Skocz do zawartości

Bungee.


Rekomendowane odpowiedzi

Czy któryś z was bracia skoczył kiedyś na bungee, albo planuje skoczyć? Jeśli tak to dlaczego podjęliście decyzję o skoku? Wszyscy wkoło mówią że to niebezpieczne.

 

Sam skoczyłem w lipcu zeszłego roku. Kierowała mną próżna chęć atencji. Chciałem czytać pełne podziwu komentarze pod filmem który zamierzałem umieścić na FB. I czytałem. Przez tydzień moje niezaspokojone ego puchło od gratulacji i pochwał jaki to jestem odważny. A potem i tak wszystko wróciło do normy. Czyli Pyrrus friend forever :mellow:

 

Sam skok był dla mnie niesamowitym przeżyciem. Gdy dźwig podnosił platformę do góry czułem lęk przemieszany z ekscytacją. Widziałem jak poprzednicy skakali i każdy z nich głośno krzyczał. Pomyślałem że ja skoczę inaczej, bez krzyku. Nie udało się, krzyk pojawił się mimowolnie, jakby wydawany bez mojej wiedzy. Chciałbym skoczyć jeszcze raz, ale już nie dlatego żeby coś komuś udowodnić, ale żeby sprawdzić czy nadal tak bardzo się boję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.