Skocz do zawartości

Jeden z najagresywniejszych youtuberów Rafonix, "obsrał zbroję"


Marek Kotoński

Rekomendowane odpowiedzi

Ha hahahaha ha ha cha cha cha po 2 tygodniach efekty ;))))) No to mnie rozbawił koleżka; albo łga, albo trener go wkręcił. Pierwsze efekty to minimum trzy miechy, jeśli co najmniej trzy, cztery treningi tygodniowo, dieta, motywacja, sen i charakter.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Subiektywny napisał:

Takie jednostki powinno się utylizować z urzędu na koszt gminy lub Skarbu Państwa. 

Radykalizuję się jak nic...

 

Mam dokładnie takie samo zdanie. Czytając powyżej post @MoszeKortuxy kto z kim, i co z kim, nieodparcie nasuwa mi się skojarzenie z "Trudne sprawy". Okazuje się, że tego nawet nie trzeba wymyslać - wystarczy na youtube poszukać. Czy ci ludzie nie mają nic innego do roboty, a nawet w wolnym czasie szkoda by mi go było na oglądanie tych "yntelygentów" i "trend setterów" ...

A i ja się radykalizuję - moja teoria głosi, że po prostu wyzbywam się złudzeń co do możliwości przekonywania, więc albo przechodzę obok albo utylizuję - trzecie wyjście nie istnieje. Może to z wiekiem przychodzi ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, GurneyHalleck napisał:

 

Może to z wiekiem przychodzi ?

 

Raczej z doświadczeniem, choć to ostatnie często skorelowane jest z wiekiem.

Nie wierzę w resocjalizację zatwardziałych socjopatów i jednostek agresywnie aspołecznych. I chyba większość ludzi, którzy mają z nimi zawodową styczność - również nie wierzy.

Wierzę w 'ostateczną' resocjalizację.

Ta zawsze jest skuteczna.

A ja cenię skuteczność.

Oraz korzystny wskaźnik NAKŁAD / OSIĄGNIĘTY SKUTEK.

 

S.

 

Edytowane przez Subiektywny
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większość osób oglądających te  "show" to dzieciaki, a dzieciaki lubią oglądać głupie rzeczy które nie wymagają korzystania z mózgu.

To swobodne wychowanie XXI wieku  daje się we znaki, rodzice myślą że wychowanie dziecka ogranicza się do zapewnienia mu jedzenia-picia, dachu nad głową, kieszonkowego, kupno ubrań, książek do szkoły ,i innych materialne to jedno, wykształcenie u dziecka korzystnych wzorców(autorytetu) to drugie. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze 2-3 lata temu takich osób jak Rafonix, Medusa, Rafatus czy Magical nie było na Youtube, a kiedy się się pojawili to zapełnili lukę w contencie na Youtube. Jest popyt jest podaż. Widocznie ludzie pragną oglądać takich youtuberów - ja też lubię to oglądać :D A statystyki pokazują, że Ci youtuberzy - streamerzy będą tylko rosnąć, mieć więcej fanów, donejtów itp ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie więcej osób ich oglądało, bo więcej tego dziadostwa się rodzi :D 

@MoszeKortuxy W razie czego jak coś nam nie pyknie w życiu, to będziemy mogli pójść w Streamerke :D .

Ja udam fanatycznego polskiego-Muzułmanina, a ty fanatycznego polskiego-Żyda, zaplanujemy od a do z spór między sobą, i zarobimy na tym miliony ;D 

Drama streamrów na tle religijnym, no jeszcze tego na polskim yt nie było. Kreatywny jestem, prawda? :P 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, MoszeKortuxy napisał:

Widocznie ludzie pragną oglądać takich youtuberów - ja też lubię to oglądać :D A statystyki pokazują, że Ci youtuberzy - streamerzy będą tylko rosnąć, mieć więcej fanów, donejtów itp ;) 

 

Taaa statystyki :) no jasne. To tylko coraz bardziej umacnia mój pogląd, że 85% społeczeństwa to kretyni i imbecyle. I im mam więcej lat to ta liczba rośnie.

A weź Ty mi to kolego uzasadnij, czemu Ty to oglądasz ? Ile Ci to zajmuje czasu ?

Ja tam wolę iść na trening albo nawet jakiś film obejrzeć ... ale takie patologie .. nie !

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@GurneyHalleck wiesz jest kilka czynników.

1. Nie wiem ile ty masz lat ale ja mam 19 i wiadomo, że każde pokolenie ma swoje "gwiazdy", celebrytów, seriale itp. Pokolenie PRL-u lubiło oglądać np. "Alternatywy 4", pokolenie po 1989 lubiło "Świat Według Kiepskich", potem pojawiło się pokolenie, które pokochało "Trudne Sprawy", "Dlaczego Ja" i "Big Brothera", a ja należę do pokolenia które polubiło internetowego Big Brothera na żywo w którym każdy widz może brać udział przez donejty, komentarze, kontakt z streamerem itp.

2. Oczywiście mam świadomość, że trening jest bardziej rozwojowy i dobry dla Mnie, ale nie oszukujmy się trening nie wygeneruje takiej ilości emocji jak seriale - a już na pewno nie tyle ile Big Brother na żywo do którego możemy sami dodać własną cegiełkę.

3. Ta patologia na streamach to nowość - jeszcze zaledwie 2 lata temu praktycznie tego nie było i nagle od mniej więcej roku widzimy rozrost tego typu kanałów - a każdy chyba potwierdzi, że to co zawsze przyciąga uwagę choćby na chwilę ale zawsze. Czyli osoby takie jak Rafatus, DanielMagical, Rafonix, Medusa, Łoboda, Seba itp zapełniły lukę na youtube jeśli chodzi o content. Jak już wcześniej wspominałem "jest popyt - jest podaż" gdyby ludzie nie chcieli oglądać tej patologii to te kanały szybko by poupadały więc to oznacza, że jest zapotrzebowanie na tego typu rozrywkę.

4. Marek w swojej audycji o DanieluMagicalu vs Sebie vs Wykopie dobrze powiedział "Kogo nie interesuje patologia niech pierwszy rzuci kamieniem". I taka jest prawda bo większość osób które ogląda takie streamy ciekawi patologia - a dlaczego ich to ciekawi? A to dlatego bo sami jej nie zaznali, nie wychowali się w takich środowiskach i ciekawi ich życie innych ludzi o innej mentalności, sposobie życia, mentalności itp. Dodatkowo tutaj wchodzą jeszcze 2 pomniejsze czynniki: 

a) Patologia to coś złego, a zło zawsze pociąga ludzi bo jest łatwiejsze, intrygujące, bardziej emocjonujące, człowiek ma poczucie bycia "ponad" np. prawem czy zasadami moralnymi które wcześniej go ograniczały itp. Przecież nie bez przyczyny zazwyczaj Czarne Charaktery w filmach są bardziej lubiane niż główny bohater (przykładem jest Książę Nuada z filmu Hellboy 2 : Złota Armia). Oczywiście czarne charaktery z filmów i seriali to zupełnie inna bajka niż patologia z youtube, ale do pewnego stopnia zachodzi tu ten sam proces.

b ) Ludzie oglądający te streamy mają poczucie "Bycia lepszym" od osób które nagrywają te streamy gdyż jak wszyscy widzimy to patologia, pijacy, degeneraci, ćpuny a czasem nawet złodzieje czy przestępcy (Baobab). Zachodzi tutaj więc dowartościowanie się ego widza kosztem twórcy streama.

To wszystkie najważniejsze rzeczy jakie ja zauważyłem od kiedy oglądam te streamy i zastanawiam się czemu chcę je oglądać ;)

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy gra kartami jakie ma.
widocznie nie każdy umie się napier...lać jak Pan Panie Marku.

I co z tego, że obsrał zbiorję?
Może to było ustawione, żeby zrobić dramę a tym samym zwiększyć oglądalność jak Doda.

Nie pomysłał pan o tym panie Marku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Rafonix ostatnio bardzo ostro walczy z Danielem Magicalem. Mówił też ale nie wprost, że chyba załatwi tą sprawę w sposób prawny, a nie tak jak Medusa który z kolegami o 3 w nocy przyjechał pod okno Magicala po to aby go pobić. Wiele osób pisze też, że Rafonix podobno kupuje sobie łapki w górę pod swoimi filmami.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ten Rafonix osiągnął w ogóle poza pajacowaniem? Wczoraj oglądałem jego stream przypadkowo i powiedział, że już nie chce robić patoli i mieć te 2k widzów a nie 5k gdy robi patologie. Wiele osób pisało mu, że teraz jego streamy stały się nudne a ten każe im wypier... bo nie chce takich widzów :) Czyli jego zdaniem troche poszalał, zrobił fejm i teraz może sobie na spokojnie nagrywać strimki  i vlogi i z tego żyć xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.06.2017 o 23:25, p47thunderbolt napisał:

Każdy gra kartami jakie ma.
widocznie nie każdy umie się napier...lać jak Pan Panie Marku.

I co z tego, że obsrał zbiorję?
Może to było ustawione, żeby zrobić dramę a tym samym zwiększyć oglądalność jak Doda.

Nie pomysłał pan o tym panie Marku?

 

Ja bym się w tamtej sytuacji na pewno nie bił, tylko wycofał z lokalu. Nie jestem kozakiem.

 

Chodzi o to, że Rafonix zarabia na poniżaniu ludzi, a także wielokrotnie chwalił się solówkami, bójkami i twardym charakterem. Ja znam ludzi z mocnym charakterem, i tam by była konkretna bójka gdyby doszło do takiej sytuacji. Tak więc Rafonix okazał się być tylko pozerem. I to by mnie nie interesowało, gdyby nie wspomniane powyżej poniżanie ludzi, naśmiewanie z cudzych wad i nieszczęść.

 

Nie, nie było ustawione. Nikt kto jedzie na wizerunku kozaka, nie nagrałby swojego upokorzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.