Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Special K

Kącik motoryzacyjny

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystko w w/w temacie: czym jeździmy, czym chciałybyśmy jeździć... Ewentualnie prośby Szanownych Panów o porady techniczne i sugestie dla Szanownych Panów na jakie auta płeć piękna da się poderwać :lol:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Czym jeżdżę:

- rowerem,

- komunikacją miejską,

Rzadko:

- na nartach,

- gokartami,

- autostopem

Podrywa się mnie takimi autami:

Polski_Fiat_126p_rocznik_1973.jpg

240px-VolkswagenBeetle-001.jpg

1369339491_by_borek254.jpg?1369342570

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Podstawowy środek transportu - samochód - ma na imię "Bubuś" :D

Na dalsze wyprawy - Bla bla car (Jest super, poznałam sporo fajnych osób), czasem pociąg lub autobus.

Chcę teraz wrócić do rolek i roweru - ale tylko po lesie i niewielkich górach - w Boże Ciało zaczynam B)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Oryginalnie :)

Mnie niestety na chwilę obecną stać tylko na utrzymanie jednego auta - Honda Civic VIII
Marzenie: SUV na wyjazdy + auto do niedalekich podróży dla frajdy, np. Lexus NX + Alfa MiTo czerwono-czarna w środku. Jeśli jedno auto, to toyota CH-R.

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@Special K
Propsy za Honde. Kobieta za kolkiem Hondy Civic +5 do seksapilu ;)

Porady dla kobiet? Odlozcie te jebane komorki podczas prowadzenia auta i wrzucajcie kierunkowskaz PRZED a nie w trakcie manewrow. Rozgladajcie sie dookola, bo kobiety nie ogarniaja tego co sie dzieje dalej niz w promieniu 2m od auta :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@Tomko do listy porad dodałabym zjeżdżanie na prawy pas jeśli się nie wyprzedza. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

I jeśli z jakiegoś powodu ktoś musi wam ustapić (np jakiś jełop zaparkował na ulicy przez co jest ruch wahadłowy) to przejeżdżajcie sprawnie z ikrą - ktoś czeka aż po was będzie mógł przejechać dalej.

I najważniejsze - jeżeli macie parking 20m dalej od sklepu to ruszcie tyłek i zostawcie tam swój pojazd. Stawiając go przed drzwiami pomimo dyspozycji parkingu w bezpośrednim pobliżu wychodzicie na debili (tyczy się: obie płcie) i w bonusie możecie liczyć na urwane lusterko, rysę lub klamki gównem usmarowane jeśli traficie na nieodpowiednich ludzi i miejsce. 

Poza tym pytać co z czym się je.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

a043e42b84792c4c7f6e0aebd7cc0566.jpg

Ostatnio rozważam opcję zakupu auta i spisuję sobie sytuacje, w których byłby mi potrzebny w tym roku tak na 100%, potem zrobię sobie kalkulacje, czy mi się zakup tej skarbonki opłaca. 

Daję się poderwać na sąsiednią hulajnogę, albo rower składany, bo wiem, że z takimi człowiekami mam przynajmniej jedno wspólne zainteresowanie :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta