Skocz do zawartości

Jeden z najagresywniejszych youtuberów Rafonix, "obsrał zbroję"


Marek Kotoński

Rekomendowane odpowiedzi

Uprzejmie Państwa informuję, że audycja o Rafoniksie została z youtube usunięta z powodu nękania go... czyli opisać bluzgającego na matki gościa nie można, a sam gość ma się w najlepsze. Donos załatwił sprawę. Pozostaje domyślać się czy to robota Rafona, czy też wykopowej ekipy.

 

Ale ja tę audycję gdzieś chyba mam - gdzie ją można wstawić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ładnie...a shoty pod tytułem "Rafonix babka prosi go o chodzenie" gdzie publicznie ośmieszył starszą kobitę mają na jednym kanale prawie 400 tys. wyświetleń, na innym ponad 200 tys. i dalej wiszą na YT.

Jak grozi magicalowi śmiercią i masa innych zagrywek poniżej pasa też. 

 

A to widziałeś?
 

 

 

Nie przepadam za Lacarnumem, inne poczucie humoru i drażniący głos, ale to nawet niezłe momentami.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pogromca_wdów_i_sierot nie widziałem. Rafonix zgłasza wszystkie kanały, dają ostrzeżenie tylko tym najmniejszym - ten Twój się ostał, mój nawet 10 tysięcy subów nie ma, więc mi przyjebali.

 

@Stulejman Wspaniały to nie jest takie oczywiste. Jak nagrałem audycje o Popko, to ten zacytował meil który dostał - oczywiście od Sławka, tradycyjnie że mieszkam ze starą kobietą którą okradam, jestem zły itd. Sławek na tym etapie 24h/dobę mnie pilnuje, i każdą szansę wykorzystuje by mi zaszkodzić. Marzeniem jest usunięcie kanału. Youtube miał ponieść porażkę - udał się. Miałem pokazać ryja i mieli mnie wszyscy opuścić - wszystkim się podobało. Za dużo tych sukcesów, więc wcześniej czy później ujebią mi kanał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Stulejman Wspaniały Jeżeli faktycznie zgłasza wszystko, to zachowanie jest żenujące. Niedawno (no, jakiś czas temu) mówił na streamie, że ludzie którzy mu cisną to kiepy, robią to z zazdrości i się tym nie przejmuje.

Widać jak się nie przejmuje opinią innych, skoro pod wpływem otoczenia zaczął się nawet wstydzić nosić ciuchy z Croppa, to co dopiero w takim przypadku. :)

Chyba prawda uwiera i przebija się przez ten prymitywny, usprawiedliwiający siebie umysł - o ile aparat poznawczy pozwolił mu na przesłuchanie całości, w co jednak wątpię.

Na wypoku niezłe jaja pod tagiem #polowanienachudegobyka vide:

 

https://www.wykop.pl/wpis/25351477/przypominam-wczorajszy-post-bo-wczorajszy-byl-doda/

 

Szkoda Twojego czasu na repuloadowanie tej audycji, kmwtw, a do niego i tak karma już wraca INSTANT...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, MoszeKortuxy napisał:

Rafonix po raz kolejny kozaka zgrywa mówiąc, że będzie bił Bułgarów.  On się chyba nigdy nie nauczy do póki serio ktoś mu łomotu nie spuści

 

hmmm... mówi że jakby podszedł do niego podczas streama to by go pobił... hmmm... powtórka z Katowic? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.