Skocz do zawartości

Trudno być seksownym bez kasy (wywiad z prof. Wojciszke)


Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj każda wypowiedź na temat naturalnych różnic między płciami musi być jakoś ,, zmiękczona" żeby mogła doczekać się w ogóle publikacji.

,,Inteligencja emocjonalna", ,,komunikacja niewerbalna" to pojęcia sprzeczne same w sobie, rodem z domu wariatów wprowadzone do języka współczesnej ,,nauki" wyłącznie po to żeby nadać jakąkolwiek wartość zjawisku bezrozumnej kobiety. 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sobie czytam te posty to dochodzę do wniosku, że jedyną rzeczą, która pomoże Nam mężczyznom to seks-robot podobny do kobiety. My chcemy od kobiet ich ciała - czyli ich nieodłącznej części natomiast kobiety od nas chcą naszych zasobów - Nie nas samych tylko tego co posiadamy. My jesteśmy jedynie narzędziem pośredniczącym w oczach kobiet. Tak jak pisał profesor aby kobieta odniosła sukces reprodukcyjny wystarczy, że się urodzi natomiast mężczyzna musi mieć coś do zaoferowania. Kiedy dostaniemy seks roboty wtedy fakt tego, że kobiety zwyczajnie urodziły się kobietami już im nie pomoże, a choć częściowo pomoże mężczyznom w tej nierównej walce płci.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy Rodacy Forumowicze i -czki.

Po trudnym okresie błędów i wypaczeń, postanowiliśmy wprowadzić stan wyjątkowy w postaci nierobienia wyjątków.

Od chwili obecnej, panie mają do dyspozycji wyłącznie rezerwat.

Decyzja Wodza Narodu o możliwości udzielania się Pań w "manipulacjach" zostaje bezwarunkowo cofnięta.

Wszelkie naruszenia będą karane spaleniem w koksowniku.

  • Like 11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Mosze Red napisał:

- kolejny schemacik, założeni, które leży u podstaw spierdolenia kobiecej osobowości, nawet nie będę tego tłumaczył :> 

Nie no tak, masz racje :) Bo przecież to mądrość w kobiecie mężczyźni cenią najbardziej. Weźmy za przyklad to wasze klasyczne lecenie na młodsze, to oczywiście nie wiąże sie z tym, że rzekomo młodsze mają lepsze ciała I są ładniejsze a bez wątpienia zapewne z tym, że taka 20 latka już tyle przeżyła, że z jej doświadczeniem i mądrością nikt nie może sie równać. A zwyczajnie wraz z wiekiem mądrości ubywa. Tak, to zapewne o to chodzi:)

 

Zresztą co ci bede mówić, przeczytaj post użytkownika Klapaucjusza, który zacytowałam to sie dowiesz co mężczyźni myślą na ten temat.

 

A teraz czekam na warna za złamanie regulaminu;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mordimer

 

Masz rację co do starszych, wytrawnych Graczy Forumowych. Ale sprawa dotyczy również "Świeżaków" oraz Braci z małym stażem, którzy jeszcze nie wrośli w Forum.

 

@Emska

 

Jestem fizycznym pracownikiem budowy i specjalnie na potrzeby Forum przyznam się- zarabiam powyżej średniej krajowej.

 

Was nie boli to, iż ktoś pracuje przy łopacie, bo piniądz is piniądz... Was boli to, iż taki pracownik nie jest na świeczniku zawodów o wysokim prestiżu społecznym. Bo jak się przyznać, iż mój Marian zarabia więcej od Zdzicha Kryśki- kierownika zakładu, a jest tylko brukarzem czy operatorem koparki... No jak?!

 

Ale perspektywa zmienia się, gdy cyc zaczyna poddawać się grawitacji a zmarszczki stają się koszmarem, który potrafi w nocy obudzić... Wtedy Marian zaczyna być cacy- niech by bił i pił, ale był. Bo jeszcze gorsze jest napiętnowanie typu "stara panna"!

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo się cieszę z decyzji administracji tego Forum. Kobiety na tym Forum to chyba trolle mające na celu zniszczenie lub chociaż osłabienie Forum, ale oczywiście mogę się mylić jednak z tego co widzę chociażby po tym co pisze @Emska i jej podobne samice to ewidentnie widzę brak zgodności z ideą tego forum. Przyznam, że mnie też denerwowały komentarze kobiet na tym forum kiedy czytałem dany post i komentarze braci, a pomiędzy nimi komentarz jakiejś samicy, która oczywiście niszczy cały porządek, wprowadza "kobiece mundrości" które mają sens tylko w jej własnym umyśle :lol:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 6/19/2017 at 9:47 PM, Smerfetka said:

Już małym dziewczynkom się wpaja że mają pięknie wyglądać a chłopak na się uczyć aby móc później zarabiać kasę. 

Za medalowym artykułem na wikipedii:

Socjalizacja przebiega odmiennie dla obu płci już od najwcześniejszych godzin życia. Rodzice noworodków, dobranych tak, aby obiektywnie nie różniły się siłą, wagą urodzeniową, koordynacją, wypowiadają się o nich inaczej, jeśli jest to dziewczynka, a inaczej, jeśli jest to chłopiec. Rodzice chłopca są skłonni mówić o nim "dziarski, silny, o dobrej koordynacji", a rodzice dziewczynki "delikatna, piękna, słaba i mała"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Arox napisał:

 

Jestem fizycznym pracownikiem budowy i specjalnie na potrzeby Forum przyznam się- zarabiam powyżej średniej krajowej.

 

 

Ja mieszam, na czarno, wapno na budowie a i czasami pustaki mi Majster pozwala nosić. Moim życiowym marzeniem jest kupno aparatu do produkcji waty cukrowej, wówczas będę sobie dorabiał na odpustach i gminnych dożynkach. Kto wie, może nawet dorobię się komisowej Astry II w niewielkim kredycie. I tygodnia w roku nad morzem w prywatnym apartamencie "U Halinki i Janusza AGROTURYSTYKA" w Zapiździwie Morskim koło Wiatrowiejów Rybackich.

 

Tak więc wiecie, czytając co tam stukam - miejcie to na uwadze. Idę, Majster woła ...

 

S.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Subiektywny

 

Jestem zaskoczony Twoim wpisem. Nawet nie sama chyba w moim kierunku trescia a poziomem jaki prezentuje....

 

A odnoszac sie do Twojego wpisu.

 

Dlugo sie zastanawialem nad tym czy zazdroscic dzieciom chirurgow czy prawnikow... i powiem Ci, ze nie zazdroszcze... coz z tego, iz sa na swieczniku spolecznym, skoro malo ktory z nich robi to co kocha... wiekszosc jest lekarzami i prawnikami bo coz mieli innego zrobic... ten schemat pojscia tam, gdzie chca rodzice juz przerabialismy na forum. 

 

 

Jestem na tyle wykwalifikowanym mlodym czlowiekiem i trafilem w to co kocham robic, ze nie mam co specjalnie narzekac. Przy odrobinie  szczescia i zdrowia uda mi sie jeszcze bardziej wykwalifikowac.

 

A co do kwestii zarobkow... wybacz ale nie bede przedstawial "odcinkow". Chcesz, wierz... Nie chcesz? Nie wierz...

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Arox napisał:

@Subiektywny

 

Jestem zaskoczony Twoim wpisem. Nawet nie sama chyba w moim kierunku trescia a poziomem jaki prezentuje....

 

 

O fuck @Arox, ale poszło nieporozumienie ! 

Już się tłumaczę!

Myślałem, że piszesz to do wojowniczo nastawionej forumowiczki kilka postów wyżej, i piszesz w tonie żartobliwym. Więc dorzuciłem i od siebie - w klimacie kultowego już na forum 'asystenta murarza'.

 

Mea culpa, zwykłe nieporozumienie ! Bardzo Cię przepraszam jeśli poczułeś się w jakikolwiek sposób dotknięty, nawet nie muszę Ci przecież tłumaczyć

że nie było to moim zamiarem. Znamy się w końcu nie od dziś :)

Jeszcze raz przepraszam ! Ale gafa...

 

Zaraz poproszę moda o wykasowanie...

 

S.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Subiektywny

 

Nic sie nie stalo... jestem chyba ze zmeczenia za bardzo drazliwy... od poczatku czerwca robie w systemie 6-20... Powiem chlopakom by z tym wpisem wykasowali trzy wpisy i mozemy posmiac sie z dziewczyn. 

 

Urazy nie chowam i nie mam zamiaru jej chowac i nie chce by ten incydent nas zwasnil☺

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.06.2017 o 23:15, Emska napisał:

@AdamPogadam

A dlaczego kobiety na pięknie ciała bazują najbardziej? Bo tego od nich oczekujecie. Przecież nikt nie będzie sie uczyl Mongolskoch pieśni, wiedząc, ze nie tedy droga by zdobyc powodzenie u plci przeciwnej.

Bo jak zwykle przez nas :D hahah Nie, to przez naturę, którą ukrywacie albo wstydzicie się przyznać przed sobą. Instynktownie odkrywacie się gdy tylko czujecie, że macie lepszą atrakcyjność tu i ówdzie, aby wabić lepszych samców i zbijać damską brzydszą konkurencję, to prymitywnie proste. Ciało to wasza podstawowa, bazowa waluta w sprawach "miłości" i często wręcz jedyna. Najlepiej jest zwodzić się i innych że chodzi o wnętrze, a przy tym podkreślać właściwości fizyczne poprzez odpowiedni ubiór. Oszukujecie się, no i przy tym naiwnych chłopaków, którzy rosną na rycerzy. Jedno mówicie, robicie drugie, rozum kontra animalny instynkt.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
W dniu 18.06.2017 o 09:51, Rnext napisał:

Kobiety są zorientowane na bliskie związki z niewielką liczbą osób, mężczyźni na luźne koalicje z szerszymi grupami. Lady Diana mówiła: "Troje to już tłum", księciu Karolowi to nie przeszkadzało. Mężczyźni bardziej skłonni są do związków luźniejszych, ale szerszych, obejmujących coraz to nowe osoby, z którymi robi się interesy czy uprawia politykę. Orientacja wyłącznie na najbliższych prowadziłaby do niesłychanej atomizacji społeczeństwa. Od zmian kulturowych są mężczyźni, kobiety pełnią funkcję kotwicy stabilizacyjnej.

To dość zaskakujące.

Przecież naocznie widzimy, że to kobiety prą do zmian kulturowych, do mieszania genów.

 

 

 

#Odgrzałemkotleta :D

 

@Rnext mi podsunął https://braciasamcy.pl/index.php?/topic/21496-polki-to-kobiety-blachary-dlaczego-tak-szybko-rośnie-ich-ilość/&do=findComment&comment=425484

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Brat Jan napisał:

Przecież naocznie widzimy, że to kobiety prą do zmian kulturowych, do mieszania genów.

No wiesz, my faceci też przemy do mieszania genów (Azjatki, Żydówki, Arabki i zwykle "co się nawinie" ;)) To naturalny interes biologii, choć niekoniecznie nasz osobisty. I otwartą kwestią pozostaje, czy kobiety prą do zmian kulturowych same z siebie, czy wystymulowane propagandą, marketingiem społecznym i modą, za czym przeważnie stoi płeć przeciwna, jako kreator zmian. No i faktem jest, że kobiety są bardziej zainteresowane bliskimi relacjami, których w dużej ilości nie są w stanie utrzymać i te prędzej czy później się zwyczajnie rwą. Mało który kumpel znika trwale z życia faceta tak jak niegdysiejszy znajomy znika z życia kobiety ("oooo-ooo, po co tyle hałasu, oooo-ooo, nie mam już dla ciebie czasu"). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.