Skocz do zawartości

Kącik motoryzacyjny


Special K

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...

@Special K
Propsy za Honde. Kobieta za kolkiem Hondy Civic +5 do seksapilu ;)

Porady dla kobiet? Odlozcie te jebane komorki podczas prowadzenia auta i wrzucajcie kierunkowskaz PRZED a nie w trakcie manewrow. Rozgladajcie sie dookola, bo kobiety nie ogarniaja tego co sie dzieje dalej niz w promieniu 2m od auta :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeśli z jakiegoś powodu ktoś musi wam ustapić (np jakiś jełop zaparkował na ulicy przez co jest ruch wahadłowy) to przejeżdżajcie sprawnie z ikrą - ktoś czeka aż po was będzie mógł przejechać dalej.

 

I najważniejsze - jeżeli macie parking 20m dalej od sklepu to ruszcie tyłek i zostawcie tam swój pojazd. Stawiając go przed drzwiami pomimo dyspozycji parkingu w bezpośrednim pobliżu wychodzicie na debili (tyczy się: obie płcie) i w bonusie możecie liczyć na urwane lusterko, rysę lub klamki gównem usmarowane jeśli traficie na nieodpowiednich ludzi i miejsce. 

 

Poza tym pytać co z czym się je.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a043e42b84792c4c7f6e0aebd7cc0566.jpg

 

Ostatnio rozważam opcję zakupu auta i spisuję sobie sytuacje, w których byłby mi potrzebny w tym roku tak na 100%, potem zrobię sobie kalkulacje, czy mi się zakup tej skarbonki opłaca. 

Daję się poderwać na sąsiednią hulajnogę, albo rower składany, bo wiem, że z takimi człowiekami mam przynajmniej jedno wspólne zainteresowanie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Fajnie, że kącik takowy jest.

Myślę, że skoro różnego rodzaju pojazdy, to nie powinno zabraknąć miejsca - lokum :).

Strasznie, ale to bardzo mi się podoba ten garaż :). Na pewno są i lepsze, ale marzy mi się takie cudo. 

 

 

 

 

Fajny gość i chłopaki, dużo ciekawostek i różnych porad tam :)

 

 

No i narzędzia 

 

 

 

Jest sporo innych na YT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auta w ogóle mnie nie interesują, ale motocykle już tak.?‍♀️

Mój łeb zawsze musi się perfidnie obrócić za jakimś motocyklem. Sam warkot silnika wzbudza we mnie dziwne podekscytowanie. 

Zawsze się woziłam z moimi byłymi. Uwielbiałam tę adrenalinę, kazałam im przyspieszać. Niesamowite przeżycia, zawsze stałam na ziemi na drżących nogach, prosząc o jeszcze. 

 

 

 

 

 

Edytowane przez JudgeMe
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@JudgeMe, bajka motory :D

Choć jeszcze nie ma swojego, to lukam sobie na YT /  między innymi takie kanały CODA Moto / Motobanda, chociaż oko nacieszę :rolleyes:.

 

 

 

 

A tu 11 min - :D cosik tak się widzę :D. Jest tego mnóstwo.

 

 

 

 

 

 

Tak więc mam zajęcie patrzeć i wzdychać :rolleyes:. Tyle mojego.

 

 

 

Co do aut, to terenówki :) 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam samochody, ale te szybkie i wściekłe; miłość od małego wpojona przez męska część rodziny. :) 

 

Kiedyś sobie sprawię Mercedesa AMG i będę posuwać do granic możliwości po niemieckich autostradach, me gusta. 

 

Marzy mi się kiedyś z toru Monzy we Włoszech obejrzeć na żywo wyścig F1, natomiast szkoda, że już nie dane będzie mi usłyszeć zadziorności silnika V10. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do F1, kiedyś miałam totalnego fioła na tym punkcie, znałam każdego zwycięzcę rok po roku, zaczynając od Fangio, życiorysy wielu z tych najsłynniejszch, a rajdy Senny z Monako oglądałam po kilka razy. Dobrze, że mi przeszła poniekąd ta fascynacja. :)  

 

Natomiast chciałabym się dokształcić w samochodowej mechanice, nie potrafię ze sobą łączyć tak łatwo faktów, jak to ma miejsce w mózgu mężczyzny, kurczaczki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I20 2019 ale wolę gdy się mnie wozi. Mam jakieś blokady psychiczne przed prowadzeniem choć gdy muszę to wsiadam i jadę ale zawsze gdy mój jest obok. ?

 

Co do jazdy motorem, dziękuję bardzo. Mój mnie kilka razy przewiózł i już czułam na zakrętach jak moje lico ociera się o asfalt. Na samą myśl o tym wspomnieniu mam zawał serca, na szczęście przesiadł się na crossy to mu czasem w garażu coś podam jak wymienia łożyska czy tam sprzęgło. Pogapić się lubię. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A i muzyczka na motor :rolleyes:, może ktoś zapoda innego, chętnie wysłucham, bo na pewno nie słyszałam wszystkiego.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

A i lubię Amerykańskie Ciężarówki, miałam sposobność być na wystawie - bajka :rolleyes:.

 

 

 

Żałuję, że nie zrobiłam prawka, gdzie miałam możliwość i mnie namawiano. Teraz to już po ptokach :(. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.06.2017 o 17:56, Special K napisał:

i sugestie dla Szanownych Panów na jakie auta płeć piękna da się poderwać :lol:

Mnie się nie da poderwać na samochód, bo mam taką chorobę lokomocyjną, że skręca mnie na samą myśl jazdy ? mam też złą wiadomość dla milionerów, którzy chcieliby mnie wyrwać na prywanty samolot- w samolocie czuję się jeszcze gorzej i każdy lot odchorowuję przynajmniej jeden dzień. 

 

Wożę zatem moje cztery litery rowerem, kolejką miejską, metrem, tramwajem, a jeśli dalej to pociągiem, 

ale najchętniej to jednak pieszo. 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie można poderwać podobnymi autami co @Selqet. Do listy dodam jeszcze porshe 911 i inne statocie. 

 

A ja jeżdżę fiatem gratem punto. Spisuje się póki co. Dużo przy nim już zrobione i mam spokój na jakiś czas. 

Elektryka w tym aucie jest... Typowo włoska...no ale po za tym prowadzi się w porządku. Nie jestem szczególnie wymagająca.

 

W tym roku na rowerze mało jeżdżę bo muszę sobie kupić lepszy. Na moim obecnym się boję, że mi się rozleci w połowie trasy z/do domu. :P

Dużo ostatnimi czasy spaceruję. Jakiś czas temu natuptałam pieszo 11km. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.