Skocz do zawartości

Wyrzucanie zwierząt.


Rekomendowane odpowiedzi

W piątek wracając z pracy widziałem niedaleko domu małego, czarnego psa z chyba obrożą i przywiązanym do niej kawałkiem sznurka. 

Całkiem sympatyczny z wyglądu, ale niestety wygląda na to, że został porzucony przez właściciela, bo nie załapał się na urlop...

może komuś zginął, ale to raczej mało prawdopodobne. Mieszkam w takim punkcie, że łatwo jest wywalić psa z samochodu bez ryzyka przypału, co często miało miejsce w przeszłości.

Dzisiaj powtórka z rozrywki, przed chwilą w tym samym miejscu pies z obrożą i kawałkiem sznurka, oczy wystraszone, mówiące, żeby go wziąć ze sobą.

Niestety nie mam ani czasu, ani warunków, żeby to zrobić. 

 

Od zawsze nie ogarniam tego tematu.

Zwierzak to nie jest pluszowy miś, można go na jakiś czas oddać do psiego hotelu czy znajomemu w razie wyjazdu, w najgorszym wypadku zapłacić kilkadziesiąt PLN i oddać do schroniska, jak jest schorowany

to uśpić. Ogólnie mało zachowań innych ludzi mnie dziwi i podnosi ciśnienie, ale mentalność takich "odpowiedzialnych" osób mnie rozpierdala w stopniu znacznym.

Takiego dziada na prawdę należałoby na 24h przywiązać do drzewa, może poziom empatii by trochę wzrósł. 

 

W zyciu bym kota nie wyrzuciłł, chociaż to menda, dwa razy by mnie prawie zabił i ma ciągoty do klimatów narodowo-socjalistycznych, co widać m.in. na poniższym foto

 

http://www.fotosik.pl/zdjecie/6e55b64772cf63e6

 

BTW Chciałem to dać w dziale "co cię wkurwia" ale nie mogłem znaleźć, nie wiem, czy jakieś zmiany były w czasie kiedy mniej przeglądałem forum.

 

 

 

Edytowane przez Pogromca_wdów_i_sierot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie to idioci biorą zwierzaka i myślą sobie jakoś to będzie ;) tylko z puszkiem trzeba o 5-6 rano wyjść na dworek, popołudniu i wieczorem + karma i inne weterynarze z wyjazdami problem a potem przychodzi taki moment że ludziom się nie chce zajmować zwierzakiem, jadą i go wyrzucają. Ludzie bez kompletnej wyobrazni, o niskim IQ, srający wyżej niż mają własną dupę, osoby które przeczytały 1 książkę w życiu. Tak wyobrażam sobie właśnie te osoby które dopuszczają się takich rzeczy. Podejrzewam że są to osoby na tym samym poziomie inteligencji co robiący dzieciaka bez ogarnięcia wcześniej własnego mieszkania i stałej pracy i piszący potem na fejsbukowym fanpejdzach o tym że państwo jest złe i że nie mają mieszkania i kasy na życie !!!. Dramat.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.