Skocz do zawartości

Jak zarabiać na wewnętrznych talentach?


Rekomendowane odpowiedzi

42 minuty temu, qbacki napisał:

Dlaczego uważacie ze ludzie którzy kochają kase i poświęcają się dla niej są zepsuci?

Bo tak sobie mogą wytłumaczyć to, że sami jej nie mają albo im się nie chce. Łatwiej powiedzieć: ,, bogaci są źl" niż powiedzieć: ,, ok, jest średnio, więc biorę się do roboty, bo nie chcę mieć słabego życia".

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, qbacki napisał:

Dlaczego uważacie ze ludzie którzy kochają kase i poświęcają się dla niej są zepsuci?

Kto tak napisał? Ja? Kwestia jak się poświęcają. Jeśli całe życie robią coś czego nie lubią, nienawidzą, męczy ich, nie rozwijają się, nie realizują to, to tak. Są zepsuci, rozgoryczeni, nieszczęśliwi. Kochać kasę, poświęcać się dla niej przez rozwijanie siebie, na własnych warunkach, przy okazji mając przy tym trochę frajdy - spoko!

 

38 minut temu, manygguh napisał:

,, bogaci są źl"

Kto tak napisał? Bo ja jednak jestem z tych co uważają, że nawet jak jest Ci źle, to lepiej rozpacza się w nowym Porsche niż w starym Polonezie.

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, qbacki napisał:

 Dlaczego uważacie ze ludzie którzy kochają kase i poświęcają się dla niej są zepsuci?

 

Bo pieniądz to coś w podobie równoważnika wartości rzeczy albo usług. Jest w nim coś paradoksalnego, wszyscy o niego zabiegają, sporo z tych wszystkich toczy walkę o hajs. A na dobrą sprawę nie jest niezbędny do naszego przeżycia jak woda, żywność czy schronienie.

 

Sam nigdy nazbyt nie lubiłem wydawać piniąchów, takoż i zarabiać ich nieszczególnie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wszyscy ludzie są moralni Najważniejsza jest kasa Nieważne czy trują wszystko zgodnie z prawem Wszyscy Bracia wiemy o co chodzi W jaką dziedzinę by nie zajrzał coś zawsze trochę  śmierdzi trochę mniej trochę więcej Zawsze chodzi o to samo Pieniążki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.