Skocz do zawartości

Samica uważa, że kobiety są lepszymi przywódcami od mężczyzn


Rekomendowane odpowiedzi

@Rnext Ja doskonale wiem czy zajmuje się 3 fala ruchu feministycznego. Wszystkie przywileje, ale bez obowiązków, a teraz mężczyzna ma być niewolnikiem tych grubych kobiet i brzydkich, których nikt nie chce. Ładniejsze działaczki lub te cwańsze i tak potrafią o siebie zadbać i często są w tych ruchach dla kasy, a i może do parlamentu się kiedyś załapią. Niektóre w UE na fali feminizmu wjechały i są europosłankami. Teraz jak jest jeszcze wolność słowa to jest dobrze, ale jak będzie stan wojny (nie liczę europy zachodniej, bo w sumie ktoś tam to wszystko po coś wysterował) lub nawet ci islamiści przyjdą to się skończą wszystkie przywileje i nawet autem już nie pojeżdżą. Za ryja złapią, a jak będą krzyczeć to głównym placu miejskim zrobią egzekucje, a tłuszcza będzie skandować i się weselić.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Gromisek ależ ja wiem że wiesz. Nie napisałem, żeby pouczać, tylko podkreślić.

@Stulejman Wspaniały mnie odrzuca jej twarz ujęta z profilu. Gdyby nie chirurgia plastyczna, jako dojrzała pani wyglądałaby okropnie. A czy semicka to nie wiem. Tropizm ma dobry.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak kiedyś panie na wybiegach walczyły o pokój i brak głodu na świecie, tak teraz wzięły się za obronę biednych, uciskanych, pozbawionych praw kobiet. Uwielbiam takie puste rozmowy z celebrytami - stek pełen frazesów, jeszcze dozy patosu brakowało w tym wywiadzie.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minutes ago, Mr Bread said:

A ja dodam od siebie takie pytanie: Dlaczego w Fifa 16 kobiety nie mogą zagrać przeciwko męskim drużynom? :D

 

 

Nie wiem, czy ten filmik to fake, albo został użyty jakiś mod. Patrząc na dotychczasowe doświadczenie, jedno jest pewne, w rzeczywistości podczas starcia DFB male vs DFB female, tak ten mecz by nie wygldał. Pytanie tylko dlaczego, twórcy z założenia realistycznej gry, starają się wprowadzać nierealistyczne elementy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

nie ma sensu dyskutować z opiniami takich osób - zamknijmy temat :D
Sama nie wie co mówi: "kobiety musza tam być" - jakby chciały i umiały programować to by pracowały IT...
Jej zdaniem kobiet tam nie ma bo pracodawcy zawsze zatrudnią mężczyznę.
Ba mi jako pracodawcy nawet by zależało, żeby kobiety programowały :P bo powinno to obniżyć koszty pracy (więcej pracowników).

Wydaje się jakby panna tłumaczyła całe pokolenie kobiet o to, że nie chcą rozwijać się w kierunkach ścisłych... kaman

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.06.2017 o 19:02, AdamPogadam napisał:

Już prostytutki są bardziej pożyteczne niż takie celebrytki..

Tu nie chodzi o pożyteczność, tylko wdzięki :) 

Z buzi fajna, ciało takie trochę bezpłciowe, ale twarz jest najważniejsza ;D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"wdzięki"... na co mi wdzięki kobiet, które nie są dla mnie dostępne bliżej, a po prostu zwyczajnie poza tym wykorzystują je najczęściej do kuszenia/załatwiania swoich interesów -od towarzyskich,  poprzez wizerunkowe, do zawodowych? Tak to sobie widzę. 

Edytowane przez AdamPogadam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@AdamPogadam 

Mówisz, że po co ci jej wdzięki, skoro i tak nie jest ona dla ciebie dostępna, a pewnie codziennie filtrujesz strony z ogłoszeniami super samochodów i wyobrażasz sobie jak w nich siedzisz. :) Na to samo wychodzi, mi w zupełności wystarczy pooglądać jej urodę na odległość. zza monitora :D 

A jedyne co ona załatwia, to swoją dupką karierę w medlingu :) , w rzeczywistości jej nikt nie słucha bo jest pustą lalą.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaa. Kobiety z natury posiadają wspaniałe cechy przywódcze (i w ogóle są pod każdym względem przynajmniej równe mężczyznom), lecz biedaczki nie dają rady samodzielnie dostać się na stanowiska i potrzebują do tego parytetów - typowa feministyczna logika.
 

Quote


Pytanie tylko dlaczego, twórcy z założenia realistycznej gry, starają się wprowadzać nierealistyczne elementy?

 

 

Nie grywam w Fifę, ale odpowiedź wydaje się zawierać w dwóch słowach: poprawność polityczna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On ‎2017‎-‎06‎-‎13 at 2:24 PM, Stulejman Wspaniały said:

A czy Pani Kaczoruk nie ma semickich rysów twarzy? To by wiele tłumaczyło. Zdjęcie jak się tuli do Bronka, mega obrzydliwe. Młoda laska do starego, cuchnącego dziada wtulona, żeby fotka dobrze wyszła.

Chodziłem z dziewczyną "tej" narodowości do klasy. Wygląda typowo jak "oni". Tak więc tak średnio ona wygląda na Ż....

https://www.facebook.com/flaviamiriam.cundari?hc_ref=SEARCH

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...


Ogólnie mam wrażenie, że plecie sama nie wie co i o czym a że póki jest fala feminazizmu na której można popłynąć to próbuje, zwłaszcza że to modne a tępe podążanie przez panie za modą jest przecież powszechne.
Zresztą irytujący ma sposób mówienia, jakby ciećkającej się małej dziewczynki. I do tego jeszcze to nawykowe, kokieteryjne, ciągłe wdzięczenie się. 


Za wiki:


Uszkodzenie tego ośrodka sprawia, iż wypowiedzi są prawidłowe pod względem ruchowym, lecz mimo to całkowicie niezrozumiałe.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Ośrodek_Wernickego

Jeśli tak jest to chyba kobiety muszą mieć masowo pozbawione tego ośrodka...


Ja doskonale wiem czy zajmuje się 3 fala ruchu feministycznego. Wszystkie przywileje, ale bez obowiązków, a teraz mężczyzna ma być niewolnikiem tych grubych kobiet i brzydkich, których nikt nie chce.


Problemem jest sama polityka uprzywilejowania IMO. Feminizmy i inne kody są tylko jej objawem.


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pan, który prowadził ten 'wywiad' ewidentnie stara się nie podawać zbyt racjonalnych i twardych argumentów, niektóre kwestie nawet przemilcza, a wszystko po to, żeby nie urazić tej pani.

Czy można prowadzić dyskusję z takimi osobami w taki sposób, żeby nie być nazwany szowinistą i nie wzniecić nienawiści do siebie?

 

Przypomniało mi się rewelacyjne skwitowanie faktu, że w programie 'Jeden z dziesięciu' jest o wiele mniej kobiet niż mężczyzn. Tadeusz jest moim idolem.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szachy i brydż, to także w jakiś niedobry sposób dyscypliny w czołówce zajęte przez mężczyzn.

Formuła 1, także.

Zapewne, feministki doprowadzą do tego, że należy wprowadzić przepisy, aby panie także zajmowały pierwsze miesca w wyścigach.

Faceci będą startować na przebitych oponach, lub panie będą mogły jechać na przełaj.

Czy dało by się wtedy oglądać F1?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.