Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
MoszeKortuxy

Samica uważa, że kobiety są lepszymi przywódcami od mężczyzn

42 postów w tym temacie

@Rnext Ja doskonale wiem czy zajmuje się 3 fala ruchu feministycznego. Wszystkie przywileje, ale bez obowiązków, a teraz mężczyzna ma być niewolnikiem tych grubych kobiet i brzydkich, których nikt nie chce. Ładniejsze działaczki lub te cwańsze i tak potrafią o siebie zadbać i często są w tych ruchach dla kasy, a i może do parlamentu się kiedyś załapią. Niektóre w UE na fali feminizmu wjechały i są europosłankami. Teraz jak jest jeszcze wolność słowa to jest dobrze, ale jak będzie stan wojny (nie liczę europy zachodniej, bo w sumie ktoś tam to wszystko po coś wysterował) lub nawet ci islamiści przyjdą to się skończą wszystkie przywileje i nawet autem już nie pojeżdżą. Za ryja złapią, a jak będą krzyczeć to głównym placu miejskim zrobią egzekucje, a tłuszcza będzie skandować i się weselić.

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@Gromisek ależ ja wiem że wiesz. Nie napisałem, żeby pouczać, tylko podkreślić.

@Stulejman Wspaniały mnie odrzuca jej twarz ujęta z profilu. Gdyby nie chirurgia plastyczna, jako dojrzała pani wyglądałaby okropnie. A czy semicka to nie wiem. Tropizm ma dobry.

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No tak, parytety tam gdzie wysokie pozycje z wysoko pozycjonowanymi samcami...Po prostu kolejna cwaniara z parciem na lans.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tak jak kiedyś panie na wybiegach walczyły o pokój i brak głodu na świecie, tak teraz wzięły się za obronę biednych, uciskanych, pozbawionych praw kobiet. Uwielbiam takie puste rozmowy z celebrytami - stek pełen frazesów, jeszcze dozy patosu brakowało w tym wywiadzie.  

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
19 godzin temu, kootas napisał:

To dlaczego mamy podział na płcie na olimpiadzie?

A ja dodam od siebie takie pytanie: Dlaczego w Fifa 16 kobiety nie mogą zagrać przeciwko męskim drużynom? :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
3 minutes ago, Mr Bread said:

A ja dodam od siebie takie pytanie: Dlaczego w Fifa 16 kobiety nie mogą zagrać przeciwko męskim drużynom? :D

Nie wiem, czy ten filmik to fake, albo został użyty jakiś mod. Patrząc na dotychczasowe doświadczenie, jedno jest pewne, w rzeczywistości podczas starcia DFB male vs DFB female, tak ten mecz by nie wygldał. Pytanie tylko dlaczego, twórcy z założenia realistycznej gry, starają się wprowadzać nierealistyczne elementy?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Panowie,

nie ma sensu dyskutować z opiniami takich osób - zamknijmy temat :D
Sama nie wie co mówi: "kobiety musza tam być" - jakby chciały i umiały programować to by pracowały IT...
Jej zdaniem kobiet tam nie ma bo pracodawcy zawsze zatrudnią mężczyznę.
Ba mi jako pracodawcy nawet by zależało, żeby kobiety programowały :P bo powinno to obniżyć koszty pracy (więcej pracowników).

Wydaje się jakby panna tłumaczyła całe pokolenie kobiet o to, że nie chcą rozwijać się w kierunkach ścisłych... kaman

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

takie mundruśne myślałby kto

A kto im kurwa bronił

Podobny obraz

Albo to

Znalezione obrazy dla zapytania odkrycia geograficzne

Ale po chuj ryzykować,jak można pod faceta się podłaczyć...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@MoszeKortuxy Obejrzałem to nagranie z Panią Kaczoruk, ale bez głosu.  Mój typ urody, nie chcę być świnią... ale... puknąłbym ją :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Już prostytutki są bardziej pożyteczne niż takie celebrytki..

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dnia 14.06.2017 o 19:02, AdamPogadam napisał:

Już prostytutki są bardziej pożyteczne niż takie celebrytki..

Tu nie chodzi o pożyteczność, tylko wdzięki :) 

Z buzi fajna, ciało takie trochę bezpłciowe, ale twarz jest najważniejsza ;D 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Napisano (edytowane)

"wdzięki"... na co mi wdzięki kobiet, które nie są dla mnie dostępne bliżej, a po prostu zwyczajnie poza tym wykorzystują je najczęściej do kuszenia/załatwiania swoich interesów -od towarzyskich,  poprzez wizerunkowe, do zawodowych? Tak to sobie widzę. 

Edytowane przez AdamPogadam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@AdamPogadam 

Mówisz, że po co ci jej wdzięki, skoro i tak nie jest ona dla ciebie dostępna, a pewnie codziennie filtrujesz strony z ogłoszeniami super samochodów i wyobrażasz sobie jak w nich siedzisz. :) Na to samo wychodzi, mi w zupełności wystarczy pooglądać jej urodę na odległość. zza monitora :D 

A jedyne co ona załatwia, to swoją dupką karierę w medlingu :) , w rzeczywistości jej nikt nie słucha bo jest pustą lalą.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Michael - co komu pasuje, mnie brzydzi oglądanie dłuższe wypicowanych szpachlą avonu loszek, nigdy nie wiadomo jakie wady fizyczne, psychiczne to ukrywa. To sprawa raczej gustu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Taaa. Kobiety z natury posiadają wspaniałe cechy przywódcze (i w ogóle są pod każdym względem przynajmniej równe mężczyznom), lecz biedaczki nie dają rady samodzielnie dostać się na stanowiska i potrzebują do tego parytetów - typowa feministyczna logika.

Pytanie tylko dlaczego, twórcy z założenia realistycznej gry, starają się wprowadzać nierealistyczne elementy?

Nie grywam w Fifę, ale odpowiedź wydaje się zawierać w dwóch słowach: poprawność polityczna.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
1 godzinę temu, Mroczny Chałabała napisał:

Nie grywam w Fifę, ale odpowiedź wydaje się zawierać w dwóch słowach: poprawność polityczna.

A może bilans zysków i strat? więcej kobiet kupi męską grę. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
On ‎2017‎-‎06‎-‎13 at 2:24 PM, Stulejman Wspaniały said:

A czy Pani Kaczoruk nie ma semickich rysów twarzy? To by wiele tłumaczyło. Zdjęcie jak się tuli do Bronka, mega obrzydliwe. Młoda laska do starego, cuchnącego dziada wtulona, żeby fotka dobrze wyszła.

Chodziłem z dziewczyną "tej" narodowości do klasy. Wygląda typowo jak "oni". Tak więc tak średnio ona wygląda na Ż....

https://www.facebook.com/flaviamiriam.cundari?hc_ref=SEARCH

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Podobna zawartość

• Przez MoszeKortuxy
      Cześć Bracia. Właśnie znalazłem artykuł w którym jest napisane o mężczyznach którzy mieli zakaz noszenia krótkich spodenek w swojej pracy, mimo wysokich temperatur. Mężczyźni ci aby obejść procedury założyli spódnice i sukienki. Cała akcja wydarzyła się w Wielkiej Brytanii.
      Link do artykułu na ten temat ----> - W takich chwilach zazdrościmy kobietom (http://www.tvn24.pl)
      To nie pierwszy taki przykład w UK. W jednej ze szkół w Exeter w Wielkiej Brytanii. Ich mundurek szkolny nie ma wersji letniej z krótkimi spodniami. Nauczyciele nie ustąpili nawet, kiedy temperatura przekraczała 30 stopni Celsjusza. Kilkoro nastolatków przyszło więc na lekcje w spódnicach pożyczonych od koleżanek. 

Opis tego zdjęcia na Twitterze po przetłumaczeniu na polski: "- Około 50 chłopców próbowało pożyczyć od dziewcząt spódnice i zamierzają tak pójść jutro do szkoły - poinformowała mama jednego z buntowników."

We Francji też wyszła taka akcja. Kierowcy  autobusów w Nantes we Francji, gdzie temperatura w ostatnich dniach sięgała 38 stopni.  Sami kierowcy powiedzieli też "W takich chwilach zazdrościmy kobietom"
      Co o tym sądzicie Bracia? Czy to jest właśnie przykład wykorzystania równouprawnienia? Czy smutny przykład "wykastrowania" mężczyzn w XXI wieku? A może jedno i drugie łącznie?

• Przez MoszeKortuxy
      Cześć Bracia. Właśnie natrafiłem na ciekawy artykuł w którym piszą o tym, że policjanci, wojskowi czy pracownicy Straży Granicznej z mocy ustawy są objęci opieką duszpasterską. Teraz ustawodawca podobną opieką otoczył także urzędników Krajowej Administracji Skarbowej. Jak myślicie co będzie dalej? straż pożarna? lekarze? nauczyciele? W ogóle w jakim my chorym kraju żyjemy, że kościół ma prawo "obejmować opieką duszpasterką" (cokolwiek to znaczy) świeckich urzędników państwowych? To jest już budowa państwa wyznaniowego w praktyce. Tylko czekać, aż Polska faktycznie stanie się wasalem Watykanu
      link do artykułu na ten temat: http://podatki.gazetaprawna.pl/artykuly/1047557,krajowa-administracja-skarbowa-dzialalnosc-duszpasterska.html
    • Przez rarek2
      Witam Braci

Jak większość z Was "poluję" na portalach. O tym wszystkim co tam się dzieje, wiele tutaj napisano. Jednak napisała do mnie dzisiaj kobieta. Treść macie poniżej.

Jak to mówi popularny redaktor - moja ocena tego jest taka. Bazując na tym co ona pisze.

Gdy była młoda korzystała z życia - życie na walizkach bez zobowiązań, pewnie zwiedzanie, dyskoteki, alkohol lejący się strumieniami, ruchanie po kątach. Poznawała badboyów, którzy działali na nią jak heroina  (sama pisze) ruchali ją na lewo i prawo, jeden, drugi, trzeci, piąty, dziesiąty, setny. Faceci traktowali ją jak szmatę i tylko do rozrywki. A czas upływał, stawała się tylko starsza a nie młodsza. Jej miejsce zajęły młodsze z jędrnymi piersiami i tyłeczkiem. A ona zrobiła swoje i mogła odejść z towarzystwa rozrywkowego bo ma już 36 lat. Jak wiemy facet z kasą jakiego ona by chciała takiej przechodzonej 36 latki raczej nie chce. Stać go na dziunię 20 kilku letnią.

Więc panna jest teraz w czarnej dziurze, dla kasiastych za stara, dla "normalnych" zbyt wymagająca i zmanierowana zbytkiem. Do tego bez dzieci - dla mnie jest to duży MINUS - bo ja dzieci nie chcę mieć więcej, a ona pewnie tak i będzie robiła wszystko, żeby mnie złapać na dziecko a przy tym spełnić swój biologiczny obowiązek.

Teraz loszka chce stabilizacji i bezpieczeństwa to dla niej priorytet - no tak, czas ucieka, a strach zagląda w oczy, że będzie starą panna bez frajera, który będzie na nią łożył, i zapewni jej wikt opierunek i zbytki. Wybawiła się, jak to ktoś tutaj napisał, "kutasiła" a teraz szuka misia/łosia/providera.

No więc tekst macie poniżej - jeszcze jej nie odpowiedziałem.  Czekam na Waszą analizę i propozycje odpowiedzi. Nie zależy mi na spotkaniu z nią. Dla mnie jest przeciętna no i nie ma dzieciaka co dla mnie jest wadą bo będzie chciała złapać kogoś na dzieciaka, a ja jak napisałem wcześniej nie chcę mieć więcej dzieci. Mam swoją małą księżniczkę - i mi to wystarczy.

"Cześć! Widzieliśmy się na tym portalu pewnie ok. 1,5 tyg. temu, gdyż Ty polubiłeś mnie w „Bingo!”, może zrobiłeś to zupełnie przypadkiem, tego nie wiem, a ja odwiedziłam Twój profil. Wczoraj usunęłam swoje konto po ok. 3 tyg. obecności tu, nie mogłam się odnaleźć w wirtualnym świecie. Zdecydowałam jednak, że wrócę jeszcze na kilka dni, zaryzykuję i napiszę do Ciebie.
      Przeczytałam informacje o Tobie, tzn. wiem, że jesteś rozwiedziony, masz dziecko lub dzieci, pewnie to dziewczynka ze zdjęcia i jestem świadoma, że w związku z tym Twoje życie wygląda zupełnie inaczej niż moje…, że już dzielisz je z kimś, że najważniejsze osoby dla Ciebie to dzieci, a ich mama zawsze będzie w nim obecna i to się nie zmieni. Ja jestem, pewnie dla większości ludzi, tzw. „starą panną”, mam 36 lat i nie mam dzieci, nie wiem nawet czy chcę mieć, a przynajmniej dotychczas nie spotkałam nikogo z kim chciałabym założyć rodzinę. W pewnym momencie postawiłam wszystko na jedną kartę i to była zła decyzja, konsekwencje bolesne do dziś, ale uczę się na błędach. Podobnie jak Ty nie szukam przygód i wrażeń, ani zabawy na chwilę. Dla mnie bliskość drugiej osoby, poczucie bezpieczeństwa i stabilizacja w życiu są priorytetem, życie bez zobowiązań i na walizkach było fajne 10 lat temu. W dodatku tak się pechowo zdarzało, że trafiałam na mężczyzn, którzy działali na mnie jak heroina, teraz chcę być z kimś to podziała jak kasza jaglana…
      Nie wiem, czy odczytasz tę wiadomość, ale gdybyś miał ochotę kiedyś spotkać się, np. na spacerze, to będzie mi miło. Jeśli nie, to wszystko rozumiem, ja niczego nie oczekuję po tej wiadomości. Gdyby nasze spotkanie mimo wszystko doszło do skutku nie chciałabym, abyś czuł się w jakikolwiek sposób zobowiązany do kontynuacji znajomości, jeśli sobie tego nie będziesz życzył! Zdjęcie to jedno, a rzeczywistość zupełnie coś innego – dopiero kiedy połączysz obraz danej osoby ze sposobem zachowania, mówienia, barwą i tonem głosu, czy też poruszania się widzisz o wiele więcej niż na monitorze komputera. Z doświadczenia wiem, że tak bywa.
      Rozpisałam się tutaj, ponieważ mój profil nie zawiera tych informacji o mnie.
      Miłego wieczoru!
      Monika"

• Przez MoszeKortuxy
      Cześć Bracia. Właśnie natrafiłem na pewną stronę na Fb o nazwie "Kapitalizm Zabija" której autor, a raczej autorka pisze (w odniesieniu do tego artykułu ---> http://kobieta.onet.pl/dziecko/male-dziecko/ojcostwo-nie-konczy-sie-z-rozwodem/0h9x55y ) takie rzeczy:
      " WRACAMY DO IDEOLOGII... DZIECI.
      nie ustaje temat praw ojców, a raczej skowyt ojców którzy niczym Romea walczą o swoje dzieci niczym o pieski czy samochody, coś co najlepiej dowodzi jak fatalnymi są oni ojcami.
      zrozumcie więc jasno:
      1. DLA DZIECKA LEPSZA JEST NAJGORSZA MATKA NIŻ NAWET NAJLEPSZY TATUŚ
      2. MATKA DECYDUJE O TYM CZY OJCIEC MA WIDZENIA, CZY NIE, I ROLĄ SĄDU JEST TYLKO 
      (A) PRZEKAZYWANIE WIADOMOŚCI, ORAZ 
      (B) DECYDOWANIE O ALIMENTACH. 
      W KWESTIACH WIDZENIA, MIEJSCA ZAMIESZKANIA, WYCHOWYWANIA, ROLI OJCA, CODZIENNOŚCI DZIECKA MATKA JEST SĘDZIĄ OSTATECZNYM. JEŚLI WIĘC OJCOWIE CHCĄ WYCHOWYWAĆ DZIECI TO POWINNI WYSYŁAĆ WNIOSKI DO MATKI A NIE DO SĄDÓW. MATKA JEST SĘDZIĄ.
      takie są prawa natury. "

Nie ukrywam, że ten post tej durnej lewackiej stronki Mnie wkurzył. A co Wy sądzicie na ten temat?

• Przez Strusprawa1@gmail.com
      Polecam obejrzeć ciekawą prezentację. Myślę, że pasuje to tutaj idealnie, co o tym sądzicie?

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.