Skocz do zawartości

Ronaldo, surogatki, hejt


Miner

Rekomendowane odpowiedzi

Gość jest kumaty i wybrał MGTOW. Nie chce pakietu w postaci ślub+żonka by mieć dzieci, bo wie jakie byłby tu konsekwencje. Na alimentach i adwokatach spaliłby miliony euro. Kobiety nienawidzą surogatek, bo to obejście systemu i kobiety tracą swój nacisk na mężczyzn, zwłaszcza na takim poziomie SMV jak Cristiano. Brawo CR7!

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ból dupy będzie gigantyczny, jak za 20+ lat dzieci wychowywane przez samotnego ojca osiągnął spektakularny sukces życiowy. 

 

A znaczny % dzieci chowanych przez samotne matki wyrasta na ludzi z problemami, nie radzącymi sobie w życiu. 

 

 

  • Like 11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać, że to ciekawy pomysł. Pomyślcie, że nie musicie się wiązać na stałe, a jeśli macie warunki domowe i finansowe możecie się postarać o dziecko w taki sposób. Bez zobowiązań. Idealnie. 

Edytowane przez Qaikwow
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ronaldo prezentuje nowoczesne podejście bogatych sportowców i w ogóle ludzi do tematu. Pokazuje, że jeśli chcesz przekazać dalej swoje geny to nie musisz brać powszechnie przyjętego małżeństwa z jakąś kobietą i ryzykować nie tylko majątku czy alimentów (bo to jednak tylko pieniądze) ale też w przypadku rozejścia się braku widzeń z dzieckiem i braku uczestnictwa w jego wychowywaniu. Kobiety w takim układzie służą tylko do urodzenia dziecka (surogatki) i nie mają potem do nich żadnych praw i nawet nikt nie wie kim są, albo do sexu gdzie są co jakiś czas wymieniane jak robi to Ronaldo albo tworzą razem cały harem jak w przypadku Floyda Mayweathera. Floyd zresztą sam przekonał się na własnej skórze czym może skończyć się wejście w związek z babą i zrobienie jej dzieci będąc milionerem. Między innymi skończyło się to dla niego dwumiesięczną odsiadką. W takim układzie czegoś takiego nie ma, kobiety znają swoje miejsce, dzieci są przy ojcu, pieniądze są zabezpieczone. Myślę, że za 20-30 lat będzie to normalna praktyka wśród topowych sportowców i milionerów. Ciekawe ile obecnie wyfrajerowanych facetów sobie pluje w brodę, że nie pomyślało wcześniej o surogatce.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo doceniam Ronaldo za to podejście. Sam zawsze gadam, czym doprowadzam znajomych, a zwłaszcza matkę i swoją kobietę do szału, że czasy się zmieniły i oświeceni faceci mogą skorzystać z pomocy surogatki. Idealny układ, tak jak napisał z resztą trafnie @Jorund.

 

Ciekawe na ile byłoby to możliwie przy zarobkach 5-6 tys netto. Taki nowy model klasy średniej, mężczyzna + surogatka? Sounds nice.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyobraźmy sobie, że przekazujesz spermę i łączą ją z najlepiej dopasowanym genetycznie materiałem (bez chorób itd. wszystko sprawdzone) i dziecko kształci się poza macicą w sztucznej. Podstawy technologi już są, a nie mówię o zmianach genetycznych i tworzeniu nadludzi. Trochę to straszne i pasjonujące... Bogaci będą żyć 500lat w idealnych ciałach, które się nie starzeją i regenerują się bardzo szybko, a szary człowiek jak to szary człowiek :d. No chyba, że niektóre zmiany będą relatywnie tanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jak to prawnie wygląda? Np. surogatka nie chce oddać dziecko mimo podpisanej umowy, to przecież jej nie odbiorą dzieciaka siłą? I wtedy dzieciak zostaje z mamusią, a Ronaldo musi bulić hajs. Jak to jest rozwiązane?

 

Edit: taki mądry to on chyba nie jest, jego żona jest w ciąży: http://www.fakt.pl/sport/pilka-nozna/cristiano-ronaldo-znow-ojcem-surogatka-urodzila-mu-blizniaki/erw64vd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Stulejman Wspaniały napisał:

jego żona jest w ciąży:

On nie ma żony. W artykule też nie ma na ten temat słowa. Co najwyżej dziewczyna. Poza tym to Fuckt, 80% treści do plotki i spekulacje, które są niczym nie poparte, a skoro nawet w Fakcie napisali ,,prawdopodobnie" to różnie może z tym być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Niepozorny napisał:

Skąd wniosek że matka otacza dziecko troską i daje mu wzorce? W moim otoczeniu takie zachowanie matek nie jest normą.

Generalnie zdaje sobie sprawę ,że ojciec lepiej przygotuje syna do życia i zapozna go z zasadami. jednak obawiam się ,że może być wybrakowany emocjonalnie. Żeby nie było w pierwszym momencie wpadłem w zachwyt ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój obraz nie jest wyidealizowany. :) Uważam jednak ,że ważne jest to by dziecko obserwowało również relacje między rodzicami i miało wzór co komu wolno i jakie ma pełnić funkcje. Lepszy wzór "baby to kurwy ale moje kurwy" niż żaden. I po części to obserwowanie rodziny i jej historii dostajesz materiał do wyjścia z matriksa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam mam w planach wynajęcie surogatki. Średni koszt to 70-85 tysięcy złotych. Są też za 50-60 tysięcy, ale te z wyższej półki, to lepsze kandydatki. Koszt surogatki jest smieszny w porównaniu do utrzymania kobiety + alimenty itd. A tak mam pewność, że dziecko jest moje i ma moje geny. Kobieta nie ma praw do niego więc alimenty i jakiekolwiek zagrożenie ograniczenia widzenia się z dzieckiem odpadają bo dziecko bedzie ze mną. Zapewnię mu dobrą nianię, solidnych nauczycieli i edukację by wyrosło na człowieka zaradnego życiowo. 

PS: Bawią mnie kobiety co hejtują facetów, że są niby egoistami itd. A kim one są jak pogrywają umysłem dziecka w trakcie rozwodu? Pozostawię to Wam. 

Edytowane przez CalvinCandie
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Dnia 12.06.2017 o 15:34, manygguh napisał:

Gość jest kumaty i wybrał MGTOW. Nie chce pakietu w postaci ślub+żonka by mieć dzieci, bo wie jakie byłby tu konsekwencje. Na alimentach i adwokatach spaliłby miliony euro. Kobiety nienawidzą surogatek, bo to obejście systemu i kobiety tracą swój nacisk na mężczyzn, zwłaszcza na takim poziomie SMV jak Cristiano. Brawo CR7!

 

Dnia 12.06.2017 o 18:56, Stulejman Wspaniały napisał:

Ale jak to prawnie wygląda? Np. surogatka nie chce oddać dziecko mimo podpisanej umowy, to przecież jej nie odbiorą dzieciaka siłą? I wtedy dzieciak zostaje z mamusią, a Ronaldo musi bulić hajs. Jak to jest rozwiązane?

 

Edit: taki mądry to on chyba nie jest, jego żona jest w ciąży: http://www.fakt.pl/sport/pilka-nozna/cristiano-ronaldo-znow-ojcem-surogatka-urodzila-mu-blizniaki/erw64vd

 

Dnia 12.06.2017 o 19:39, manygguh napisał:

On nie ma żony. W artykule też nie ma na ten temat słowa. Co najwyżej dziewczyna. Poza tym to Fuckt, 80% treści do plotki i spekulacje, które są niczym nie poparte, a skoro nawet w Fakcie napisali ,,prawdopodobnie" to różnie może z tym być.

No jednak w każdej plotce trochę ziarna prawdy jest. Już oficjalnie. Ronaldo zaciążył Georgine Rodriguez. Jestem ciekaw jak będzie wyglądał ich "związek", sytuacja za 5-10 lat, przy tym trybie i stylu życia CR7.

Ostatnio wrzucił na swojego fanpage. Nie wiem czy można wstawiać, jeśli nie to proszę o niekaranie a usunięcie linku. Aby nie było, że walę ściemę. Trzecia kobieta od lewej, brunetka, z dzieckiem na rękach i ewidentnym brzuszkiem. Ta kobieta, jeszcze jego żoną nie jest, w gwoli ścisłości.

 

Edytowane przez Eliteq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tak patrzę, na tą całą Georgine to wcześniej lepsze dupy miał od niej. Z twarzy zupełnie nie mój typ. Ciekawe co zadecydowało, że tak nagle się zdecydował? W końcu nie był z nią jakoś bardzo długo jak np. wcześniej z Iriną. Pewnie mama z rodzinką zaczęły mu gadać, że to już najwyższy czas, że młodszy nie będzie i trzeba się ustatkować :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Jorund napisał:

Z twarzy zupełnie nie mój typ

 

Ale to jemu ma się podobać, nie tobie :lol: 

 

 

17 godzin temu, Jorund napisał:

Ciekawe co zadecydowało, że tak nagle się zdecydował?

 

Pewnie to co w większości przypadków tzw. szybkich ślubów - lepiej się pieprzyła od innych + wydawała się być milsza :>

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.