Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Minia93

Czesc

5 postów w tym temacie

@Minia93 witaj.

PROSZĘ ZAPOZNAĆ SIĘ Z REGULAMIN I PANUJACYMI ZASADAMI. JAKO SAMICA MOŻESZ WYPOWIADAĆ SIE W REZERWACIE I WYJATKOWO W JEDNYM DZIALE POZA NIM. ZAPOZNAJ SIĘ Z DZIAŁEM "IDEA REZERWATU" ABY POZNAĆ WIECEJ SZCZEGÓŁÓW.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

• Podobna zawartość

• Przez lisu13
      Cześć, słucham czasem rada(o) samiec jak obrabiam zdjęcia i wpadłem zobaczyć co tu się wyrabia. Coś o sobie - Mam na imię Adam, moje zainteresowania to - grafika komputerowa, fotografia, lubię też polatać dronem i zmontować jakiś krótki film. Tak poza tym praktykuję buddyzm już jakiś czas, co z totalnego wraka człowieka po przejściach postawiło mnie na nogi i sprawiło że całkiem nieźle funkcjonuję   Choć problemy dalej są np. aktualnie z bujania się po różnych fuchach jestem zmuszony iść do stałej pracy czego nie mogę przeboleć ;p Grupa wsparcia się przyda  

• Przez Icerock87
      Cześć, tu Bartek. 
    • Przez Bruno S
      Cześć, jestem tu nowy

Rozglądam się, przeglądam posty... 

Pozdrawiam wszystkich forumowiczów
    • Przez Homar
      Witam, 
      Jestem świeżakiem. Możecie się do zmnie zwracać Homar, bo moje imię jest tak powszechne, że aż nudne. 
      Trafiłem tu z czystego przypadku (widocznie jest o Was głośno) i zamierzam zapoznać się z Wami i Waszymi sposobami na życie z niewiastami (ale nie tylko).
      Miłego wieczoru, Adios!

• Przez Łysy_**uj
      Witajcie !!
      Czytam forum od paru tygodni. Na wiele spraw otwiera mi się nowe spojrzenie, ale też chciałbym podzielić się moimi spostrzeżeniami dlatego założyłem konto.
      Zaraz do Was coś napiszę w Świeżakownii.
  • Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.