Skocz do zawartości

Stream live Radio Samiec na youtube


Marek Kotoński

Rekomendowane odpowiedzi

Oglądając ostatnie dramy i streamy youtuberów, poczułem że to może być fajny pomysł. Oczywiście mordy bym nie pokazał, bo i po co, ale na żywo uruchomiłbym infolinię (jak Łoboda hi hi hi), mogliby ludzie w problemach dzwonić, a ja na żywo bym odpowiadał. 

 

No i donejciki... 

 

Co o tym sądzicie, i jak miałoby to wyglądać żeby było dobrze?

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wyjdzie zobaczymy, myślę, że pomysł ekstra ciekawy.... jeśli tylko Marku czujesz, że pójdzie nie zastanawiaj się tylko działaj. Może w audycjach poruszać najbardziej ciekawe tematy z Forum?

Nie mogę się doczekać tych telefonów "rozgrzanych" Pań.

Edytowane przez SennaRot
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne że dobry pomysł. Z twoją wiedzą to zawojowałbyś Youtube. Oczywiście ty masz mało subskrybcji więc nie miałbyś dużej ilości widzów na razie (Np. Isamu ma ponad 1,6 mln subów a na jego streamach jest średnio 9-11 tysięcy ludzi, Rafonix ma średnio 2-3 tysiące ludzi, a jego kanał ma ponad 300 tyś. subów, Rafatus ma 1-2 tysiące ludzi - jego kanał ma 104 tysiące ludzi) Poza tym na Youtube Stream to tzw. stała aktywność przez co więcej ludzi zobaczyłoby Twój kanał ;) Tylko zrób sobie fajne tło z nazwami np. Forum, Donejty, Sklep itp. a wracając do sklepu - to mógłbyś do swojego asortymentu dodać jeszcze koszulki tak jak to robią youtuberzy. Wymyśliłbyś jakieś fajne hasełka czy coś, wrzucił na na koszulki i sprzedawał :D Ważne też jest to abyś ustawił cel tych donejtów bo wtedy ludzie chętniej wpłacają pieniądze kiedy wiedzą na co ten hajs przeznaczysz (To widać chociażby po DanieluMagicalu - on robi ciągle cele).

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł ciekawy do przemyślenia Ale ostrożnie bez pośpiechu trzeba to dobrze zaprojektować Im więcej Ludzi się wypowie tym lepiej Prawie wszyscy będą za Trzeba być otwartym na nowinki ale i ostrożnym Jakość jest najważniejsza to przecież Twoje Motto Marek Pozdrawiam

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Infolinia Łysego Łobody to i tak słabo wypada z tym co Rafatus robi. Ostatnio dzwonił do niego koleś, który ma 19 lat i jest nadziany - miał problemy z dziewczyną w której się zakochał, a ona od niego tylko ciągnęła hajs i zdradzała z innymi facetami. Ten facet chciał popełnić samobójstwo i zaczął Rafatusowi wpłacać mnóstwo pieniędzy (W 1h wysłał mu ponad 1100 złotych na Superczacie) bo uznał, że po śmierci nie będą mu potrzebne. Ostatecznie Rafatus przetłumaczył mu aby tego nie robił, a ten koleś posłuchał Rafatusa (Ale ogólnie istnieje możliwość że ta akcja mogła być ustawiona)

Link do tego filmu: 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Powrócę na pewno, ale jeszcze nie teraz. Jednak kilka godzin słuchania ludzi i rozmawiania z nimi, to bardzo duże obciążenie dla mnie. Do tego problemy techniczne ze wszystkim i odechciewa mi się tego wolontariatu. Wkurza mnie teraz, jak ludzie nie szanują moich zasad i ustaleń (np. co do czasu rozmowy), to jest niesamowite.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałeś moje strimy? Mówię ludziom ile jest czasu, a oni i tak mają to przeważnie w dupie. Przerwę brutalnie, wyjdzie że jestem chamem. Nie przerwę, to frajerem który nie szanuje własnych postanowień. Tak źle i tak niedobrze.

 

Albo powtarzam wielokrotnie że dzwoni tylko ten, kto nigdy ze mną nie rozmawiał, a ciągle dzwonią te same osoby - tylko że je już ignorowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się formuła strimów, ale mam parę zastrzeżeń. Najważniejsze Marek chyba wymienił. Oprócz tego niektórzy rozmówcy ewidentnie nie czytali książek Marka i próbują się wysrywać publicznie ze swoich problemów, które nie są zbyt oryginalne, wręcz męczące. 

 

Mimo to czekam na kolejne strimy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.