Skocz do zawartości

100 ZŁ Test uczciwości


Rekomendowane odpowiedzi

Był kiedyś taki filmik z USA, oczywiście tam facet pytał o 100 dolarów (lub 50 nie pamiętam dokładnie).

 

Niestety YT mocno walczyło z tym filmem ponieważ był niepoprawny politycznie. 

 

Kasę kradli tylko ludzie o odmiennych korzeniach kulturowych :lol: 

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Mosze Red napisał:

Był kiedyś taki filmik z USA, oczywiście tam facet pytał o 100 dolarów (lub 50 nie pamiętam dokładnie).

 

Niestety YT mocno walczyło z tym filmem ponieważ był niepoprawny politycznie. 

 

Kasę kradli tylko ludzie o odmiennych korzeniach kulturowych :lol: 

 

Przecież cnotą i powodem do dumy jest oszukanie goja :)

I też mało kiedy noszę z sobą gotówkę, raczej wcale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybym znalazł to nikogo bym się nie pytał, chyba że bym widział komu wypadło(no i u kogoś, czy przy stoliku w barze gdzie długo siedzimy to zawsze pytam). Gdyby ktoś się mnie pytał, to jeśli byłbym pewny że nie moje to bym odmówił, muszę zrobić porządek w kieszeniach, ostatnio przez 2dni(nocowałem w innym mieście) nie miałem kasy i musiałem pożyczać, później znalazłem 5stów w kurtce xD

 

Jako ciekawostkę dodam że kiedyś znalazłem telefon, chciałem oddać więc dzwonie do kontaktu "tato". Mówię że znalazłem telefon syna/córki, podaję model(na tamte czasy kosztował ok 1000zł), a gościu mówi że on nie ma dzieci, więc nie jego. Ja zdziwiony dzwonie do jakiejś dziewczyny z którą pisał i ona mi mówi kogo to telefon. Okazało się że to "dobry chłopak" z bloków xD pewnie sam zajebał, a ja głupi oddałem :D

Edytowane przez seven
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.