Skocz do zawartości

Zniszczenie rasy białej


Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj wieczorem obejrzałem ten oto materiał pewnego znanego youtube'ra i nieco mnie poruszyło. Słowem wstępu prowadzi on kanał, w którym komentuje bieżące zdarzenia i sytuacje polityczną na świecie oraz tworzy luźniejsze serie typu właśnie teorie spiskowe.  W poniższym filmiku omawia teorie, która zakłada osłabienie rasy białej, by móc zjednoczyć ludzkość i utworzyć jeden wielki rząd światowy przy tym wybijając większość populacji. Nielegalni imigrancji, feministki, niszczenie wiary, modelu rodziny, multi-kuli, to by się wszystko zgadzało. Jak się na to zapatrujecie?

 

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten koleś to, "wolnościowiec w stylu Korwina" i były kandydat na Posła z partii Korwin. Osobiście go nie lubię bo bardzo manipuluje w trakcie swoich filmów - zazwyczaj wszystko wyolbrzymia aby wzbudzić większe emocje w widzach. Dodatkowo pozwał Gimpera do sądu za to, że on go wyzywał na swoich filmach - tylko że w necie jest film jak Ator mówi do jakiejś osoby, że "Wybił się na małym pedale" czyli Gimperze gdyż Gimper przez pewien czas mówił w swoich filmach że jest gejem co tak naprawdę było kłamstwem bo obecnie ma dziewczynę - Emilię. Dodatkowo Gimper w swoim filmie wyjaśnił, że Ator chciał odciąć Gimpera od innych youtuberów aby mieć go tylko dla Siebie. Prawda jest taka, że ten Ator wybił się na Youtube dzięki pomocy Gimpera. Ciekawostką jest to, że Ator spotkał się z Korwinem i nagrał z nim wywiad właśnie dzięki Gimperowi bo ten wygrał wyjazd do Europarlamentu i mógł zabrać 1 osobę - wybrał Atora ;) Widownia tego kolesia to głównie nastolatki zafascynowane Korwinem czyli Kuce.

 

PS. Upadek chrześcijaństwa to akurat zaleta - moim zdaniem :) Kiedyś karma musi wrócić ;) za ich wyczyny na przestrzeni wieków.

 

 

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, zdaję sobie sprawę z jego prywatnych poglądów. Korwin, katolicyzm, niewidzialna ręka jednorękiego bandyty itd. Aczkolwiek staram się oddzielić prywatne poglądy i bardziej skupiam się na tym co przedstawia w swoim materiale. Z tego co twierdzi redaguje informacje, które znajduje w sieci. Było też tam coś o wiadomościach z deep webu.

 

 

Co do tematu myślę, że upadek chrześcijaństwa nie będzie dobry. Ator w którymś filmiku tłumaczył, że z inną religią można walczyć tylko religią bo świeckie hasła czy ideologie dla np. Islamu nic nie znaczą. To, że papież Franciszek ponoć popiera Islam to inna sprawa. Ja od chrześcijaństwa odwróciłem się już w gimnazjum a obecnie nie widzę aby ta religia jakoś szczególnie mi przeszkadzała. Tymbardziej jeśli ma być tarczą. 

 

Co do tych wyczynów kościoła to pewnie po prostu kwestia tego, że urośli zbyt bardzo w siłę a silniejszy zawsze wykorzystuje przewage. Lecz kto wie czy kościół rzeczywiście jest samodzielny czy nie stoi za nim jakaś organizacja, która go kontroluje.

 

Szczerze to nieco wierzę w te teorie bo wątpie aby to wszystko było przypadkiem. W drugim filmiku "Plan zagłady dla niemiec" - jest o milionie islamskich żołnierzy dla których budują w tajemnicy podziemne bunkry a potem  w imię dżihadu mają zaatakować. Taka liczba by raczej wystarczyła aby opanować całe terytorium Europy. Brzmi to wszystko niewiarygodnie ale to co się dzieje ws. uchodźców również takie jest :) Łamane są wszelkie zasady logiki. 

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teorie spiskowe nt NWO, grupy bildberg, rzadu swiatowego, masonerii, iluminatow nie są wyssane z palca. Niektóre zagadnienia to czyste szalenstwo, ale jest takie przysłowie... "w każdym kłamstwie jest ziarno prawdy". 

 

Co do stworzenia rządu światowego i wymieszania ras, narodów wypowiadał się już pewien "dobroczyńca" George Soros. Nie sądzę że muszę na tym forum przytaczać ideologie za którą postuluje powyższy jegomość i w całości się to pokrywa z tym co chce przekazać ten youtuber. 

Z małym wyjątkiem, Soros nie wspomina o przesłankach które nim kierują i nie nakreśla ŻADNYCH negatywnych skutków swoich dążeń. 

 

Ja ogólnie rzecz biorąc sądze ze rząd światowy już istnieje. Może nie w takim wymiarze jak jest przedstawiany w mediach i teoriach spiskowych ale czy nie zalatuje podobnym zapachem od szczytu G20 czy G7? 

 

A czy tak powszechnie kochana UE nie ogranicza suwerenności państw członkowskich? Nie mowie o Niemcach i Francji bo obecnie to te państwa dyktuja warunki reszcie. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te wszystkie teorie spiskowe są bardzo ciekawe ale dla mnie mają jeden zasadniczy minus, który nie pozwala mi w nie wierzyć- nigdy nie uwierzę, że grupa ludzi była by w stanie stworzyć rząd światowy bez żadnych konfliktów, kłótni, walk interesów. Po prostu dla mnie człowiek to takie zwierze, które nie potrafi żyć w zgodzie a mimo swoich wielkich osiągnięć każdy Soros, Rothchild jest człowiekiem i podlega ogólnym prawom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teorie spiskowe są ciekawe i stąd ich popularność. Ja uważam, że nawet jeśli istnieje jakiś światowy rząd to: 1. Na 100% nie nazywają się Illuminati - to nazwa nadana im przez zwykłych ludzi którymi oni rządzą 2. Większość tych teorii jest zmyślona, a prawdy raczej nigdy nie poznamy - Dlaczego? A to dlatego, że jeśli taki rząd istnieje to nie wierzę aby tworzyliby go ludzie tak nieudolni, że ich plany ciągle przenikałby do internetu i były rozpowiadane przez ludzi na różnych kanałach czy stronach, a oni na to pozwalali :lol:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

,,...nigdy nie uwierzę, że grupa ludzi była by w stanie stworzyć rząd światowy bez żadnych konfliktów, kłótni, walk interesów...''

    Owe konflikty to wszystkie te walki o wpływy za pomocą wojen mocarstw, ścierających się ideologii/ religii wymyślanych po       to ażeby ugrać jak najwięcej na tej szachownicy. To tak jakby porównać polityków jednej partii którzy wewnętrznie żrą się na potęgę ale przyświeca im ten sam cel, i dla tego celu potrafią być zgodni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, BigDaddy napisał:

Te wszystkie teorie spiskowe są bardzo ciekawe ale dla mnie mają jeden zasadniczy minus, który nie pozwala mi w nie wierzyć- nigdy nie uwierzę, że grupa ludzi była by w stanie stworzyć rząd światowy bez żadnych konfliktów, kłótni, walk interesów. Po prostu dla mnie człowiek to takie zwierze, które nie potrafi żyć w zgodzie a mimo swoich wielkich osiągnięć każdy Soros, Rothchild jest człowiekiem i podlega ogólnym prawom.

 

Trafiłeś w sedno moich wątpliwości. Ktoś kto ma miliard ma więcej od tego co ma pół miliarda i jeśli już nie o kapustę chodzi to zwyczajnie ludzkie (podbudowane hajsem jak na drożdżach ) ego nie pozwoliłoby się tym ludziom zwyczajnie dogadać. Skoro Zenek co ma Astrę utopiłby w łyżce wody Franka co ma Insignię to nie wierzę że takie zależności nie występują tam gdzie w grę wchodzą dziesiątki miliardów $. No chyba że to towarzystwo jest aż tak przebudzone że nie czuje zawiści, potrzeby dominacji itp. Ale wtedy skąd mieliby ten hajs.

Edytowane przez jaro670
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tak, a ci wszyscy nowi nachodzcy żyjący w swoich  krajach za 1-2 $ dziennie uskładali sobie sami na podróż przez pół afryki ,zapłacenie kilku tys euro za przeprawe przez morze i jeszcze im na nowe iphone zostało... i ktoś tak bez jakiegoś większego celu ładuje kase , chociaż w sumie to sami sobie drukują więc tylko koszt papieru farby i drukarza.

 

Usunięcie wszystkich dyktatorków którzy trzymali tą dzicz za mordy to też, przypadek, itd....

 

Nie wierze w takie przypadki, zbyt wiele się dzieje  co potwierdza że grubo jest na rzeczy.

 

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Młody_Pelikan napisał:

 

Edison, Tesla, Bell, byli czarni czy żółci?

 

A co to ma do tematu ? Zwłaszcza, że podajesz samych Amerykanów zmarłych ok. 100 lat temu - czyli chyba jednak nie o Europę chodzi (aha, sorry - jeden Serb).

A aktualnie prym w technologii to wiodą chyba żółci ... ale tu nie mam danych na 100% poparcie tej tezy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, GurneyHalleck napisał:

A aktualnie prym w technologii to wiodą chyba żółci ...

O ile wiem to jakichś przełomowych technologii na skalę globalną nie wdrożyli , a często podkupują europejskich inżynierów , naukowców, i technologie.

 

37 minut temu, GurneyHalleck napisał:

A co to ma do tematu ? Zwłaszcza, że podajesz samych Amerykanów zmarłych ok. 100 lat temu - czyli chyba jednak nie o Europę chodzi

 

"Zniszczenie rasy białej"
 
A chyba że w/w mieli czarne wnętrza, można by się jeszcze czepiać że większość Amerykanów to też byli europejczycy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, GurneyHalleck napisał:

A co to ma do tematu ?


Rasa biala jest jednak wciaz najbardzier rozwinieta, jest bardzo inteligentna a przy tym buntownicza. Nie da sie nia po prostu tak latwo sterowac. Ale jak pokazuja ostatnie wydarzenia i z tym zaczynaja sobie radzic. Jak dzis z bratem rozmawialem - chuj z policja, chuj z policja, chuj z wojskiem. Uratowac dzis to juz tylko chyba nas moga kibice-patrioci i hakerzy. Bo niestety media maja najwieksza sile manipulacji dzis.

Rasa zolta jak to powiedzial @kryss - wiekszosc najwiekszych wynalazkow wciaz nalezy do bialej rasy. No zolci sa dobrzy w badaniach, minimalizacja, coraz to nowszymi technologiami. Ale to tak jakby rasa biala wymyslila kolo i wdrozyla je do samochodow a zolci to udoskonalali az zrobili alusy i super wytrzymala opone. Ale wciaz kolo wynalezli biali naukowcy. No tak ja widze zoltkow. Jesli sie myle, niech mnie ktos poprawi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj wyszedł nowy odcinek. O pieniądzach, kryzysie i inwestowaniu ale zachacza o temat rozwalenia państwa poprzez dług. Pojawiło się pod koniec kilka wątków, które w powyższych postach się napatoczyły. Jest o tej konsolidacji wierzycieli, którzy mogą zablokować zdolność kredytową, bildenberg itd. Myślę, że nigdy się nie dowiemy całej prawdy ale zawsze mogą wycieknąć jakieś szczątkowe informacje np. taki Wikileaks o ile nie jest to akcja dezinformująca.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Tomko napisał:

Ale to tak jakby rasa biala wymyslila kolo i wdrozyla je do samochodow a zolci to udoskonalali az zrobili alusy i super wytrzymala opone. Ale wciaz kolo wynalezli biali naukowcy. No tak ja widze zoltkow. Jesli sie myle, niech mnie ktos poprawi.

 

Hmmm, koło zostało wynalezione na terenach ówczesnej Mezopotamii, obecnie Iran/Irak. Ale jacyś przodkowie indoeuropejczyków to byli. Równolegle koło zostało wymyślone w Chinach. Tak samo jak np. papier czy proch strzelniczy :)

No ale z alusami to się zgadzam :) bezwarunkowo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ja wiem, ze najstarszy dowod na kolo wskazuje na sumeryjskiego garncarza, ale to taki przyklad byl tylko, zeby zobrazowac kto wynajduje a kto udoskonala :)

Wydaje mi sie, ze nie moga sie do zoltkow dobrac, poniewaz tam macki UE nie siegaja a Chiny jednak sa mocnym graczem i moga negocjowac. Takie niemcy i francja co chuja eksportuje na wschod moze co najwyzej sobie zza ogrodzenia poszczekac.

Edytowane przez Tomko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmieszko teorii z internetu jakich pełno nijak nie da się zweryfikować. Tymczasem co się dzieje na pewno to:

 

-Lobbing arabskich krajów roponośnych: Arabia Saudyjska, ZEA, Katar, Sudan, Iran. W USA Saudyjczycy finansują ogromną liczbę amerykańskich uczelni, są w posiadaniu wielu amerykańskich spółek. Arabskie banki jako jedyne doskonale radzą sobie w czasie kryzysów gospodarczych. Arabowie na luzie gromadzą petrodolary za sprzedaż ropy. Iran nie przyjmuje już nawet dolarów za ropę tylko złoto. Arabia Saudyjska w ONZ dostaje już co tylko chce: komisarz do spraw praw człowieka? Żaden problem, do spraw praw kobiet? Czemu nie? Dalej, Katar dostaje już chyba wszystkie możliwe imprezy sportowe. Niedługo nawet zimową olimpiadę na sztucznym śniegu na pustyni zorganizują :D. Muzułmanie już dostają się do stanowisk władzy, vide burmistrz Londynu. A platfusy z PO to co? Załatwili niekorzystną umowę na gaz z Katarem, taaa super gaz, 1,5-2 razy droższy niż gaz z Rosji, który i tak jest najdroższy w Europie. Stocznie też chcieli sprzedać akurat Katarczykom, przypadek? 

 

-George Soros - człowiek, który już oficjalnie dąży do zniszczenia "państw narodowych", finansując swoje lewackie i pro-islamskie NGO na prawie całym świecie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tomko Chodzi mi o teorie typu: jakaś jedna grupa się zmówiła i chce np. "zniszczyć białą rasę". Z lekka to śmieszne. Tymczasem mamy do czynienia z wieloma graczami, którzy działają całkowicie realnie. Islam dąży do dominacji, zaprowadzenia prawa szariatu na całym świecie. Soros ma swoje koncepcje, społeczeństwo otwarte, żadnych granic, zniszczenie państw narodowych, multikulturalizm itp. Ktoś inny ma znowu jakieś inne plany. Te kwestie są o wiele bardziej skomplikowane. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tego jak będzie wyglądać Europa za 20 lat (przypuszczalnie, choć wierzę, że się ich wszystkich wyrżnie), może posłużyć przykład RPA. Kraj z dosyć bogatego kraju rządzonego przez białych stoczył się na g... przez nie powiem jaką rasę. Wprowadza się tam absurdalne ustawy, na których tracą wszyscy. Nie warto opisywać to, co jest opisane w tym filmie. Można ustawić prędkość 1.5 i robić coś w tle :)

 

A tu różnice międzyrasowe:

 

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odwołam się do R.A.Za czyli Rafała Ziemkiewicza, bo ten cytat trafia w sedno całości takich teorii

 

"Tak zwane "spiskowe teorie dziejów" nie przypadkiem cieszą się tak wielką popularnością. Pełnią one ogromną rolę terapeutyczną. Temu, co niezrozumiałe, nadają rys racjonalności - to nic, że złowrogiej, rzecz najbardziej nawet złowroga boli człowieka mniej, niż niezrozumiała. Wiara w spisek nie pozwala osobie kontestującej rzeczywistość się załamać i popaść w depresję - a świadomość, że świat jest chaosem i wypadkową skutków krzątaniny głupków, bufonów i nieudaczników, ku temu właśnie wiedzie."

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.