Skocz do zawartości

Gavin McInnes - mój ulubieniec.


Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, Stulejman Wspaniały napisał:

 

Szkoda że nie za bardzo rozumiem o czym mówią :> A może to i dobrze?

 

 

Żałuj, nie ma drugiego takiego dziennikarza, który tak potrafi masakrować feministki, komunistów i białych rycerzy. Bardzo szeroka wiedza o świecie, logiczne myślenie i mistrzostwo ciętej riposty.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Stulejman Wspaniały w poniższym filmie tak zaorał feministkę, że ta w pewnym momencie miała zwarcie styków ;)

 

A on jej tylko powiedział, że była by szczęśliwsza mając męża i dzieci, a feminizm tylko unieszczęśliwia kobiety ;)

 

 

Edytowane przez HORACIOU5
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Gavinem spotkałem się z okazji słuchania podcastów Joe Rogana, a jego audycje z feministkami i betonami lewackimi bywają naprawdę niezłe. Potrafi tak ich wymanewrować, że dostają pierdolca bo ich schematyczny bełkot nie przewidywał takich pytań i podsumowań.

 

 

 

Tutaj jeszcze podsumowanie jednej z audycji, sporo mówi o małżeństwie, relacjach, feministkach.

 

 

Edytowane przez Mordimer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

@HORACIOU5 Jaka normalna prowadząca! Jestem naprawdę w ciężkim szoku, że starała się wytłumaczyć różnicę w płacach i staneła za Gavinem w tezie o opiece nad dziećmi. Gavin wg mnie na tym filmie słaby, oglądałem jego dużo lepsze wystąpienia. Ta pisarka też rozmyła temat, taka o kulturalna przepychanka, ale zero konkretów.

Edytowane przez Tomko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.