Skocz do zawartości

Parcie na mocz a erekcja


radeq

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio trochę chciało mi się sikać, ale że już pieszczoty i gra wstępna się zaczęła to przetrzymałem parcie na kibel i zauważyłem konkretną erekcję, którą spokojnie mogłem trzymać do końca stosunku. Ten sam efekt występuje rano, nawet jak gdzieś czytałem to poranna erekcja właśnie jest efektem nacisku pęcherza moczowego. 

 

Panowie z problemami próbowali może w ten sposób sobie "pomóc"? 

Edytowane przez radeq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak mialem czasem. Ale pozniej konczylo sie na nieprzyjemnym odczuciu po finiszu. Te erekcje to wydawaly mi sie tez takie jakies oszukane. Niby wszystko stalo jak nalezy ale helm miekki.

Nie wiem jakby to mialo pomoc :/ No bo jak lac sie nie bedzie chcialo to kuska nie bedzie stala? No nie bedzie. Chyba podstawa problemow w tej materii jest najpierw na spokojnie znalezc zrodlo a dopiero pozniej szukac sposobow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

jeśli wg. Ciebie erekcja to większy kutang ale rozciapany, nietwardy to jak najbardziej. [SARKAZM OFF]

 

Żeby była erekcja musi być

1. podniecenie

2. Twardy

 

pęcznienie nie spowoduje rozszerzenia tych samych naczyń krwionośnych do normalna erekcja. 

 

@down

Ciekawe jak to działa - kiedy chcemy siku a jednak próbujemy wydalić co innego... przełącza kaliber czy jak?

Quote

Ja tak mialem czasem. Ale pozniej konczylo sie na nieprzyjemnym odczuciu po finiszu.

Edytowane przez SnqGrqDs1A
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.