Skocz do zawartości

Zanim pożegnam się z forum czyli ... męskie Ultimate Combat Mission


Rekomendowane odpowiedzi

No muszę przyznać, że jest to konkretny challenge :D

 

Dnia 9.06.2017 o 12:09, Subiektywny napisał:

Celem jest rozbudzenie arcyciekawości swoją osobą, w dalszej mierze pokazania się jako ktoś 'wyjątkowy' i 'niepowtarzalny' ergo 'unikalny'. Nawiązanie jak najbliższej więzi osobistej bez kwestii stricte łóżkowych, oczarowanie i zaszczepienie super pozytywnego wizerunku swojej osoby. Chodzi o ten stan, takie balansowanie na pewnej umownej krawędzi, w którym kobieta zaczyna łapać się na bardzo intymnych myślach związanych z wami.

 

@Subiektywny, urzekło mnie to. Na prawdę zasiałeś we mnie w tej chwili ziarno inspiracji do podobnego przedsięwzięcia, choć wiem, że będzie to cholernie trudne, aczkolwiek mam już swój "cel".

 

Czekam z niecierpliwością na relację z pola działania i cholernie jestem ciekaw jak to się skończy. Ja Cię proszę tylko o jedno Bracie... Dbaj o siebie, i nie spierdol sobie życia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Subiektywny napisał:

 

W przypadku długoletnich partnerek, szczególnie 'ślubnych' czyli takich które mają papier - dobrze sprawdza się taktyka dozowania zmian. Czyli powoli dajemy odczuć, że coś się u nas w życiu zmienia, interesujemy się czymś nowym itd. Kontrolowane zaskoczenie. To wybija je z pewnej rutyny, stagnacji i przezwyczajenia oraz sprawie, że znowu zaczynają lekko odczuwać utratę gruntu pod nogami. I jak to kobiety, bo u nich to odruchowe, zaraz to łączą z inną 'nową' kobietą na horyzoncie. Inaczej nie potrafią, a to podobno my jesteśmy tacy jednowymiarowi ;)

I niestety, nie ma mocnego na Mariolę, bez podniesienia naszego SMV + wywołania u niej odruchu utraty pewności że ma nas w garści, ani rusz. 

No to już wiem jak utrzymywać samice przez dłuższzzy okres.

 

Dir mister Subiektywny a jakbyś mógł napisać czym szanowna małżonka sobie zasłużyła, że taki Volume 10 to wszystko wyczynia i nie szuka nowszego modelu

?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Pozwolę sobie na odrobinę prywaty w tym wątku, to będzie wyłącznie ten jeden jedyny post.

Post o wymowie polemicznej.

Bardzo bym prosił p.t. Forumowiczów o nie komentowanie ani niniejszego postu ani zagadnień z nim związanych, z góry dziękuję.

To sprawa wyłącznie pomiędzy moją osobą, choć do napisania go skłoniły mnie zewnętrze czynniki a sam z siebie bym słów poniższych

nie napisał, a pewnymi zagadnieniami dotyczącymi mojej osoby - które ku mojemu nieukrywanemu zdziwieniu znalazłem na wykopie.

 

Do meritum.

 

https://www.wykop.pl/link/3771641/kilka-postaw-ludzkich-ktore-moga-zdenerwowac/strona/2/

 

Na początku pozdrowię byłych kolegów-forumowiczów biorących udział w owej dyskusji. Zawsze z sympatią wspominam wymianę doświadczeń z 

Wami w różnych wątkach. Tym bardziej że z RedBullem czy Ryśkiem z racji dość podobnego wieku dzieliliśmy w miarę podobny bagaż doświadczeń

życiowych oraz optykę spojrzenia. Blog Ryśka odwiedzam sobie regularnie, bo znajduję tam rzeczy, które mnie ciekawią.  A to pomaga w wielu przypadkach uchwycić sedno zagadnienia. Z Vincentem miałem nawet przyjemność osobiście rozmawiać przez telefon po moim psikusie ze 'studentkami polonistyki czy czegoś tam' i po wyjaśnieniu sprawy ucięliśmy sobie jeszcze sympatyczną, piętnastominutową pogawędkę. Więc Panowie, niniejszym pozdrawiam.

 

Z Kanistrem czy Ferred nie mieliśmy jak dotąd okazji się poznać. Co prawda nic nie wskazuje byśmy mieli, jednak z podstawowej rzetelności pozwolę sobie skierować

do Was poniższe słowa. Pomijam wszelkie kwestie zarówno merytoryczne jak i cholernie niemerytoryczne a na wskroś osobiste jakim przesiąkł #shitstorm, bowiem nie

dotyczy on w jakimkolwiek zakresie mojej osoby. Co za tym idzie mam pełny przywilej i możliwość zdystansowanie się od niego i nie publikowania na wskroś

subiektywnych, osobistych opinii. 

Bo nie muszę - a to zdecydowanie komfortowa pozycja, której zmieniać nie zamierzam.

 

Być może zaskoczę Cię Kanister, być może nie - ale jestem w pewnym sensie wdzięczny (choć być może to zbyt mocne określenie) za Twój feedback co do mojej osoby.

Oczywiście z pewnymi rzeczami można się zgodzić, z pewnymi nie - a jeszcze inne są nader dyskusyjne więc umykają jakimkolwiek próbom racjonalnej i obiektywnej oceny.

Pominąwszy drobne uszczypliwości, ale rozumiem - pewna forma musiała zostać w owej wykopowej dyskusji zachowana, to Twoje spostrzeżenia należy określić, konkretnie i po męsku, jako merytoryczne. Ad rem. Owszem, dyskusyjne czy nie - jednak dotykające istoty zagadnienia a nie osoby. I przyznaję, a jestem w stanie jako mężczyzna to zrobić, że zgadzam się co do zasady z jednym Twoim spostrzeżeniem. Zbyt duży nacisk, w którymś momencie procesu który zainicjowałem jakiś czas temu, położyłem na atencji płci przeciwnej. A to ślepa uliczka, na dodatek najeżona zbyt wieloma znakami zakazu i nakazu. W tym zakresie - za Twój feedback, choć być może niezamierzony, dziękuję. Jest dla mnie na swój sposób może nie tyle cenny ile wartościowy. Acha, jeszcze z kronikarskiego obowiązku nawiąże do jednej kwestii. Nie wypowiadam się na forum (z resztą nie tylko tym, na innych forach tematycznych również) w tematach które mnie nie interesują. Więc proszę się nie dziwić, że nie publikuje suplik, wykładów, sprostowań czy quasi-felietonów we wszystkich tematach gdzie pojawiają się zagadnienia natury prawnej. Bo mnie  w sposób bliski zeru absolutnemu pociąga sprawa youtubowych shitstormów między Nimfami, KimśtamKimśtam itd. Można to nazwać koniunkturalizmem, można nazwać pragmatyzmem. Kwestia nazewnictwa dowolna. Ja ujmę to krótko. Nie chce mi się (w tle niech zagra utwór Cleo o tym samym tytule). Lubię ją :) Znaczy się Cleo...

 

 

Co do Ciebie Ferred ...

Cóż. Chciałbym odnieść się w jakiś sposób do Twoich słów ale ... tak naprawdę, między Bogiem a prawdą, nie mam do czego. Nie mam do czego pod względem MERYTORYCZNYM. Niestety, poza drobnymi złośliwościami i szpileczkami podanymi w formie, nazwijmy to tak, niby lekkich heheszków (ach, jakże to uroczo schematycznie kobiece ...) w Twojej wypowiedzi NIE MA NIC.

Podane w formie heheszków, bazujące na stereotypach drobne szpileczki i złośliwości. Przyznaję - gdybym miał lat z dwadzieścia, kto wie - może i bym się nawet przejął. Natomiast obecnie, nie ukrywam, szanse na to są - pisząc dyplomatycznie - nikłe.

Przeczytałem część Twoich wpisów, niewątpliwie jesteś osobą na odpowiednim poziomie intelektualnym. To widać. Natomiast, co niestety tak charakterystyczne dla części kobiet, ów potencjał marnuje się w seriach złośliwostek. Tak jak u Kanistra można bez problemu odnaleźć elementy ad rem, tak u Ciebie jest wyłącznie ad personam. 

 

Panowie Rysiek i Redbull, akurat nie Ty Vincent - bo jesteś jeszcze na to zbyt młody, a obaj wzmiankowani na początku już mieli okazję przez pewne wydarzenia w swoim życiu przejść - więc do nich kieruje te słowa. Być może Wy będziecie w stanie wyjaśnić Ferred co to znaczy w którymś momencie poczuć utratę 'męskiego pazura'. I jak, przynajmniej w ogólności, wygląda proces jego odzyskiwania. Choć przyznaję szczerze, że wątpię by zostało to zrozumiane... Nie z powodu intelektualnego ile bardziej z powodu całkiem innej optyki życiowej u w/w Wykopowiczki. Ale kto wie.

 

W zasadzie tyle :)

Pozdrawiam.

 

I jeszcze raz gorąco poproszę o nie pisanie i nie komentowanie w tym wątku niniejszego postu. Z góry dziękuję.

To sprawa osobista, zostałem wywołany do tablicy więc napisałem, i tyle. Teraz idę sobie pobiegać - pogoda idealna, żal ją marnować :D

 

Więcej wypowiadać się w temacie nie zamierzam, bo ani nie uważam żeby to było ani konieczne jak i zasadne. Ponadto - nie muszę :)

 

A skoro zamieściłem już teledysk Cleo to zamieszczę jeszcze jeden fajny kawałek, który puszczam sobie w samochodzie ostatnimi czasy.

Polecam!

 

 

S.

Edytowane przez Subiektywny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Subiektywny z szacunku do Ciebie będę zgodnie z Twoją prośbą milczał, ale przyznam że przychodzi mi to z trudem. Wielkim.

 

I piękna piosenka, chyba kilka tygodni przed śmiercią Freddiego. Dobrze wyglądał i głośno śpiewał, i niewielu wiedziało że przyjdzie do niego coś strasznego. No ale kto wiedział, ten wiedział - każda mocna z pozoru konstrukcja kiedyś upadnie, im większa tym szybciej.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Najpierw go wyśledzili i szydzili, a później Vincent pozdrawiał. To tak jakbyś na kogoś napluł, a później mówił że jest spoko. Wiele osób musiało uciekać z forum, mnie nie ustrzelili, to zaczęli najinteligentniejszych zastraszać. Mosze red przyjął na klatę najwięcej ataków, na szczęście nie zlokalizowali go, więc jest bezpieczny.

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, maVen napisał:

nie miałem pojęcia jaki to syf ... 

 

A dlaczego prokuratura widząc wykop, od razu wszczęła postępowanie? Bo tam było już naprawdę "grubo". Straszyli wielu ludzi z forum, wielu odeszło, wielu dotąd się boi. Wystarczy że taki Vincent, Rysiek czy Sławek wyślą parę donosów do roboty kogoś, albo zaczną anonimowo umieszczać oszczerstwa o danej osobie, i jest po pracy, karierze, znajomych, zdrowiu. Mi tak zrobili, nie wiem jakim cudem to wytrzymałem.

 

@volcaniusch Wystarczy że ktoś poda meila, i już mają na niego namiar. Wtedy już tylko TOR i vpn i można zniszczyć człowieka. Nie udało się zniszczyć mnie, to walą w najcenniejszych ludzi, żeby rozbić forum od środka. Jak kolejna osoba odchodzi, to wtedy triumf na wykopie był że ktoś się poznał na mnie i ma gdzieś forum. Tymczasem w wielu przypadkach prawda była zupełnie inna...

 

Panowie, wolałbym już w tym temacie o tym nie mówić. To są tylko moje domysły, wiadomo że nikt nie powie o co chodzi tak naprawdę. Opieram się na tym, co pisali na wykopie na Sub. i później jak się cieszono gdy odszedł, komplementowano go. Skoro wiem że innych tak odsiali z forum, a ja z Subiektywnym nie miałem żadnego konfliktu, to sprawa wydała mi się jasna. Ale dość o tym, to są tylko MOJE PRZYPUSZCZENIA.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego proponuję by zamknąć ten temat by nie było ruchu wokół użytkownika @Subiektywny. Tylko on może wnieść merytoryczną treść w tym wątku. Jeśli zechce się wypowiedzieć to odezwie się do @Stulejman Wspaniały lub moderatora odpowiedzialnego za dział. Tymczasem nie pozwólmy by temat był na "topie" co będzie tylko podjudzać hejterów. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.