Skocz do zawartości

Trudno być seksownym bez kasy (wywiad z prof. Wojciszke)


Rekomendowane odpowiedzi

11 godzin temu, catwoman napisał:

I wciąż nie czaję co jest bardziej szlachetnego w leceniu na cycki, niż w leceniu na kasę ;] 
 

 

Szlachetnego nie ma nic ani w jednym ani w drugim. Różnica polega na tym, że większość mężczyzn nie wytwarza racjonalizacji maskujących nieszlachetne wybory których dokonujemy. 

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Klapaucjusz napisał:

 

Szlachetnego nie ma nic ani w jednym ani w drugim. Różnica polega na tym, że większość mężczyzn nie wytwarza racjonalizacji maskujących nieszlachetne wybory których dokonujemy. 

 

Oraz z jeszcze jednej sprawy.

 

Rzeczone jędrne cycki się dostaje za nic. Ot loteria genowa. Ciach - cycki są. Wkład własny posiadaczki cycków - zerowy.

Natomiast na przysłowiowe 5 zł, metry kwadratowy lokum czy konia mechanicznego samochodu trzeba zasuwać. I nie ważne jak, trzeba coś dać od siebie. Coś osiągnąć, coś udowodnić. Zarobić.

 

Cycki nie wymagają postawy aktywnej, wystarczy pasywna. Zero wysiłku.

Zasoby, których wymaga statystyczna kobieta od mężczyzn wymagają postawy stricte aktywnej. Maks wysiłku.

 

S.

Edytowane przez Subiektywny
  • Like 16
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Subiektywny, jak to ładnie opisała Esther Vilar:

 

"What is man? A man is a human being who works. By working, he supports himself, his wife, and his wife’s children. A woman, on the other hand, is a human being who does not work – or at least only temporarily. Most of her life she supports neither herself nor her children, let alone her husband."

 

Autorka stawia również ciekawe pytanie: 

„Why are women never unmasked?”

 

(wytłuściłem kluczowe sformułowanie, które daje do myślenia. Jej książka była już dostępna w 1972r.)

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Subiektywny napisał:

 

Oraz z jeszcze jednej sprawy.

 

Rzeczone jędrne cycki się dostaje za nic. Ot loteria genowa. Ciach - cycki są. Wkład własny posiadaczki cycków - zerowy.

Natomiast na przysłowiowe 5 zł, metry kwadratowy lokum czy konia mechanicznego samochodu trzeba zasuwać. I nie ważne jak, trzeba coś dać od siebie. Coś osiągnąć, coś udowodnić. Zarobić.

 

Cycki nie wymagają postawy aktywnej, wystarczy pasywna. Zero wysiłku.

Zasoby, których wymaga statystyczna kobieta od mężczyzn wymagają postawy stricte aktywnej. Maks wysiłku.

 

S.

 

No to tym bardziej postawa kobiet jest ze wszech miar lepsza. My lecimy na coś, co Wy musieliście wypracować - a więc świadczy również o Waszych przymiotach charakteru - pracowity, zaradny itp. Wy lecicie tylko na loterię genową, więc gdybym była płaskim pasztetem to jakiekolwiek moje przymioty charakteru nie obchodziłyby nikogo. 

 

Geny kobiet które wolały samców bez zasobów wyginęły wraz z ich potomstwem. Życie.

 

@Klapaucjusz tak sobie gdybam, że może nie maskujecie dlatego, że kobiety pogodziły się w owymi kryteriami i robią co mogą by swoje walory wyeksponować jak najlepiej. Widać ból dupy gołodupców przełożył się na to, że kobiety ukrywają, że zarobki mężczyzny mają dla nich znaczenie (choć imho nie determinują atrakcyjności).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"My lecimy na coś, co Wy musieliście wypracować - a więc świadczy o Waszych przymiotach charakteru - pracowity, zaradny itp. Wy lecicie tylko na loterię genową, więc gdybym była płaskim pasztetem to jakiekolwiek moje przymioty charakteru nie obchodziłyby nikogo. "

Tak tak, gangsterzy, bogaci synowie biznesmenów. Yhy. Tak , tak.  A o mistycznych cechach charakteru  jak na to Panie lecą  już było wałkowane. Panie lecą na "wygodne życie i bezpieczne" i nie ważne w jaki sposób zarabiasz pieniądze. I nie ma w tym nic złego. Czy jak faceci przestaną was nazwać za to qurwami, to się wreszcie przyznacie. A zapomniałem wtedy zazdrosne koleżanki zaczną was nazywać qurwami.

Polecam tą książkę, jak to kobiety lecą na "wspaniałych facetów". Mafia posuwała dziewczyny z konkursu miss polonia co to wzruszał je głód dzieci w afryce.

Notbene ta książka, obok książek Marka rwie skalpy złudzeń.

masa-o-kobietach-polskiej-mafii-b-iext24


http://lubimyczytac.pl/ksiazka/236687/masa-o-kobietach-polskiej-mafii

Edytowane przez Donovan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@catwoman w ramach symbolicznej polemiki, wyręczę się Gombrowiczem, który w jednym ze swoich dzienników napisał:

"Kocham te kłamstwa sztuki, próbującej przekonać mnie iż jej słabości są jej siłą" (z pamięci, ale jakoś tak to szło).

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, catwoman napisał:

 

@Klapaucjusz tak sobie gdybam, że może nie maskujecie dlatego, że kobiety pogodziły się w owymi kryteriami i robią co mogą by swoje walory wyeksponować jak najlepiej. Widać ból dupy gołodupców przełożył się na to, że kobiety ukrywają, że zarobki mężczyzny mają dla nich znaczenie (choć imho nie determinują atrakcyjności).

 

Nie, nie pogodziły się. Stąd właśnie biorą się idiotyczne ruchy typu fat acceptance, które zaczyna się promować i w Polsce. Zresztą wielu mężczyzn i tak nie mówi o swoich nieszlachetnych preferencjach w towarzystwie kobiet, bo reakcja bywa histeryczna. Sam tego doświadczyłem, ale mam wywalone.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Rnext skoro już o cytatach mowa to kiedyś trafiłem na takie coś: "Illusion is needed to disguise the emptiness within". Myślę, że cytat pasuje do tego, co robią kobiety poprzez podtrzymanie ich wykreowanego wizerunku ;)

Edytowane przez HORACIOU5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, catwoman napisał:

No to tym bardziej postawa kobiet jest ze wszech miar lepsza. My lecimy na coś, co Wy musieliście wypracować - a więc świadczy również o Waszych przymiotach charakteru - pracowity, zaradny itp. Wy lecicie tylko na loterię genową, więc gdybym była płaskim pasztetem to jakiekolwiek moje przymioty charakteru nie obchodziłyby nikogo. 

 

Ja tłumaczę to sobie zawsze w taki prosty sposób, że cycki są integralną częścią kobiety, dlatego lecenie na wygląd jest szlachetniejsze, bo powoduje, że chcąc nie chcąc pragniemy przebywać z daną osobą, natomiast w drugim przypadku facet jest zbędny, liczą się tylko jego papierki.

 

1. Mężczyzna lecący na cycki jakby nie patrzeć potrzebuje być z posiadaczką tych atrybutów, przebywać z nią i ostatnie czego by pragnął, to jej śmierci, bo wtedy nie miałby czego ściskać.

2. Kobieta lecąca na hajs widzi osobę mężczyzny jako zbędną, niepotrzebną, w zasadzie jakby umarł nie przejęłaby się tym zbyt mocno, zwłaszcza jakby odziedziczyła po nim majątek. Pisałem kiedyś o znajomej, która kilka dni po śmierci swojego męża żałowała, że nie wzięła z nim rozwodu, bo tak to odziedziczyłaby jego majątek bez długów.

 

 

 

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mayki, widzisz, zatem oboje próbujemy zmniejszyć dysonans poznawczy tłumacząc sobie to tak jak nam wygodnie ;] Jednak zarówno zainteresowanie cyckami jak i zainteresowanie grubością portfela jest uwarunkowane przez naturę... życzę powodzenia w bohaterskiej walce z jej prawami ;) Przecież nikt Wam nie broni interesować się kobietami poniżej 6/10, które za wygląd nigdy niczego nie dostały :> 

 

1 godzinę temu, Klapaucjusz napisał:

 

Nie, nie pogodziły się. Stąd właśnie biorą się idiotyczne ruchy typu fat acceptance, które zaczyna się promować i w Polsce. Zresztą wielu mężczyzn i tak nie mówi o swoich nieszlachetnych preferencjach w towarzystwie kobiet, bo reakcja bywa histeryczna. Sam tego doświadczyłem, ale mam wywalone.

 

Umówmy się, gdyby kobiety mówiły otwarcie o tym, że pieniądze są atutem to reakcje mężczyzn też pewnie byłyby różne. Z resztą nawet tutaj na forum drwi się z tego, że kobiety mają takie a nie inne preferencje.

A jakieś "fat acceptance" itp. patologie to jednak mniejszość, zdecydowana kobiet większość chce wyglądać jak najlepiej - przynajmniej dopóki nie złapie faceta ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, catwoman napisał:

Przecież nikt Wam nie broni interesować się kobietami poniżej 6/10, które za wygląd nigdy niczego nie dostały :>

 

@catwoman, oj ...

 

Uwierz mi, że nie raz spotkałem się w życiu z sytuacją w której taka, jak określiłaś - sześć na dziesięć - tak sympatycznie i wdzięcznie potrafiła zapełnić razem spędzony czas, że do dziś o tym pamiętam :)

I uwaga, werble - werble - fanfary - trąbka, bez seksu ! Tadammm ! :D

 

Jam doświadczony samiec, nie od dziś powłóczę nogami po dolinach i wyżynach kraju naszego między Bugiem a OdromNysom leżącego. Więc deal który narzuca Matka Natura rozumiem. Gdzieżbym mógł, jak przystało na syna kochającego swoją matkę, jej odgórnym nakazom się sprzeciwiać. Deal with it Subiektywny albo idź sobie porysuj patykiem w piasku, ewentualnie jakąś łódeczkę z kory wystrugaj (przynajmniej dokąd Unia nie zabrania noszenia scyzoryka w kieszeni).

 

Ale w obliczu powyższego mogę zrobić jedno. To czego uczy zachowanie miłych memu oku i sercu Pań, bo w tym względzie warto od nich czerpać wiedzę...

A więc...

 

CENIĆ SIĘ.

 

To co tak trudno przychodzi, przynajmniej statystycznie, w młodym samczym wieku - a co o wiele łatwiej ogarnia się gdy człowiek potrurla się po tym łez padole nieco dłużej ;)

 

CENIĆ SIĘ !

 

Pamiętajcie o tym Panowie :D

S.

Edytowane przez Subiektywny
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, catwoman napisał:

@Mayki, widzisz, zatem oboje próbujemy zmniejszyć dysonans poznawczy tłumacząc sobie to tak jak nam wygodnie ;] Jednak zarówno zainteresowanie cyckami jak i zainteresowanie grubością portfela jest uwarunkowane przez naturę... życzę powodzenia w bohaterskiej walce z jej prawami ;) Przecież nikt Wam nie broni interesować się kobietami poniżej 6/10, które za wygląd nigdy niczego nie dostały :> 

 

 

Umówmy się, gdyby kobiety mówiły otwarcie o tym, że pieniądze są atutem to reakcje mężczyzn też pewnie byłyby różne. Z resztą nawet tutaj na forum drwi się z tego, że kobiety mają takie a nie inne preferencje.

A jakieś "fat acceptance" itp. patologie to jednak mniejszość, zdecydowana kobiet większość chce wyglądać jak najlepiej - przynajmniej dopóki nie złapie faceta ;]

No właśnie z tym się zgadzam.

Ale mimo wszystko traktuję kobiety jako mniej inteligentne, mniej uduchowione i ogólnie wszystko mniej no i strasznie fałszywe.ja nie chcę mieć dzieci może dlatego mam do nich taki dystans. Ogólnie uważam, że bycie kobietą to kara za poprzednie wcielenie.

Zlikwidujmy małżeństwo, umieśćmy kobiety w obozach w których będą rodzić dzieci, a faceci jeżeli będą mieli duże zarobki będą mogli dymać kobiety tam zgromadzone i zapładniać. Każdy facet będzie płacił podatek, po to aby takie obozy utrzymywać. W obozach tych będziemy rozdzielać osobników męskich od żeńskich. I będziemy ich transportowali do innych obozów chłopców do facetów dorosłych a dziewczynki do obozu z kobietami. Od czasu do czasu jakieś wspólne integracje obozów męskich i żeńskich. 

Po co utrzymywać tą obłude zwaną małżeństwem. Mój pomysł, jest bardziej odpowiadający biologi.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Subiektywny panie zapominają jednak o pewnej rzeczy. O ile wygląd jest tym co nas przyciąga, tak jeżeli kobieta ma paskudny charakter i zachowuje się delikatnie mówiąc "nędznie", to nawet cycki czy tyłek nie są w stanie jej odratować. O ile taki rycerz będzie przy niej tkwił znosząc jej pierdololo z nadzieją na zaruchanie, tak ogarnięty facet da sobie spokój, bo po co ma się męczyć z kimś, kto oprócz wyglądu i cipki nie ma niczego więcej do zaoferowania. To tak w kwestii cenienia siebie oraz swojego czasu ;)

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, catwoman napisał:

Umówmy się, gdyby kobiety mówiły otwarcie o tym, że pieniądze są atutem to reakcje mężczyzn też pewnie byłyby różne.

 

Czyli przyznajesz, że kobiety nie są pogodzone z tym faktem.

 

Godzinę temu, catwoman napisał:

Z resztą nawet tutaj na forum drwi się z tego, że kobiety mają takie a nie inne preferencje.

A jakieś "fat acceptance" itp. patologie to jednak mniejszość, zdecydowana kobiet większość chce wyglądać jak najlepiej - przynajmniej dopóki nie złapie faceta ;]

 

Fakt, fat acceptance to margines przynajmniej w Polsce (choć z tym bym polemizował, bo fakt, że ktoś nie promuje fat acceptance na FB nie znaczy, że nie sympatyzuje z ideami, poczekajmy też jeszcze aż się dorobimy masowej otyłości jak w UK czy USA).  Ale są też inne, bardziej masowe oznaki, jak bardzo kobiety boli fakt, że ich atrakcyjność zależy głównie od urody. Emanacji tego bólu ze strony rówieśniczek doznaje większość facetów którzy mają partnerkę 10+ lat młodszą od siebie. Wystarczy pozaglądać na komentarze kobiet pod pudelkowatymi artykułami, w których pokazują sławnych i/lub bogatych z partnerkami mogącymi być ich córkami. Pamiętam, kiedy po rozwodzie poszedłem sam na imprezę i w mieszanym gronie rzuciłem autoironicznie że przechodzę kryzys wieku średniego, więc moja dziewczyna jest dekadę młodsza, nagle zapadło takie milczenie, jakbym na spotkaniu w oazie powiedział, że JPII to reptilianin ;-)

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, Subiektywny napisał:

CENIĆ SIĘ !

Popieram, choć sam powtarzam to w innej formie - miej wymagania i standardy (każdy) chłopie.

 

Choć raz, jeden jedyny, ze względu na wrodzony takt (i lekkie odurzenie imprezową whisky) a nie było tych razów więcej, powiedziałem jednej dziewczynie - "twoje zainteresowanie moją osobą mnie obraża". Hiena typowa była. 

 

37 minut temu, Donovan napisał:

Ogólnie uważam, że bycie kobietą to kara za poprzednie wcielenie.

Padłem. Doooobre :D Serio.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma w tym artykule niczego odkrywczego, jak świat światem, w mezczyznach zawsze nabardziej pociagająca była władza i zasobność dóbr a u kobiet ich mlodosc i uroda.

Zadna z plci się oficalnie do tego nie przyznaje wolimy powtarzać pocieszające kłamstewka. 

 

Ogólnie żyjemy w iluzji i mechanizmach psychiki obronnej bo inaczej od prawdy bysmy powariowali. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, catwoman napisał:

...kobiety ukrywają, że zarobki mężczyzny mają dla nich znaczenie ...

 

2 godziny temu, catwoman napisał:

....gdyby kobiety mówiły otwarcie o tym, że pieniądze są atutem to reakcje mężczyzn też pewnie byłyby różne.

 

Cenny głos w dyskusji. Mam nadzieję, że nie wyrwałem z kontekstu @catwoman;).

 

A co do wpisu @lola123 - my nie ukrywamy, że  pociagająca była ... u kobiet ich mlodosc i uroda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, od ostatniego mojego posta pojawilo sie kilkanascie nowych, ktore nic a nic nie wnosza.

Jaki z tego wniosek? Taki, ze mozemy pierdolic dalej o smutach albo wziasc sie w garsc, postarac sie zarobic ten hajs (wiekszy lub mniejszy) i zwiazac sie na dluzej z kobieta, ktora nam pasuje.

 

Wytlumaczcie mi, o co tu idzie bo ja nie kumam, serio. Niby kazdy z Was wie, w czym rzecz, ale i tak ciagle jest cos nie tak.

 

O co jest c'mon w takim razie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Normalny napisał:

 

 

Cenny głos w dyskusji. Mam nadzieję, że nie wyrwałem z kontekstu @catwoman;).

 

A co do wpisu @lola123 - my nie ukrywamy, że  pociagająca była ... u kobiet ich mlodosc i uroda.

otwarcie o tym mówisz w towarzystwie  ? ;) 

ja zresztą też nie ukrywam, że nie pociagają mnie kilkuletni/kilkunastoletni bezrobotni  ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Subiektywny napisał:

 

Oraz z jeszcze jednej sprawy.

 

Rzeczone jędrne cycki się dostaje za nic. Ot loteria genowa. Ciach - cycki są. Wkład własny posiadaczki cycków - zerowy.

Natomiast na przysłowiowe 5 zł, metry kwadratowy lokum czy konia mechanicznego samochodu trzeba zasuwać. I nie ważne jak, trzeba coś dać od siebie. Coś osiągnąć, coś udowodnić. Zarobić.

 

Cycki nie wymagają postawy aktywnej, wystarczy pasywna. Zero wysiłku.

Zasoby, których wymaga statystyczna kobieta od mężczyzn wymagają postawy stricte aktywnej. Maks wysiłku.

 

S.

Mężczyźni = aktywność , kobiety = bierność. Kiedy jeszcze nie ogarniałem większej części układanki pod nazwą kobiety, zawsze wnerwiała mnie ta bierność w nawiązywaniu relacji - samice wystarczy że są uległe wobec odpowiednich samców, a oni muszą  się  popisać, jak pawie, a po tym podeRWAĆ obiekt damski. Samiec bierze, kobieta daje - generalna reguła, jeśli chodzi o podrywy.Zawsze mnie to wnerwiało - jak widzę te cielęce oczka które wręcz krzyczą "zrób coś to może zasłużysz na moje słowo, czy jakąś małą uwagę, a tymczasem nawet nic nie zrobię, DOMYŚL się..". 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.06.2017 o 15:15, Niepozorny napisał:

 

Szkoda że nie na faktach. Wrażenia wynikają z doświadczeń więc napisałeś, że masło jest maślane.

To że posty brata @HORACIOU5 odbierasz jako "wkurw" wynika z Twoich doświadczeń (wrażenia) właśnie.

DDA i DDR nie jest domeną Polaków. Jako ciekawostkę dodam że w Anglii też chleją i się rozwodzą:P. Argument z dupy.

Napisałeś że Polacy przez 400 lat prowadzili wojny. Inne nacje nie prowadziły? 

Większość forumowiczów nie narzeka na to że laski lecą na kasę tylko pisze że laski lecą na kasę

 między innymi. To są Twoje wrażenia że to jest narzekanie. Laski lecą na kasę, nie wszystkie są tak głupie żeby to okazywać wprost. Stąd Twoje wrażenie, że nie wszystkie takie są.

Nie chodzi tylko o kasę, to jest bilans zysków i strat.

 

 

 

Tylko roznica jest taka, ze ja ta kase ciagle mam a Wy chyba nie za bardzo i tu jest ta drobna roznica. Stad moze nie lece na kazda laske bo nie widzi mi sie spolkowanie z lachociagiem tudziez tapicera na szpilkach tylko z dojrzala konieta i niekoniecznie taka ktora od razu chce miec dzieci. Niestety, po pol roku mieszkania w PL stwierdzam, ze to ciagle jest margines, wiekszosc zyje jak Kosciol przykazal. Wspolczuje....

 

I poczytaj sobie bratku troche historii Europy bo glupoty pleciesz, to ze Angole chleja nie oznacza ze maja tak duzo wzorcow DDA/DDR (kore wynikaja nie tylko z tego), a wiesz czemu? Bo generalnie panstwa Zachodu to panstwa post-kolonialne, ktore i owszem, wojny prowadzily, ale to one je zwyciezaly (nie popieram ale tak bylo i nic tego nie zmieni). My Polacy zas bylismy i wciaz jestesmy pod obcym batem.

 

Panowie, albo konkrety albo spieralam stad bo widze, ze dyskujs a z Wami to przyslowiowe bicie konia inic ponadto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Pawel1978 napisał:

Panowie, od ostatniego mojego posta pojawilo sie kilkanascie nowych, ktore nic a nic nie wnosza.

Jaki z tego wniosek? Taki, ze mozemy pierdolic dalej o smutach albo wziasc sie w garsc, postarac sie zarobic ten hajs (wiekszy lub mniejszy) i zwiazac sie na dluzej z kobieta, ktora nam pasuje.

 

Wytlumaczcie mi, o co tu idzie bo ja nie kumam, serio. Niby kazdy z Was wie, w czym rzecz, ale i tak ciagle jest cos nie tak.

 

O co jest c'mon w takim razie?

O to chodzi że niektórzy wolą tu siedzieć i pirtolić jakie to kobiety nie są takie i śmakie . Ot taki sposób na życie, jeśli im to sprawia przyjemnosc to czemu i nie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co mam mówić, że pociągają mnie pasztety? Nie maskuję się z tym, nie mówię w towarzystwie, że zawsze podobały mi się brzydkie.

Lecz jak ładna a charakterek nie do przyjęcia to i uroda nie pomoże.

 

@lola123 my nie pitolimy, my sobie dyskutujemy - jak ktoś nie chce to nie musi nam przeszkadzać ;)

Edytowane przez Normalny
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Pawel1978 napisał:

Panowie, albo konkrety albo spieralam stad bo widze, ze dyskujs a z Wami to przyslowiowe bicie konia inic ponadto.

 

Konkrety otrzymałaś i je olałaś ciepłym moczem. Szantaż tego typu na nas nie zadziała więc pamiętaj Pawełko, żeby trzasnąć drzwiami, tupnąć nóżką i załączyć melodyjkę kiedy będziesz wychodziła w glorii i chwale oczywiście.

 

11 minut temu, Normalny napisał:

@lola123 my nie pitolimy, my sobie dyskutujemy - jak ktoś nie chce to nie musi nam przeszkadzać ;)

 

Niestety ale panie mają tendencję do rozwalania dyskusji, bo jak facetom dobrze, to trzeba to zniszczyć w imię podtrzymania fałszywe wizerunku kobiet, bo przecież im bardziej świadomy mężczyzna tym trudniej go urobić czymś więcej niż cyckami i waginą. A to już jest samicom nie na rękę i to bardzo ;)

Edytowane przez HORACIOU5
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.