje jacy mozecie bo to nie wiek 19 I mamy rownouprawnie, przynajmniej w teorii

Naprawdę nie rozumiem co wyżej napisałaś. Ja nieco ograniczony jestem, więc spoko, ale nie licz że będę wdzięczny jeśli wyjaśnisz. Zwłaszcza, że wiem iż nie wyjaśnisz.

 

40 minut temu, Emska napisał:

Moze to okropne ale mnie to pocieszylo.

Znam niezłego psychiatrę. Chcesz numer? Kolega se zarobi przynajmniej, bo Tobie raczej pozostaje leczenie na nogi, jako że na głowę za późno.

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widać XIX wiek, ma wiele wspólnego z XXI wiekiem. Bo złapać na dziecko może każda nawet za tysiąc lat i to nie kwestia wieku, lecz podejścia do tematu.

Odpowiedzialność za dziecko - jeśli facet został 'wrobiony' jedyną osobą odpowiedzialną za całą sytuację, jest kobieta. 

Chciała potomka, bez omawiania tego z partnerem, to niech sobie teraz radzi sama.

 

Co do pasztetów... Chcesz, to bierz.

Założe się, że sama gdzieś w zeszycie/głowie masz listę wymagań wobec facetów i na pierwszym miejscu jest wygląd. 

 

Mamy możliwość przebierania w kobietach, więc to robimy. Po co mamy zatrzymywać się na marnej trójce, skoro za rogiem czeka niezła dziewiątka.

Zauważ, że też masz taki wybór, tylko pewnie z niego nie korzystasz, bo 'cieszysz się z tego, co masz'. 

 

 

Kobieta krzywdzi mężczyznę.

Mężczyzna krzywdzi kobietę.

Mamy remis.

 

Ważne jest, żeby wychwytywać takie sytuacje i ich unikać jak ognia, chyba że masochizm Ci nie obcy.

Wszystko jest dla ludzi, tylko należy podchodzić do niektórych kwestii z dystansem. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Emska napisał:

To cale forum stoi na opinii, ze kobiety "okropna, straszna I z natury krzywdzaca mezczyzna plec".

 

Czytałaś całe forum? Są tu także ludzie w związkach także trochę wystawiasz krzywdzącą opinię.

Co do wieku - używaj cyfr rzymskich, nie arabskich ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Emska
 

Cytuj

 Niestety dla nas nikt nie napisal mezczyznopedii 


I długo jej nie napisze. Z prostego powodu, kobiety są szalenie emocjonalnymi istotami więc taka książka by nie była obiektywna i bezstronna. 

 

Cytuj

motywem pojawiajacym sie tutaj to lapanie na dziecko I jestem w szoku , ze w tym wieku jeszcze ktos wierzy w takie rzeczy. 


Mnie w życiu dwukrotnie próbowano na poważnie złapać na dziecko. W jednym wypadku musiałem zrobić testy DNA by odrzucić ojcostwo. Oczywiście były wyzwiska, że jestem męskim chujem szowinistycznym bez zaufania itd. Testy pokazały, że jednak nie byłem ojcem :).  Łapanie na dziecko to nadal  sposób na złapanie ustatkowanego faceta. Taka  samica nie puści łatwo typa i potrafią z desperacji łapać na dziecko.

Choćby prostytutka co obciągnęła Borisowi Beckerowi i wykorzystała jego spermę by mieć dziecko z nim bez jego wiedzy. Teraz jest ustawiona do końca życia. 

 

Cytuj

Jak widzicie lewica, ktorej tak bardzo nienawidzicie wam rowniez dala jakies przywileje. 


Lewica nam niczego nie dała, sami sobie jesteśmy kowalami własnego losu.  Nienawidzimy głupoty i braku logiki, a tego nie brakuje w lewicowych kręgach.

 

Cytuj

 mamy rownouprawnie,


Dawno się tak nie uśmiałem, dla was równouprawnienie, to nie jest de facto równouprawnienie, to jest niesłuszne żebranie o przywileje dla was za to, że macie cipkę między nogami. Jakoś nie spotkałem zbyt wielu kobiet w ciężkich pracach, które wykonują faceci. Bo są zbyt wygodne i nie będą brudzić swych pysków. Ale przywileje trzeba im dać, a takiego wała. 

 

 

3 godziny temu, Emska napisał:

cale forum stoi na opinii, ze kobiety "okropna, straszna I z natury krzywdzaca mezczyzna plec".


Bzdura, forum stoi na tym by wyjaśnić schematy zachowań kobiet. Odkłamać te brednie, którymi karmi się facetów od najmłodszych lat poprzez durne romantyczne bajki/filmy i książki gdzie jest cudowna miłość, która w rzeczywistości aż tak pięknie nie będzie wyglądać. 

To jest taki Szpital Budzik dla facetów tkwiących w błędnych przekonaniach o kobietach. Tutaj zrozumieją, że usługiwanie kobietom jak księżniczkom nie popłaca, prędzej doczekają się tytułu Poduszki Emocjonalnej niż zamocza kija.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym, że mainstream (media, kościół) kreuje wypaczone poglądy, wśród mężczyzn, na temat tego jak prowadzić relacje z kobietami, aby mężczyzna i kobieta byli w niej szczęśliwi. Rolą mężczyzny jest prowadzić relację z kobietą, bo jeśli przejmuje to kobieta, jest dobrze tylko do czasu, aż facet dowie się, co się pod tym kryje. Moim zdaniem to chora, nienaturalna relacja (tak jak związki partnerskie). A kryje się to, że kobieta może nawet "kochać" swojego misia (jest miła, pomocna, wyrozumiała, odnosi się do niego z szacunkiem itp.) i nie wyobraża sobie rozstania z nim, nawet gdy nie ma wielkiej kasy, ani krzty przebojowości, czy nawet atrakcyjnego wyglądu (znam przynajmniej dwie takie pary). Kobieta taka jednak potrzebuje tchnienia namiętności (którego nie ma pomiędzy nią, a jej mężczyzną, którego wybrała z tym bagażem świadomie), a niepewność rodzi dodatkowe emocje itp. itd.. Kobieta nie jest w stanie z tym zbyt długo walczyć i szuka okazji do namiętności poza związkiem. Po co więc żeniła się z misiem? Bo potrzebuje też poczucia bezpieczeństwa i stabilizacji, między sesjami namiętności. Czy ja taką kobietę mogę zrozumieć? Tak. Czy ją za to szanuję? Nie.

Chodzi oto, żeby misio, zanim stanie się misiem, miał świadomość jak to naprawdę wygląda i nie rujnował, od samego początku, swojego życia, związku, rodziny (dzieci), w oparciu o fałszywe przekonania mu zaszczepione.

Zwykle jednak osobnik typu miś w związku, jest zdradzany i niszczony przez niezrozumiałą, nawet dla samej kobiety i nie niepohamowaną pogardę do niego. Może się mylę, ale moim zdaniem, to takie kobiety są zwykle zdradzane przez mężczyzn, którym z czasem otwierają się oczy, a z różnych względów trwają w związkach z nimi.

 

Co ma to wspólnego z łapaniem na dziecko? Taki przykład. Znam kobietę, która zaczęła zdradzać swojego męża/misia, dopiero, gdy zgodził się mieć z nią dziecko (nigdy nie chciał) i gdy ona to dziecko mu urodziła. Wiedziała, że teraz już w imię tegoż dziecka jej nie zostawi, a przynajmniej tak sobie to kalkulowała (w mojej opinii), w razie gdyby się wydało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Emska napisał:

Bardzo czestym motywem pojawiajacym sie tutaj to lapanie na dziecko I jestem w szoku , ze w tym wieku jeszcze ktos wierzy w takie rzeczy. W 19 wieku owszem bylo to mozliwe jak na mezczyznach jeszcze ciazyla presja wziecia odpowiedzialnosci za to dziecko I jego matke. Wspolczesnie kobieta, ktora sprobuje zlapac faceta na dziecko najprawdopodobniej zostanie samotna matka

 

Mogę podać z 20 przykładów z mojego otoczenia, gdzie facet ...albo brał ślub ....albo musi płacić alimenty.

Złapanie faceta na dziecko jest faktem.

Ostatnio dowiedziałam się jak dziewczyna (26lat) miała plan B w przypadku gdyby facet jej się nie oświadczył -  wpadka. Jak powiedziała " przynajmniej będą wysokie alimenty"

Wpadka z gościem który nic nie ma jest nieopłacalna dla takiej kobiety.

 

Jeżeli kobieta jest np.biedna, "wpadka" jest skuteczną metodą spełnienia swoich celów tj. macierzyństwo, złapanie faceta(męża) ewent. (WYSOKIE) alimenty.

 

Niestety taka kobieta ma w dupie, że dziecko nie będzie miało prawdziwej kochającej rodziny.

Dziecko = Środek do osiągnięcia celu.

 

Nie wiem ile masz lat, ale jeśli masz syna (lub będziesz miała), mam nadzieje nie będziesz musiała wspominać z goryczą swoich poglądów.

 

Pozdrawiam serdecznie :)

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Emska napisał:

Bardzo czestym motywem pojawiajacym sie tutaj to lapanie na dziecko I jestem w szoku , ze w tym wieku jeszcze ktos wierzy w takie rzeczy.

 

@Emska wyjdź może z tego klasztoru, bo świata nie znasz :) A może w habicie Ci nie do twarzy?

 

Łapanie na dziecko jest faktem. Kolejnym faktem, że kobiety przyznają się do tego rzadko np. w trakcie spotkania babskiego po wypiciu x razy lampek szampana głaszcząc kota lub kiedy mają 100% pewność, że wiedza o tym jej nie zabierze alimentów itd.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Rnext napisał:

Musiałaby ją napisać kobieta.

7 godzin temu, Normalny napisał:

 

Niewykonalne. Sorry. Ale nie miej tego kobietom za złe. 

 

Mylisz sie, to musialby to zrobic mezczyzna. Ja moge czytac fora takie jak to ale co wami kieruje, co naprawde czujecie, wiecie tylko wy.

8 godzin temu, Homar napisał:

Jak widać XIX wiek, ma wiele wspólnego z XXI wiekiem. Bo złapać na dziecko może każda nawet za tysiąc lat i to nie kwestia wieku, lecz podejścia do tematu.

Odpowiedzialność za dziecko - jeśli facet został 'wrobiony' jedyną osobą odpowiedzialną za całą sytuację, jest kobieta. 

Chciała potomka, bez omawiania tego z partnerem, to niech sobie teraz radzi sama.

 

Co do pasztetów... Chcesz, to bierz.

Założe się, że sama gdzieś w zeszycie/głowie masz listę wymagań wobec facetów i na pierwszym miejscu jest wygląd. 

 

Mamy możliwość przebierania w kobietach, więc to robimy. Po co mamy zatrzymywać się na marnej trójce, skoro za rogiem czeka niezła dziewiątka.

Zauważ, że też masz taki wybór, tylko pewnie z niego nie korzystasz, bo 'cieszysz się z tego, co masz'. 

 

 

Kobieta krzywdzi mężczyznę.

Mężczyzna krzywdzi kobietę.

Mamy remis.

 

Ważne jest, żeby wychwytywać takie sytuacje i ich unikać jak ognia, chyba że masochizm Ci nie obcy.

Wszystko jest dla ludzi, tylko należy podchodzić do niektórych kwestii z dystansem. 

 

 

To, ze jakis "samiec beta", mowiac waszym jezykiem, godzi sie by wychowywac dziecko, na ktore zostal zlapany to nie zmienia na faktu, ze prawnie nic mezczyzn do tego nie moze zmusic. Ile to jest matek samotnue wychowujacych? Nawet sciagalnosc alimentow jest bardzo niska.

 

Co do moich preferecji to tak, zgadles. Wyglad zajmuje glowne miejsce. Umiesz czytac w myslac? Oczywiscie z tym rowniez musi isc parze to, ze facet ma cos w glowie.

 

Ale widze nie zrozumiales jednego. To cale forum opiera sie na przekonaniu o okropnej kobiecej naturze bo nie chce byle jakiego faceta. Tak wiem nie macie pretensji do Sowy, ze jest Sowa, ale dalej budzi to jakis szok, sa zakladane tematy, ze "oszukano nas"

 

 

7 godzin temu, Normalny napisał:

 

Czytałaś całe forum? Są tu także ludzie w związkach także trochę wystawiasz krzywdzącą opinię.

Co do wieku - używaj cyfr rzymskich, nie arabskich ;).

Normalny Ty tutaj jestes chyba jedynym normalnym facetem chociaz opinia mi sie ostatnio popsula o Tobie:)

 

1 godzinę temu, Selqet napisał:

 

@Emska wyjdź może z tego klasztoru, bo świata nie znasz :) A może w habicie Ci nie do twarzy?

 

Łapanie na dziecko jest faktem. Kolejnym faktem, że kobiety przyznają się do tego rzadko np. w trakcie spotkania babskiego po wypiciu x razy lampek szampana głaszcząc kota lub kiedy mają 100% pewność, że wiedza o tym jej nie zabierze alimentów itd.

Wyjasnilam to wyzej. 

 

7 godzin temu, CalvinCandie napisał:

@Emska
 


I długo jej nie napisze. Z prostego powodu, kobiety są szalenie emocjonalnymi istotami więc taka książka by nie była obiektywna i bezstronna. 

 


Mnie w życiu dwukrotnie próbowano na poważnie złapać na dziecko. W jednym wypadku musiałem zrobić testy DNA by odrzucić ojcostwo. Oczywiście były wyzwiska, że jestem męskim chujem szowinistycznym bez zaufania itd. Testy pokazały, że jednak nie byłem ojcem :).  Łapanie na dziecko to nadal  sposób na złapanie ustatkowanego faceta. Taka  samica nie puści łatwo typa i potrafią z desperacji łapać na dziecko.

Choćby prostytutka co obciągnęła Borisowi Beckerowi i wykorzystała jego spermę by mieć dziecko z nim bez jego wiedzy. Teraz jest ustawiona do końca życia. 

 


Lewica nam niczego nie dała, sami sobie jesteśmy kowalami własnego losu.  Nienawidzimy głupoty i braku logiki, a tego nie brakuje w lewicowych kręgach.

 


Dawno się tak nie uśmiałem, dla was równouprawnienie, to nie jest de facto równouprawnienie, to jest niesłuszne żebranie o przywileje dla was za to, że macie cipkę między nogami. Jakoś nie spotkałem zbyt wielu kobiet w ciężkich pracach, które wykonują faceci. Bo są zbyt wygodne i nie będą brudzić swych pysków. Ale przywileje trzeba im dać, a takiego wała. 

 

 


Bzdura, forum stoi na tym by wyjaśnić schematy zachowań kobiet. Odkłamać te brednie, którymi karmi się facetów od najmłodszych lat poprzez durne romantyczne bajki/filmy i książki gdzie jest cudowna miłość, która w rzeczywistości aż tak pięknie nie będzie wyglądać. 

To jest taki Szpital Budzik dla facetów tkwiących w błędnych przekonaniach o kobietach. Tutaj zrozumieją, że usługiwanie kobietom jak księżniczkom nie popłaca, prędzej doczekają się tytułu Poduszki Emocjonalnej niż zamocza kija.

Szowinistyczny bo chciales zrobic testy DNA. Zadziwiajace jak ludzie lubia rzucac bezmyslnie tym slowkiem nie znajac jego definicji.

 

Co wy tak wkolo z tymi przywilejami za posiadanie cipki? To juz sie robi nudne. Jakos to dotychczas faceci mieli przywileje za posiadanie kutasa przez lata dyskryminacjii kobiet.

 

Wiem to ale tak tez maja kobiety, ktorym kultura wmawia, ze nawet szarej myszce trafi sie przystojny I pewny sie facet. Haha

 

 

Edytowane przez Emska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Emska napisał:

Normalny Ty tutaj jestes chyba jedynym normalnym facetem chociaz opinia mi sie ostatnio popsula o Tobie:)

 

Nieprawda. Nie obrażaj mnie i innych.

A w czym żem Pańcie zawiódł? ;) Posmutniałem :P.

 

Lata dyskryminacji kobiet? Cholera jasna!!!! Polecam najnowsze audycje na youtube Radio Samiec "Jak współczesny feminizm niszczy kobiety" i "Mężczyźni coraz częściej katowani przez bezkarne żony"

Edytowane przez Normalny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy niby na terenach Europy faceci byli w lepszej sytuacji od kobiet? Nie chodzi mi o prawa wyborcze, tylko ogólnie.

 

10 godzin temu, Emska napisał:

3. To cale forum stoi na opinii, ze kobiety "okropna, straszna I z natury krzywdzaca mezczyzna plec".

Całe forum? Większość osób tutaj szanuje kobiety, rozumiemy że jesteście zniszczone, a mimo to was kochamy :)

 

10 godzin temu, Emska napisał:

"bylem samcem  beta a kobieta nie jest zdolna by darzyc uczuciem takiego faceta"

Betą się nie czuję, mam bardzo ładną dziewczynę, według Ciebie nie pasuję do tego forum?

 

Łapanie na dziecko? Poznałem trochę takich osób w swoim krótkim życiu :)

 

Niepłacenie alimentów? W Polsce za to idzie się do więzienia, więc nie wypowiadaj się na tematy o których nie masz pojęcia.

 

28 minut temu, Emska napisał:

To, ze jakis "samiec beta", mowiac waszym jezykiem, godzi sie by wychowywac dziecko, na ktore zostal zlapany to nie zmienia na faktu, ze prawnie nic mezczyzn do tego nie moze zmusic

Zdradzę Ci tajemnicę, są ludzie którzy płacą alimenty na UWAGA: nie swoje dziecko. Szok prawda?

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Emskazabrakło miejsca w kuchni, że się po internecie panoszysz?

Nie znasz nas to nie oceniaj :) bazujesz jedynie na naszych opiniach na forum i jak już zdążyłaś zapewne zauważyć - chodź bardzo w to wątpię - to opieramy swój przekaz na własnym doświadczeniu związanym z kobietami, którym jesteśmy bardzo wdzięczni, ponieważ w swoim życiu poznaliśmy takie, które pomogły nam wyjść z matrixa :) A skoro opinię o nas bazujesz tylko na forum, to jesteś jednostką o słabym światopoglądzie.

Druga sprawa - nie wiem ile masz lat, ale twój styl pisania kaleczy i to bardzo; czytać się tego nie da! Wpierw opanuj pisownię oraz słownik, a dopiero później bierz się za facetów...o ile ci pozwolą na to, bo jesteś kolejną potrzebującą atencji, roszczeniową loszką, którą w większości zdrowo, myślący faceci gardzą :)

A w temacie łapania na ciążę, płacenia alimentów na nie swoje dziecko, to zapamiętaj jedną rzecz kobieto na całe swoje życie - to MY jesteśmy od dupczenia was, a nie na odwrót

 

0_1_83587_Maly_fiutek_przez_pluszowymis.

Edytowane przez Odlotowy
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 8.06.2017 o 12:42, Emska napisał:

Niestety dla nas nikt nie napisal mezczyznopedii

Owszem, ale jest poradnik dobrej żony i tony magazynów pełne rad o tym jak uzyskiwać różne korzyści i jak manipulować. Niestety zazwyczaj pisane w złej wierze lub niewłaściwie wykorzystane. 

Dnia 8.06.2017 o 12:42, Emska napisał:

W 19 wieku owszem bylo to mozliwe jak na mezczyznach jeszcze ciazyla presja wziecia odpowiedzialnosci za to dziecko I jego matke.

 Dla ciebie branie odpowiedzialności to przede wszystkim finanse. Dla wielu mężczyzn jest to sprawdzenie się w roli opiekuna, przewodnika i mentora. I denerwują się gdy odcina się ich od dzieci, niszczy się ich pracę lub próbuje sprowadzić do roli dawcy spermy, lokaja i bankomatu. W zdecydowanej większości pieniądze państwa to pieniądze wypracowane przez mężczyzn. I uwierz mężczyźni nie chcą ani takich przywilejów ani takiego równouprawnienia.

Dnia 8.06.2017 o 12:42, Emska napisał:

"bylem samcem  beta a kobieta nie jest zdolna by darzyc uczuciem takiego faceta" panom, ktorzy tak mysla polecam w ramach altruizmu wziac nieatrakcyjnego "paszteta" bo kazda zasluguje na szczescie.

Nikt na stałe nie jest "betą". Wobec różnych osób ludzie zajmują różną funkcję. Możesz być alfą w pracy betą w domu, alfą na osiedlu i równocześnie betą w sądzie. Czasem w wyniku twojej pracy lub wydarzeń losowych twoja pozycja w grupie może niespodziewanie urosnąć ale również boleśnie upaść. Jest to sprawa bardzo płynna i należy to akceptować.

Z tego fragmentu wynika prosta konkluzja ,że facet ma dać szczęście. Niestety nie da. dlaczego? Zapraszam do dalszego czytania forum oraz słuchania audycji.

Każda kobieta z biegiem czasu lub okresowo staje się pasztetem. Jeśli jedynym wyznacznikiem siebie i innych kobiet jest uroda to z całego serca ci współczuje. 

 

  

Edytowane przez Ramzes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Odlotowy napisał:

@Emskazabrakło miejsca w kuchni, że się po internecie panoszysz?

Jeju co za tekst. Myslam, że was na wiecej stac, następnym razem postaraj się bardziej.

 

22 godziny temu, Odlotowy napisał:

@Emska

Druga sprawa - nie wiem ile masz lat, ale twój styl pisania kaleczy i to bardzo; czytać się tego nie da! Wpierw opanuj pisownię oraz słownik, a dopiero później bierz się za facetów...o ile ci pozwolą na to, bo jesteś kolejną potrzebującą atencji, roszczeniową loszką, którą w większości zdrowo, myślący faceci gardzą :)

A w temacie łapania na ciążę, płacenia alimentów na nie swoje dziecko, to zapamiętaj jedną rzecz kobieto na całe swoje życie - to MY jesteśmy od dupczenia was, a nie na odwrót

Jesteś takim brutalnym mężczyzną, tak brutalnie do mnie mówisz, że sie chyba zaraz w tobie zakocham.

 

11 godzin temu, Ramzes napisał:

Dla ciebie branie odpowiedzialności to przede wszystkim finanse. Dla wielu mężczyzn jest to sprawdzenie się w roli opiekuna, przewodnika i mentora. I denerwują się gdy odcina się ich od dzieci, niszczy się ich pracę lub próbuje sprowadzić do roli dawcy spermy, lokaja i bankomatu. W zdecydowanej większości pieniądze państwa to pieniądze wypracowane przez mężczyzn. I uwierz mężczyźni nie chcą ani takich przywilejów ani takiego równouprawnienia.

 

Chyba mylisz dwie rzeczy. Co innego ojciec, ktoremu zależy na swoich dzieciach i chce je wychowywac a co innnego taki, który ma je gdzieś a państwo nie egzekwuje by płacił pieniądze na ich utrzymanie. To znaczy, w teorii egzekwuje, ale jakoś kiepsko mu to idzie. Nie wrzucałabym tych dwóch rodzai mężczyzn, ojców do jednego worka, bo o tych drugich mi chodzi.

 

11 godzin temu, Ramzes napisał:

Z tego fragmentu wynika prosta konkluzja ,że facet ma dać szczęście. Niestety nie da. dlaczego? Zapraszam do dalszego czytania forum oraz słuchania audycji.

 

Ale ja to od zawsze wiedzialam, że można być szczęśliwą bez faceta i nie potrzebowałam żadnych forum do tego. Po prostu taki mam charakter. I zgadzam się z tym waszym "seksistowskim" stwierdzeniem "kobieta Ci szczęścia nie da, szukaj go w sobie". Udany związek owszem może dać szczęście ale jest to jednen z wielu rodzajów szczęscia a napewno nie jakaś furtka do bycia szczęśliwym czlowiekiem.

 

11 godzin temu, Ramzes napisał:

Jeśli jedynym wyznacznikiem siebie i innych kobiet jest uroda to z całego serca ci współczuje. 

 Nigdy nie uważałam by jedynym wyznacznikiem kobiet była uroda. Ale tak szczerze to czy mężczyżni chcą czegoś więcej od kobiet? Pomijając oczywiści inteligentnych mężczyzn, którzy do stałego związku zapewne również szukają kobiety na poziomie. Ale czy tak powszechnie faceci chcą czegoś więcej? Pozostaje mi gdybać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Emska Jak skomentujesz zachowanie kobiet które mając dziecko z facetem odchodzą od niego, dowalają jak najwyższe się da alimenty, utrudniają lub uniemożliwiają wychowanie a nawet spotykanie się ojca z dzieckiem? Są takie kobiety. Nie wszystkie ale jest ich wiele. 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Normalny napisał:

@Emska Jak skomentujesz zachowanie kobiet które mając dziecko z facetem odchodzą od niego, dowalają jak najwyższe się da alimenty, utrudniają lub uniemożliwiają wychowanie a nawet spotykanie się ojca z dzieckiem? Są takie kobiety. Nie wszystkie ale jest ich wiele. 

 

 

Pietnuje takie zachowania wsrod kobiet. Zadna matka nie ma prawa odbierac dziecku ojca. Nie umiem sobie wyobrazic jak kochajaca matka moze zrobic cos takiego swojemu dziecku. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Normalny Niestety część kobiet planuje to już od początku relacji. Przykre to ale niektóre tak mają. Rozmawiasz nt. kupna mieszkania to usłyszysz coś w stylu ,że wezmę kredyt z Rodzicami, czasem jest to ich kredyt bez ich udziału. Czasem są naciski byś ty kupił i zadłużył się po szyję. Czasem można zaobserwować przepisywanie notarialnie majątku z pominięciem dziedziczenia itp.(działania różne w zależności od pola manewru) Czasem mimochodem być może usłyszysz ,że jeśli nie znajdę sobie kogoś to pożyczę męża innej kobiety, dam dupy komuś w klubie itp. Często są otwarte seksualnie również z tego względu ,że nie czują ciężaru tej decyzji. Spoko najwyżej będziesz płacił ;) . 

 

I tak planują małżeństwo z zamiarem rozwiedzenia się. Być może w towarzystwie usłyszysz głosy koleżanek gratulacji ślubu itp. Potem : no to fajnie a ile jesteście razem? Kiedy rozwód?. 

Owszem dowalają jak najwyższe alimenty bo przecież trzeba za coś żyć. Księżniczka pójdzie do pracy na pół etatu reszta ma być od męża. Nikt nie powie ,że żeruje bo pracuje na przyjemności ma wymówkę też bo "wychowuje dziecko". 

 

Ojcowskie wychowanie nie jest w cenie. Jak już to od tego jest dziadek ale nie sądzę ,że przyjdzie jej do głowy o wzorze męskim w wychowaniu. Im mniejszy udział ojca w wychowaniu/mniej kontaktu tym więcej kasy. Również to robią dlatego bo wiedzą ,że drugiej stronie zależy i poprzysięgły zemstę. 

 

Całokształt daje kosmiczny mix emocji. Tych negatywnych z niszczenia misia, pozytywnych od kolejnych kochanków i we wszystkim są bezkarne i chwalone. Ma prawo cię niszczyć do końca życia bo przecież jest ofiarą i samotną matką. Równocześnie regularnie są nowi mężczyźni bo przecież dziecko musi mieć ojca. 

 

Usprawiedliwione jest wszystko a karuzela trwa póki są chętni... ech wiele można by jeszcze pisać. Jakkolwiek to nie brzmi te panie widzą korzyść w takim postępowaniu i uważają ,że te wybory sugerują życie pełne przygód. 

 

@Emska Nie ma czegoś takiego jak rodzaje mężczyzn. To są dwie strony jednej monety. Co nie zmienia faktu ,że część z nich chce się realizować w woli ojca a część nie. "Łapanie na dziecko" to nic innego jak przymuszanie go do tej roli podstępem wbrew woli.

 

Być może będzie się chciał realizować jako ojciec jednak może woleć podbijać świat, pisać książki, być pierwszym,najlepszym w czymś. Łapanie na dziecko to zabieranie tego wyboru. Gdyby kobiecie podstępem lub siłą zrobić dziecko też ciężko się dziwić ,że może nie być zainteresowana rolą matki.

 

Inna sprawa to chęć posiadania dzieci a chęć posiadania dzieci z konkretną osobą. Niby mała różnica ale jaka znacząca. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do wątku, istotnym jest fakt, że kobiety jako "przyjaciółki" doradzają sobie z dobroci serca aby "wpaść" jak chłopak nie chce brać ślubu lub zwleka z tematem. 

 

Jest przyzwolenie na takie rady. Osobiście słyszałam kilka takich akcji i w każdej z nich:

1. Kobieta pochodziła z biednego domu (chcieli jej się już pozbyć) lub miała przekroczyć magiczną 30stkę/ była zdesperowana/ szukała sensu życia w macierzyństwie

2. Facet był ustawiony/jego rodzina czyli albo ślub albo alimenty.

 

Przy okazji...

 

A mówią, że kobieta jest taka emocjonalna i nie umie myśleć strategicznie....a tutaj mamy cel-strategię-plan i konsekwentną realizację.

 

Najgorsze, że przez to cierpią dzieci i to jest przykre i smutne.

 

Jedyne co pozostaje mężczyzną - być odpornym na manipulacje i nawet jak jajka puchą ...odejść lub kontrolować sytuacje.

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chciałem tego wcześniej pisać. Ale to trochę taka sytuacja jakby zmuszać kobietę do urodzenia dziecka gwałciciela , zamieszkania z nim a jeśli nie chce to ma płacić przez "lata"

Sam słyszałem ostrzeżenie " uważaj bo może ciebie wrobić w dzieciaka" . 

 

Wbrew pozorom warto słuchać tych rad bo wiele można się z nich dowiedzieć. 

54 minuty temu, Smerfetka napisał:

Jedyne co pozostaje mężczyzną - być odpornym na manipulacje i nawet jak jajka puchą ...odejść lub kontrolować sytuacje.

Nie masz szans kontrolować poczynań 2 istoty która ma wolną wolę. Owszem można przyjąć ,że postawa "jebać biedę" jest karygodna. Jednak część osób pozostaje w takich relacjach ze względu na wynikające bonusy. Wycieczki, prezenty , dostęp do innych gałęzi z towarzystwa itp. Przyjąć roboczo można jedak ,że obie strony czerpią korzyść. 

 

Można również trzymać taką osobę jako fuck friend i od razu powiedzieć ,że nie chce się dzieci. Podejrzewam jednak iż kobieta będzie miała gdzieś ustalenia i zrobi co uważa za korzystne dla siebie.

 

Można również przyjąć zasadę ,że " nie zadajesz się z biedą i patolą" i kobietami starszymi niż.. każdy uzna za stosowne. Przy pierwszej rozmowie ślub dzieci itp. zamiana na młodszą/ taką która obecnie nie będzie miała takich oczekiwań.

 

Ewentualnie można nie mówić o swojej pracy ustawieniu itp. Nie zapraszać do domu i takie tam. A każdego co pyta o pieniądze traktować jak złodzieja. Nie mam :(

 

 

Edytowane przez Ramzes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Ramzes napisał:

Przy pierwszej rozmowie ślub dzieci itp. zamiana na młodszą/ taką która obecnie nie będzie miała takich oczekiwań.

 

 

Tak rozmowa jest jak najbardziej wskazana i dzięki temu można ocenić czy 2 osoby (zakładamy normalne, bez patologii) widzą wspólny mianownik relacji. Jeśli 1 os nie akceptuje poglądów/oczekiwań drugiej strony, chce wymusić np. wpadką lub szantażem, seksem - osoba nie spełnia oczekiwań ...uczciwym jest odejść, szukać swojego szczęścia i pozwolić spełnić swoje pragnienia.

 

Co do biedy, patologii i głupoty - uważam  ze trzeba uciekać, szkoda nerwów i emocji.

 

Wiesz, wychowała mnie kobieta, która jest dla mnie mistrzynią manipulacji ( wyhujała tatę i dziadków). Znam mechanizm perfekcyjnie - zasada której się trzymam bez jakichkolwiek odstępstw - jak ktoś (np.mezczyna,  koleżanka) próbuje mnie szantażować emocjonalnie, manipulować w negatywny sposób(po zwróceniu uwagi robi to samo) - UCIEKAM GDZIE PIEPRZ ROŚNIE :)

To działa jak taki radar :D. Polecam Ci tą technikę - 100% działa.

 

Jeżeli kobieta kupczy tyłkiem/szantażuje - nie wolno ulegać, jajka puchą ....trudno. Takie zachowanie jest tylko zapowiedzią akcji które później będą mieć miejsce.

Teraz szantażuje tyłkiem ...za kilka lat będzie szantażować dzieckiem.

 

Jak kobieta chce "złapać" gościa na dziecko to najpierw próbuje ...jak jej się nie udaje, wprowadza plan B czyli  "kontrolowana" wpadka :P ...lub odchodzi.

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Smerfetka napisał:

Jeżeli kobieta kupczy tyłkiem/szantażuje

To znaczy ,że partner nie jest dla niej atrakcyjny seksualnie. Jest bo jest albo spełnia funkcje społeczne. :)  Jeśli nie jest atrakcyjny to nie chce sexu. Może być 100% yes man ale nie będzie chciała mieć z nim dzieci. Tzn. może wychowywać ale tego którego będzie pożądać. 

 

14 minut temu, Smerfetka napisał:

Tak rozmowa jest jak najbardziej wskazana i dzięki temu można ocenić czy 2 osoby (zakładamy normalne, bez patologii) widzą wspólny mianownik relacji. Jeśli 1 os nie akceptuje poglądów/oczekiwań drugiej strony, chce wymusić np. wpadką lub szantażem, seksem - osoba nie spełnia oczekiwań ...uczciwym jest odejść, szukać swojego szczęścia i pozwolić spełnić swoje pragnienia.

Weź pod uwagę ,że próba skłonienia do małżeństwa może być równie próbą związania. Nie znaczy to o miłości. Równie dobrze może to oznaczać ,że jest gałąź w pobliżu i wybór jest pomiędzy (deklaracja/wypad). Jeśli facet planuje taką przyszłość to się sam spyta/ oświadczyny.

 

Druga strona może wszystko obiecać a potem robić swoje. Opcje w stylu ok zacznijmy odkładać kasę , ok ale jak skończę studia czy cokolwiek. Jedna ze stron chce czerpać dalej korzyści a druga je maksymalizować/ rozszerzyć.

 

Mężczyzna uczciwy jest w friendzone, orbiterem, albo go nie ma bo jest przeźroczysty. Inna sprawa ,że zdesperowane panny proponują ff który ma się zakończyć wpadką. Czasem wpadka jest formą obrony w sytuacji gdy wokół faceta kręci się konkurencja wobec której nie ma szans. 

 

Jakbyś potraktowała sytuację gdy mężczyzna pytany o ślub milczy/ zmienia temat. Bo ma poważne wątpliwości o których nie chce mówić? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Łapanie na dziecko" podlega  tzw. przymus rozrodczy i jest to tak naprawdę forma znęcania się nad drugą osobą, jej maltretacji. Gdyby była możliwa do udokumentowania to powinna być karalna niezależnie od tego czy facet ściągną prezerwatywę, czy kobieta  użyła jakiś podstępnych metod „złapania na dziecko”. Tylko jak takie coś udowodnić, tu jest słowo przeciw słowu. Wchodząc w świąt hipotetyczny, jeśli byłoby możliwe udokumentowanie takich czynów byłabym za tym żeby surowo karać takie osoby.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.