Skocz do zawartości

Islamizacja starego kontynentu


Rekomendowane odpowiedzi

Zachodowi może i tak, nam raczej grozi najazd obywateli z Ukrainy za pracą po tym jak zniosą im wizy.

Zresztą oni są tu już wszędzie od miejsc pracy po uczelnie. W przypadku uczelni polecam sobie to poczytać: http://bastiondialogu.pl/polskie-uczelnie-nie-sa-nastawione-na-edukacje-polakow/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kelthuz to libertarianin czyli fan utopii ;)  Ilość nienawiści jaką przedstawia ten Kuc jest tak gigantyczna, że nie warto go słuchać jeśli ktoś chce zadbać o swój stan psychiczny - w tej audycji akurat tego nie prezentuje ale w większości swoich audycji (tzw. Spierdoxy) fala nienawiści ciągle wydostaje się z ust tego człowieka. Niech on się lepiej zajmie sobą bo widać, że ma problemy.

 

A co do audycji to Kelthuz powiedział prawdę (miałbym jedynie zastrzeżenia co do poligamii - bo to jest miecz obusieczny, ponieważ w samych krajach islamskich też mają problemy z tego powodu). Jeśli chodzi o islamizację Europy to jestem przeciwko niej i nie chciałbym aby spełniła się za mojego życia, ale po mojej śmierci nie będzie to już miało dla mnie żadnego znaczenia i jeśli Europa ma być islamska to niech będzie  - ważne jest tylko to aby stało się to po mojej śmierci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy nie wydaje sie wam trochę, że ci muzlumanie to dla nas w Polsce temat zastępczy? 

Dzisiaj kazdy się cieszy , że nie ma muzułmanów, jak w Niemczech.

Niby bieda aż piszczy ale bezpiecznie ...

Podczas gdy Ci wszyscy muzlumanie nawet nie chcieli by tu być...

Mam wrażenie, że akurat u nas to manipulacja na wielką skalę a bieda jak była tak nadal jest ... 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Merkelowa prawdopodobnie udławi się kiedyś łapówkami za przyjmowanie uchodzców.

 

Postanowiłem pooglądać dzisiaj tv przez około godzinę, ale po 15 min nie wytrzymałem. Skakałem po kanałach i trafiłem na  jakieś tam "informacyje", a w roli głównej coś takiego :

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,22527775,prymas-ostro-o-ksiezach-przeciwnych-uchodzcom-prawica-pyta.html

 

Chwyciłem się za łeb i kiwałem z niedowierzania. Co za gówno.

Prymas Polski  stanowczo mówi, że Polska musi się otworzyć na uchodzców !!!

 

"Ja staram się mówić wyraźnie, że chrześcijanin nie może zamknąć się przed uchodźcą - mówi abp Polak"

O ja pier..... niech eminencja sama pierwsza przyjmie sobie na swoją plebanie kilku ciapatych nierobów

Dalej jeszcze lepsze kwiatki

 

"Hierarcha złożył jednocześnie bardzo mocną deklarację wobec duchownych sprzeciwiających się przyjęciu imigrantów:Jeśli usłyszę, że w Gnieźnie odbywa się jakaś manifestacja anty uchodźcza, i że na to wybierają się moi księża, to mówię krótko: każdy, który tam pójdzie, będzie suspendowany"

Czytacie to ? Księżulek będzie zawieszał swoich podwładnych mówiących NIE dla uchodzców. Ale to jeszcze nie koniec. Najlepsze na koniec.

 

"Chrystus cierpi w uchodźcach i musimy się na tych uchodźców otworzyć"

O kooorwa. Nie mogę. Mam już dość Polski "nadstawiającej drugi policzek"  Ile to już krzywd  Polacy wycierpieli przez to chrześcijańskie badziewie. Zamiast zacisnąć pieść i dać w ryja wrogowi to nadal się propaguje Polskę pomocną, uległą, padającą na kolana przed wrogiem w imię Chrystusa, o ja pie.... Tacy księża powinni być automatycznie odsuwani od jakiejkolwiek funkcji społecznej. To świadomie działanie szkodzące państwu.  I biedny ślepy chrześcijanin uklęknie przed uchodźca, zacznie się modlić, a ten urżnie mu głowę. Brawa dla mafii watykańskiej, brawo, owacja na stojąco !!!!

tfu na watykańskie nieludzkie bestie

 

 

Edytowane przez IgorWilk
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.