Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Ramzes napisał:

Jakbyś potraktowała sytuację gdy mężczyzna pytany o ślub milczy/ zmienia temat. Bo ma poważne wątpliwości o których nie chce mówić? 

 

Byłam w podobnej sytuacji - postanowiłam odejść.

Byłam w relacji bez zobowiązań przez ok. 2 lata ...wiec (cóż przed 30stką...zegar tyka ..., a jestem kobietą i chcę mieć rodzinę)

), postanowiłam "zbadać grunt"...no było spakowanie walizek i wyprowadzka :P Nie pozwolił mi odejść i do dziś jestem z tym samcem (on dostał po tyłku od kobiet więc "związku" bał się jak diabeł święconej wody)

Byłam gotowa odejść - układ mi już nie odpowiadał(ale na początku bardzo mi pasił)  a zegar biologiczny tyka. Taka jest brutalna prawda i nie ma co czarować.

(bardzo dbam o relację i mam nadzieje że nic mi nie odpierdoli , a jak okaże się że nasze drogi się rozejdą - rozstaniemy się z szacunkiem)

 

Myślę, że co innego jest jak kobieta nie ma gdzie odejść i jest zależna ....wtedy ma powód aby ściemniać, a co innego jak może spakować walizki i powiedzieć bajjj bez problemu.

 

Zdrowa relacja jest wtedy, jak jedna strona nie jest zależna od drugiej (tak tak, chodzi o kase, zależność emocjonalną). Jeśli kobieta jest zależna ...może się obawiać że straci dach nad głową i bankomat wiec jedynym skutecznym rozwiązaniem jest "wpadka" jak gość nie chce się hajtać i do pracy/ nauki też się nie chce iść ...(oczywiście zakładamy, że nie ma lepszej gałęzi pod ręką).

 

1 godzinę temu, Anna napisał:

byłabym za tym żeby surowo karać takie osoby

 

Jestem za. Podobnie uważam, ze badania potwierdzające ojcostwo powinny być z automatu po porodzie i wk...mnie ten bulwers kobiet.

 

Niestety dla Państwa to są podatnicy więc pozostajemy tylko w sferze marzeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ramzes ja chcialam tylko zauważyć, że wspołcześnie nie opłaca sie łapanie na dziecko bo facet może iść siną dal i nic go nie zmusi nawet do płacenia alimentów jak sie umie wywinąć http://m.mjakmama24.pl/rodzice/dom-prawo-finanse/jak-nie-placic-alimentow-czyli-o-sposobach-tzw-alimenciarzy,569_7888.html

 

Druga sprawa, jesli ktoś nie chce miec dziecko po prostu z daną osobą to nie idzie z nią do łóżka. Każdy w pełni myślący człowiek wie, że seks może sie skończyć poczęciem dziecka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Emska opłaca się w sytuacji gdy kobieta chce mieć dziecko. Mnie nie interesują sposoby jak nie płacić bo ja bym bardzo chętnie płacił ale tylko na te genetycznie moje. I bardzo chętnie bym je wychowywał. :) 

 

Jednak na dzień dzisiejszy emocjonalnie nie czuje chęci posiadania dziecka. Być może się to zmieni albo i nie. I dzięki temu spadło mi ciśnienie na związki zastanawianie jak to zrobić by zwiększyć szanse na sukces. Cudowne uczucie :) 

 

Czy w związku z tym uważasz ,że powinienem żyć w celibacie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.