Skocz do zawartości

Samica uważa, że kobiety są lepszymi przywódcami od mężczyzn


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć Bracia. W trakcie przeglądania Youtube natrafiłem na taki film w którym Renata Kaczoruk mówi, że kobieta może być lepszym przywódcą od mężczyzny.

Tylko dziwne jest to, że Wszechświat tak ukształtował nasz gatunek, że to właśnie mężczyźni naturalnie są przywódcami w oczach kobiet, a teraz feministki chcą ten kosmiczny porządek odwrócić. Przecież gdyby Patriarchat rzeczywiście byłby taki zły i wadliwy to nigdy by nie powstał lub chociaż szybko się rozpadł, a jak historia pokazuje stało się zupełnie inaczej i to społeczeństwa matriarchalne zawsze upadają pod naciskiem patriarchalnych np. Współczesna Europa vs Islam.

Moim zdaniem ten film doskonale pokazuje cel feminizmu - wyparcie mężczyzn i wprowadzenie matriarchatu. Problem jest w tym, że mało mężczyzn się temu przeciwstawia, a ci którzy nawet próbują (My) są wyśmiewani i szykanowani ze strony kobiet i co najgorsze ze strony mężczyzn także. Prawda jest taka, że jeśli za ruchami typu MGTW czy ruchami walczącymi o prawa mężczyzn nie staną jakieś wpływowe osoby np. miliarderzy, politycy, przemysłowcy, celebryci itp to nasza walka ograniczy się tylko i wyłącznie do Nas samych co w efekcie poskutkuje tym, że feminizm wygra.

Jest jeszcze nadzieja w Islamie, ale to już raczej radykalne rozwiązanie.

Co ogólnie sądzicie o wypowiedzi tej kobiety? Ja osobiście jestem do niej negatywnie nastawiony

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, MoszeKortuxy napisał:

Moim zdaniem ten film doskonale pokazuje cel feminizmu - wyparcie mężczyzn i wprowadzenie matriarchatu. Problem jest w tym, że mało mężczyzn się temu przeciwstawia, a ci którzy nawet próbują (My) są wyśmiewani i szykanowani ze strony kobiet i co najgorsze ze strony mężczyzn także.

Wynika to z tego, że zdecydowana większość mężczyzn od małego jest torpedowana bardzo złą ideologią. W którymś z tematów już to pisałem ale chętnie powtórzę to tutaj - kobiety, matki swoich synów, nie wychowują ich na obraz silnego faceta, tylko wychowują je na takiego faceta aby chciały aby nim były(uległego, grzecznego pieska, który w starci ze swoim przeciwieństwem, przegrywa na starcie) - to obowiązkiem mężczyzny - ojca dziecka - jest wpoić mu odpowiednie, twarde zasady, tak samo nauczyć jak postępować z kobietami. Niestety nie ma to zupełnie przełożenia w naszej, rzeczywistości. Koniec końców syn dorasta z już pozbawionym nabiałem i czerpie wzorce z małżeństwa własnych rodziców, w którym to kobieta dominuje, a mężczyzna zostaje pozbawiony wszelkich praw do tego aby stanowić o samym sobie.

Edytowane przez Odlotowy
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, MoszeKortuxy napisał:

kobieta może być lepszym przywódcą od mężczyzny

 

 

9 minut temu, MoszeKortuxy napisał:

Problem jest w tym, że mało mężczyzn się temu przeciwstawia, a ci którzy nawet próbują (My) są wyśmiewani i szykanowani ze strony kobiet i co najgorsze ze strony mężczyzn także.

 

 

Chociażby w takich przypadkach. Jest coraz więcej zniewieściałych mężczyzn i agresywnych kobiet- 'silniejsza' jednostka zostaje przywódcą. Kobieta może być lepszym(!) przywódcą od TAKIEGO mężczyzny, ale nie jest to tożsame z byciem 'dobrym' liderem. A efekty odwróconych roli możemy zaobserwować we współczesnym, niezwykle tandetnym świecie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Jeszcze" mamy podział w oficjalnych zawodach na olimpiadzie itd. Nie wiadomo co te postępowe zjeby jeszcze wymyślą. Ale apropo tematu, to tak samo jak kobiety nie mają szans wygrać z równoważną męską drużyną w piłkę (według filmiku który przesłałem), tak samo nie mają też predyspozycji by zostać przywódcami (oczywiście zdarzały się wyjątki, ale bardzo rzadkie).

Edytowane przez MałyRycerz
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Chciałam ci przynieść {gazetkę} ale zgubiłam" :D Świetne predyspozycje menadżerskie. Obstawiam, że faceta (w ramach równouprawnienia) po takim tekście uznałaby za niedojdę. Paniom wręcz wypada zagrać "lekko zagubioną i trochę szaloną".

 

"Rynek IT jest bardzo męski, ale jest to nieuzasadnione ze względu na umiejętności" (WTF???). Jako argument pani podaje statystykę, że 17% kobiet więcej korzysta z internetu... Fakt, że tylko po to, żeby móc wrzucać swoje durne fotki na insta nie ma znaczenia. Nowa spojrzenie na to, czym jest programowanie.

Trzeba przekonać managerów jeszcze do tego, bo zdaje się, że w swojej nieświadomości, robią karygodne błędy, wciąż zatrudniając facetów.

 

Chciała być chemikiem albo fizykiem... (ja chciałem studiować na MIT i co z tego, jakieś brawa?) tymczasem świeci tyłkiem i szczuje cycem pozując do sesji foto i z tego żyje, ale walczy z uprzedmiotowieniem kobiet. W sumie zrozumiała strategia w postaci wycinki konkurentek ze swojego żerowiska.

 

Ogólnie mam wrażenie, że plecie sama nie wie co i o czym a że póki jest fala feminazizmu na której można popłynąć to próbuje, zwłaszcza że to modne a tępe podążanie przez panie za modą jest przecież powszechne.

Zresztą irytujący ma sposób mówienia, jakby ciećkającej się małej dziewczynki. I do tego jeszcze to nawykowe, kokieteryjne, ciągłe wdzięczenie się. 

 

Poza tym, jak na razie wszystko zawdzięcza dobrej robocie mamusi i tatusia. 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech sobie mówi, co chce.

Takie jej prawo. 

 

A ja mogę to totalnie ignorować i nie brać pod uwagę.

Bo to również moje prawo.

 

Czyny a nie słowa !

 

I powyższe zdanie dedykuję wszystkim rozgadanym, rozemocjowanym przy kawiarnianych/knajpianych stolikach pro-damskim aktywistkom. Oraz aktywistom, którzy myśląc że wkradają się w łaski pań tokując na ich korzyść - faktycznie pełnią rolę pożytecznych durniów.

 

Nie misiu ... Nie zamoczysz kolego w czarnej bluzie i grzywce ... To nie tak działa ... ;)

 

czrny-marsz-5.jpg

 

S.

 

 

Edytowane przez Subiektywny
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, MoszeKortuxy napisał:

Problem jest w tym, że mało mężczyzn się temu przeciwstawia, a ci którzy nawet próbują (My) są wyśmiewani i szykanowani ze strony kobiet i co najgorsze ze strony mężczyzn także.

 

Bez przesady, jakoś ja tego w ten sposób nie odczuwam. Odziwo moje naturalne podejście do roli kobiet i mężczyzn sprawia, że mam lepszy kontakt z kobietami niż wcześniej. One to podświadomie szanują i tego pragną. Oczywiście piszę tu o kobietach, ludziach, a nie tej degeneracji zwącej się feminizmem. A faceci? Cóż, w większości zazdroszczą, że mogę żyć jak chcę, bo Ci już oddali lejce kobiecie. Inni wyrażają aprobatę do tego typu postawy, zazwyczaj jednak działając po staremu.

 

Ja głęboko wierzę, że natura się w końcu obroni, a to o czym tu prawimy siedzi w każdym człowieku, gdzieś zakopane pod spierdoliną medialną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mężczyźni przywódcy:

Putin, Czynhis-Han, Bismarck, Piotr Wielki, Sulejaman, Tokugawa, Monetezuma, Aleksander Wielki, Stalin, Juliusz Cezar, Hanibal, Ryszard Lwie Serce, Ataturk, Karol Wielki, Jan III Sobieski, Atylla, Napoleon, Wilhelm Zdobywca, Ghandi, Lincoln, Regan, De Gaulle, Churchill, Bolesław Chrobry, Deng Xiaoping..........

 

Kobiety przywódczynie:

Katarzyna Wielka, Budyka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Renata Kaczoruk jest znana z tego, ze jest znana i chuda. Ta panna ma mozg wielkosci orzecha. Przytaczanie jej wypowiedzi to tak jakby przytaczac wypowiedzi zywego kena na temat meskosci.

Temat jednak dobry. Na pewno by sie znalazlo wiecej dobrych przywodczyn. Moze Margaret Thatcher? Rowniez dobra przywodczynia byla moja pani z dziekanatu na studiach. Nawet prodziekan do spraw studenckich musial pukac do niej przed wejsciem i dzwonic o rade.

Feminazizm to miecz obusieczny. Mozemy jednak z tym walczyc solidarnie. Jak? Ano wszedzie tam gdzie beda wprowadzane parytety mezczyzni powinni dzialac razem i udowadniac kobietom, ze jednak sie nie znaja na tym na czym im sie wydaje, ze sie znaja. Kobiety sa miekkie psychicznie, same odejda albo beda plakac po kiblach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i zaapomnieliście o jeszcze jednej bardzo ważnej przywódczyni, ministra do spraw UE obrony, Federica Mogerini (nawet mi się zrymowało). Znana z tego, że płakała po którymś tam z zamachów. Należała do młodzieżówki komunistycznej, niech ją piekło pochłonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem świetny materiał do chujni na sobotę. "w moim domu rządziła mama" . Zwróćcie proszę uwagę ,że ta pani mówi o tym jak kobiety muszą być w sektorze gdzie będą mężczyźni ponad przeciętnym SMV. Jak dużo mówi o tym ,że muszą być programy dla kobiet i muszą zajmować wysokie stanowiska. Na czym będą polegały te programy?

- kształtowanie wizerunku, pewność siebie. (czyli jak pięknie manipulować by być zauważoną docenioną itp.)

- Budowanie marki, sieci networkingowej ( jak być popularną i rozpoznawać tych którzy pokarzą drogę na skróty jak również tych którym będziesz delegować zadania)

- oczywiście wszystko za pieniądze uczelni, pracodawcy.

 

A kto będzie uczył na tych szkoleniach? och.. jakoś tak się składa ,że ta pani studiowała manipulacje :) 

 

Mina ,że dojrzały mężczyzna może być zadbany bezcenna :) 

 

Nic nie mówi się o tym ile ten "sukces" kosztuje:

- wymaga określonych umiejętności , mądrej ciężkiej pracy czasem i po 350h miesięcznie.

- Podporządkowane pod to życie sprowadza się do tego ,że taka osoba nie ma czasu na związki ew. ff. 

- Bycie liderem i przywództwo to nie tylko pokazywanie palcem ale również dbanie o przyszłość, niepewność i podejmowanie ryzyka.

 

Zgadzam się tylko z jedną kwestią. Warto by dziecko rozwijało swoje talenty. 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minutes ago, Ramzes said:

Bycie liderem i przywództwo to nie tylko pokazywanie palcem ale również dbanie o przyszłość, niepewność i podejmowanie ryzyka.

 

Zauważcie, w każdym rodzaju lewackich ideologii, zawsze występuje ta sama zależność. Pewna grupa społeczna, twierdzi, że jest opresjonowana, że inna grupa społeczna, ma życie usłane różami, nic nie robi, wykorzystuje innych itd. (robotnicy-->kapitaliści, naziści-->żydzi, kobiety-->mężczyźni, czarni --> biali). Tymczasem jest zupełnie odwrotnie. Wyższa grupa społeczna, najczęściej osiągnęła swój sukces sprawiedliwie. Ludwig von Mises nazwał ten idiotyczny pogląd polilogizmem, kolejno klasowym lub rasowym. O polilogizmie płciowym w jego czasach jeszcze nie słyszano.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam jestem za pełnym uprawnieniem, ale takim za jakim optuje Marek. Niech kobiety mają możliwość, ale żadne parytety tylko umiejętności. Potrafisz dobrze wykonać XYZ? Dobrze tu jest umowa, a jak wyniki będą za słabe w porównaniu do innych pracowników to musimy się rozstać. Oczywiście w wypadku mężczyzn tak samo. Pełna odpowiedzialność włącznie z prerogatywami jakie mają mężczyźni. Tak samo teraz UE naciska, żeby mężczyźni również brali tacierzyńskie i zajmowali się potomstwem. Jak równość to równość we wszystkim. Kobiety powinny mieć możliwość kształcenia się itd., ale bez parytetów i innych dziwnych rzeczy. Jest zdolna i ma lepsze wyniki niż średnia społeczeństwa? To niech idzie na te studia, ale niech nie wymaga, że jak jest gorsza w tym to ją przyjmą tylko dlatego, że jest kobietą.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.