Skocz do zawartości

Zniszczenie rasy białej


Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 18.06.2017 o 19:56, MoszeKortuxy napisał:

PS. Upadek chrześcijaństwa to akurat zaleta - moim zdaniem :) Kiedyś karma musi wrócić ;) za ich wyczyny na przestrzeni wieków.

 

Widząc w perspektywie narzucany nam na siłę islam nie wydaje mi się żeby to była ZALETA :D Nawet sowieci nie odważyli się całkowicie wykorzenić katolicyzmu z Polaków.  Obawiam się ,że naszą ostatnią linią obrony może być tak przez wszystkich wyśmiewana moherowa babcia chodząca co niedziela do kościoła :D (obym się mylił)

Nie interesuje mnie z jaką partią sympatyzuje Ator (nie wnikam w szczegóły), oglądam jego kanał w miarę regularnie bo porusza tematy ,które są skrzętnie zamiatane pod dywan w mediach tzw. głównego ścieku. Co do konfliktu Atora z Gimperem to znam temat od drugiej strony :D I tak na marginesie .. nie jestem nastolatkiem i chyba do "kuca" mi daleko ? Choć może się mylę ? :D

Pozdrawiam gorąco (u mnie dziś w ciągu dnia było 32 stopnie).

Mimo wszystko szanuję takich ludzi jak Ator ,którym jeszcze się chce mówić jak jest w rzeczywistości a nie jak media nam wmawiają. Sprawę teorii spiskowych pozostawię bez komentarza, wystarczy "zielona poświata" :)

Edytowane przez Tadzik
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta, na fejsie dodatkowo tęczowe koło o nazwie "duma", które można zauważyć pod zdjęciami przy lajkach. Gdy zaczęto mówić głośno o imigrantach socjalnych, na YT była możliwość ich dotacji. Nawet screena zrobiłem, tylko teraz jak go poszukiwałem to aż mi się ciepło zrobiło(trzeba trochę zdjęć poprzewijać).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komentarze pod filmem oraz liczba "łapek" w dół daje nadzieję.

Czyżby ludziom w końcu zaczęły opadać klapki?

 

Zauważyli nawet, że promowano dzień matki a olano dzień ojca jako nic nieznaczący:

 

Equality in Youtube's eyes Lets make a mothers day video on mothers day making them look MORE important than men, then not make a father's day video and INSTEAD make some REFUGEE PROPOGANDA!!!!

 

 

You did nothing for Fathers day but something this.?

 

 
Just like expected, No fathers day video All in the name of EQUALITY
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@EnemyOfTheState to nieprawda co tam piszą. Rzetelność dziennikarska leży i kwiczy ...

Cały artykuł masz tutaj - https://www.noz.de/deutschland-welt/politik/artikel/911845/ska-keller-die-eu-darf-keine-neben-nato-werden

O ile cała tak Ska Keller powinna się puknąć 5 kg młotkiem w głowę za to co wygaduje w tym artykule - bełkot lewactwa typowy, to przykład z wioską wyleciał z ust dziennikarki.

Ona tam mówi o osiedlaniu w krajach typu Łotwa i wspomniane na marginesie Czechy jako przedstawiciele państw Europy Wschodniej grup uchodźców a nie pojedynczych osobników.

Generalnie z tej wypowiedzi wynika, że ona nie ma pojęcia, że jest to imigracja ekonomiczna i uważa, że imigranci "ubogacają" lokalne społeczności ... Klasyczny przykład oderwania granatem od rzeczywistości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o Atora, to można go posłuchać dla rozrywki, ale należy trzymać dystans do tego co mówi. Parę razy zauważyłem, że ma chybione pojęcie o pewnych sprawach. Jestem osobą, która śledzi globalną politykę, gospodarkę i wojny. Staram się pozyskiwać wiarygodne informacje, potem rozmyślać nad sensem posunięć państw czy polityków i je zrozumieć logicznie. Bardzo zastanawiające jest, jaki cel miałoby zniszczenie białej rasy? Po co sprowadzają do Europy uchodźców? Po co zrobili taki burdel na bliskim wschodzie Kto by na tym skorzystał? Jedno jest pewne, tego całego burdelu nie zgotowali nam czarni, tylko elity (któraś z tych: Niemieckie, Izraelskie, Amerykańskie lub Saudyjskie, które najprawdopodobniej mają w tym jakiś cel. Jest wiele teorii, z tą poprawnością polityczną, kto to nakręca, po co? Z jednej strony być może Saudowie knują plan zniszczenia naszej cywilizacji i ogarnięcia całego świata Islamem. Tylko pewnie zdają sobie sprawę, że bez białych, nie będzie budynków po 800 metrów wysokości i ich gospodarki szlag trafi. Są teorie na temat Izraela.... albo USA, które chce osłabić konkurencyjność Europy. No i Niemcy, jak narazie nam może to się wydawać nie racjonalne, ale ten syf z uchodźcami, to oni już planowali dużo wcześniej. Według tego artykułu: http://wiadomosci.dziennik.pl/opinie/artykuly/525835,azylanci-uchodzcy-w-bawarii-w-niemczech-rozmowa-rigamonti.html
rząd niemiecki wykupywał domy dla uchodźców w 2011r ! Większość sądzi, że Niemcy chcą zaprzęgnąć tych ludzi do pracy, ale gdyby tak było to wystarczyłoby otworzyć rynek dla Ukraińców, czy wziąć uchodźców stamtąd, byłoby to o wiele tańsze, wygodniejsze i efektywne. Oni nie są debilami, mając doświadczenie w tej kwestii, na pewno zdają sobie sprawę jaki "pożytek" w pracy byłby z imigrantów z Afryki Północnej. Teraz tak, jeśli nie pracownicy, jaki inny miałbyć ich cel. Może destabilizacja Europy i Niemiec jako pretekst do zbrojenia się? 

W skrócie, Niemcy są potęgą gospodarczą, mają duży wpływ na to co się dzieje w UE, ale żeby ten wpływ wzmocnić potrzebne im wojsko. Pamiętajmy, że Niemcy są ciągle pod okupacją USA, a UK i Francja bacznie przyglądają się każdemu ruchowi w Bundeswerze.

 

Edytowane przez MałyRycerz
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mądra wypowiedź @MałyRycerz :D Ja od siebie jeszcze dodam swoje przemyślenie. Stanisław Michalkiewicz w jednej ze swoich wypowiedzi na temat Uchodźców, USA i Europy powiedział, że kiedy zakładano Unię Europejską to jeden z jej czołowych działaczy powiedział, że jednym z celów UE jest "wypowiedzenie wojny gospodarczej USA" a Ameryce ta wypowiedź została usłyszana przez co USA wiedzą, że nie mogą pozwolić aby UE dopełniła swojego planu bo inaczej stracą dominację na świecie. A uchodźcy którzy destabilizują Europę i dodatkowo pogłębiają podział między Europą Zachodnią i Wschodnią. Warto też wspomnieć, że słaba pozycja Europy jest na rękę Rosji (możliwe, że przy współudziale Turcji która coraz bardziej się radykalizuje w stronę kalifatu) czyli oni też pewnie maczają swoje palce w destabilizacji UE.

Ciekawostką jest to że USA to także Unia - United States of America i współczesne Stany Zjednoczone noszą flagę Unii po jej zwycięstwie w Wojnie Secesyjnej więc mamy tu cichy konflikt UE z USA.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MoszeKortuxy słuchasz Michalkiewicza? A wiem od pewnej żydówki, że on jest antysemitą, nie no taaki suchar   Coś, ktoś tam knuje. Jedno możemy raczej powiedzieć na pewno, nie istnieje jeden podmiot z nieograniczoną władzą, zdolny kontrolować wszystko, bo gdyby tak było to ktoś taki jak Trump nie wygrałby wyborów. Ktoś ma narzędzia, ale nikt nie ma całkowitej władzy. Izraela ja bym w to naprawdę nie mieszał, jest bardzo duży hejt na nich, ale ktoś już chyba na tym forum wyjaśnił kiedyś sytuację Izraela. Chińczycy, walczą o to, żeby nie dać się zmarginalizować, ale im tak naprawdę chodzi o to, żeby handlować i mieć wolne drogi morskie, wątpię, żeby mieli w głowie jakąkolwiek chęć do bitki.

 

 

Co do spisków to Turcy i Rosjanie pewnie chcą coś ugrać, ale o najbardziej bezczelny i cwaniacki spisek to ja bym raczej posądzał Amerykanów lub Niemców, a najbardziej Niemców. Obecny stan rzeczy w zachodnim świecie jest z pewnością spowodowany, tymi całymi wyrzutami sumienia (nie zawsze słusznymi), po kolonizacji czy nazizmie, ale też czyimiś świadomymi działaniami. Ktoś się lewactwem posługuje, tak jak podczas rewolucji bolszewickiej (Lenin też był agentem zachodu) żeby osiągnąć swoje cele, być może część z lewaków jest opłaconych, ale wielu to po prostu idioci. Ta cała antifa i inne skrzaty typu: samiec biceps 20, samica biceps: 50 oni w to wierzą, wierzą w komunizm, na prawdę. Miałem kiedyś na jednej pijatyce spięcie ze zwolenniczką Sandersa (obywatelką USA), uwierzcie, mało brakowało a wydłubała mi oczy za to, że wspomniałem o Trumpie.

 

 

Celebryci, zostali obdarowani przez Boga ładnym wyglądem, czy śpiewem, ale pod kopułą nic nie mają, to po prostu debile, którzy mają większą możliwość wypowiedzenia się niż przeciętny człowiek. Po obejrzeniu tego filmiku z Cebulskim, odniosłem wrażenie, że naukowcy nie przejmują się tą politpoprawnością, bo publikują artykuły z których wynika nierówność rasowa pod względem inteligencji.

 

 

Wracając do Trumpa, wiele osób twierdzi, że on jest też zagrywką establishmentu (logicznie, gdyby ktoś był tak potężny, żeby przekupić Trumpa, to nie byłby mu on potrzebny). Ja się z tym nie zgadzam, Trump teraz kontratakuje przeciw lewactwu i ich mocodawcom (przypuszczalnie Niemcom), przywraca godność USA, odkręca te wszystkie złe decyzje, które Obama popełnił. Oprócz tego, wierzcie lub nie, nie jestem zbyt wielkim optymistą, ale myślę, że Trump będzie dążył do tego o czym mówili Michalkiewicz albo Max Kolonko (heksagonale albo oś transatlantycka). By to zrobić, trzeba ustabilizować i umocnić Polskę, zobaczcie co się w Polsce dzieje. Trump ma nas odwiedzić przed UK. Ja nigdy nie byłem fanem PISu, przeciwstawiałem się wielu ich pomysłom, ale np. umacnianie armii, bardzo niski deficyt budżetowy, podjęcie małych kroków w stronę dostępu do broni, nieprzyjęcie uchodźców – to jest kluczowe, ta decyzja to może w przyszłości bardzo zaważyć na naszej stabilności. Ja uważam, że zwłaszcza decyzja o nieprzyjmowaniu uchodźców, to dzięki wsparciu USA i bezpośrednim decyzjom Trumpa. Gdyby PIS nie miało za plecami USA, gdyby wygrała Hilton, nie ma bata, żeby się tak postawili Niemcom. Chociaż, zauważcie, są też tacy politycy PIS, jak Mariusz Błaszczak, co bym o nim kiedyś nie pomyślał, cholera, teraz widać po nim ten instynkt samozachowawczy, że gość nie chce aby jego dzieci były kiedyś zagrożone jakimiś atakami terrorystycznymi itd.

Edytowane przez MałyRycerz
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
On 19.06.2017 at 3:29 PM, kryss said:

Tak tak, a ci wszyscy nowi nachodźcy żyjący w swoich  krajach za 1-2 $ dziennie uskładali sobie sami na podróż przez pół afryki ,zapłacenie kilku tys euro za przeprawe przez morze i jeszcze im na nowe iphone zostało...

z ust mi to wyjąłeś brachu. Żeby to się dostać potrzeba mieć $10k, po $2/dzień to daje 5000 dni, czyli jakieś 15 lat. Przez 15 lat 20-latek nie jadł, nie pił, nie mieszkał tylko szporował na wycieczkę do Europy. Do tego na Węgrzech 82% to faceci /nie potrafię tego znaleźć ale to było na TheRebel.media/, w Grecji 78% mężczyzn w wieku 18-35 /całkiem nowe dane, słyszałem w radiu/, nawet ONZ przyznaje że 3/4 to faceci /@0:01:01/.

No i oczywiście nikt tego nie przygotował, to się stało ot tak, przypadkiem. Kasę i wsparcie też zupełnie przypadkowe. A już nie daj boże jak cię nazwą zwolennikiem spiskowej teorii. Toż to komplement jest - jeśli rozumiesz co to jest teoria (nie to co potocznie nazywa się teorią, bo to jest (hipo)teza) to rozumiesz, że to jest maskowana za polityczną poprawnością propaganda. Toteż trzeba się doedukować i znać znaczenie słów.

 

PS. wybaczcie za takie skróty linków - nie chciałem żeby roboty podążały z nimi.

Edytowane przez wrotycz
skróty..
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
On 6/20/2017 at 9:13 AM, GurneyHalleck said:
On 6/19/2017 at 5:45 PM, Tomko said:

Ale to tak jakby rasa biala wymyslila kolo i wdrozyla je do samochodow a zolci to udoskonalali az zrobili alusy i super wytrzymala opone. Ale wciaz kolo wynalezli biali naukowcy. No tak ja widze zoltkow. Jesli sie myle, niech mnie ktos poprawi.

Hmmm, koło zostało wynalezione na terenach ówczesnej Mezopotamii, obecnie Iran/Irak

Bo (biała rasa) wymyśliła - około ~3200BC Słowianie z dzisiejszej Słowenii mieli koło. Nie mieli kontaktu z Mezopotamią, więc wymyślili niezależnie, sami, bez żadnej pomocy wykształconych inżynierów z bliskiego wschodu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 4.01.2019 o 05:58, wrotycz napisał:

I fajnie, tylko skąd Ty wziąłeś Słowian koło 3200 lat p.n.e ?? W skrócie artykułu, który linkujesz jest wyraźnie mowa o osadnictwie neolitycznym. :)
I wcale nie neguję faktu, że ten sam wynalazek może być dokonany równocześnie w kilku miejscach. A teraz już i tak nie stwierdzimy czy to było 100 lat wcześniej tam czy ówdzie.

To jest naturalne i pokazuje dobitnie, że nie potrzebujemy kosmitów, żeby podnosić poziom cywilizacyjny.

Ale to taki off-top - oglądałem ostatnio "Starożytnych kosmitów" w TV i ilość bzdur tam zgromadzonych spowodowała zwarcie styków w mej biednej głowie.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, wrotycz napisał:

To kto tam był jak nie Słowianie?

W jakim rozumieniu używasz terminu  "Słowianie" ? Geograficznie, kulturowo, językowo, biologicznie ?

IMHO w żadnym z tych znaczeń nie można określić "Słowianami" ludzi zamieszkujących w neolicie tereny obecnej Słowenii.

Co więcej nie można tym mianem określić ówczesnych mieszkańców współczesnej Polski - a osadnictwo neolityczne na naszych terenach istniało.

I nie ewakuowali się tylko zapewne zostali wyrżnięci/podbici przez inne nacje ;) w tym Słowian, ale duuużo później ...

Jeśli będziesz łaskawy wskazać mi choć jedną publikację naukową o Słowianach w latach 4000-2000p.n.e. to chętnie poczytam.

 

A tak na szybko - wklejam jedną z koncepcji pochodzenia plemienia, które określasz Słowianami, według koncepcji Martynowa:

    etap protosłowiański w zachodniej części terytorium Bałtów (XII wiek p.n.e.),
    oddziaływania substratu italskiego, wytworzenie kultury łużyckiej,
    etap prasłowiański: oddziaływania irańskie (V wiek p.n.e.),
    osiągnięcie zachodniej granicy na Odrze (V-III wiek p.n.e.),
    kontakty z Celtami w okolicach Wrocławia (III wiek p.n.e.),
    początki naszej ery: rozszerzenie obszaru słowiańskiego po Prypeć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minutes ago, GurneyHalleck said:

IMHO w żadnym z tych znaczeń nie można określić "Słowianami" ludzi zamieszkujących w neolicie tereny obecnej Słowenii.

Na jakiej podstawie tak twierdzisz, poz twoją skromną opinią?

7 minutes ago, GurneyHalleck said:

Co więcej nie można tym mianem określić ówczesnych mieszkańców współczesnej Polski - a osadnictwo neolityczne na naszych terenach istniało.

Można.

Wg tych (The Y chromosome R1A1A7 (M458) haplogroup of modern Belarusians and migrations of ancestors of Slavs on Belarus’ territory, High-Resolution Phylogenetic Analysis of Southeastern Europe Traces Major Episodes of Paternal Gene Flow Among Slavic Populations, Przodkowie Polaków żyli w Europie już ponad 10 tys.lat temu /dużo źródeł/) badań Słowiańska haplogrupa R1a była tu (Polska, Białoruś) 10 tys. lat temu.

 

A tak na szybko, posługujesz się wyłącznie starej daty badaniami archeologicznymi, które nie sięgają tak daleko wstecz i posługują się błędnymi modelami - państwa narodowe to względnie nowy wynalazek a zachowują się oni jakby to było oczywiste od zawsze. Tak nie jest i Słowianie nie mają 1500 lat, jak próbujesz przekonywać.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, wrotycz napisał:

A tak na szybko, posługujesz się wyłącznie starej daty badaniami archeologicznymi,

Aha, wiedziałem że się to pojawi ... cytat :

Błędem jest bezpośrednie utożsamienie etnosu słowiańskiego z jakąś konkretną haplogrupą genetyczną. Należy jednak zauważyć, że haplogrupa R-1a1 występuje u dużego odsetka populacji słowiańskich: u 63% Serbów Łużyckich, 56% Polaków, 41,5-54% Ukraińców, 47% Rosjan, 39-46% Białorusinów, ponad 30% Słoweńców, Chorwatów i Macedończyków. Występuje ona jednak również u spokrewnionych ze Słowianami mieszkańców Azji: Iszkaszimów (68%), Tadżyków (64%), Pasztunów (40-45%), Kirgizów (63%) i Ałtajczyków (38-53%). Również u Węgrów odsetek nosicieli tej haplogrupy w zależności od badań waha się od 20,4 do 60%, a u Litwinów i Łotyszy wynosi 30-45%.

Z kolei u Słowian południowych przeważa haplogrupa I-M170: u 65% mieszkańców Bośni i Hercegowiny, u 38% Chorwatów z lądu i do u 66% Chorwatów z wysp dalmatyńskich, u 38,5% Serbów, 38% Czarnogórców, 34% Macedończyków.

Wreszcie około 10-20% Rosjan jest nosicielami haplogrupy N-M231, a około 35% Czechów i Słowaków, 20% Polaków i Słoweńców oraz 10% Serbów – haplogrupy R-M269 (dawniej R1b)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jest haplogrupą germańską, To, że Goci tam wjechali przy okazji upadku cesarstwa to powód, dla którego zostawili tam swój ślad. Nie jest to dowód na to kto tam był przed nimi tylko na to, że podbili nowe tereny.

 

Distribution of haplogroup I2a1 (formerly I2a) in Europe

 

R1b to grupa celtycka, a te nowe oznaczenia to nowe oznaczeni kladów. Zupełnie niepotrzebne.

 

Jeśli chodzi o Azję, to jest indoirańska grupa R1a-Z93 i razem z R1a-Z458 (słowiańska) powstały na wschód od Morze Kaspijskiego. Cała męska haplogrupa R i żeńska R powstały w tym samym rejonie.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 6/18/2017 at 8:29 PM, Rapke said:

w każdym kłamstwie jest ziarno prawdy

Bzdura.

Nawet nie warto tego komentować. To jak z tymi przesądami. Czarny kot nie przynosi pecha ale lepiej uważać.

----

Może lepiej zapytać samych autorów co mają na ten temat do powiedzenia?

Richard Coudenhove-Kalergi duchowy ojciec Unii Europejskiej i autor paneuropejskiego manifestu powiedział iż:

Der Mensch der fernen Zukunft wird Mischling sein. Die heutigen Rassen und Kasten werden der zunehmen-den Überwindung von Raum, Zeit und Vorurteil zum Opfer fallen. Die eurasisch-negroide Zukunftsrasse, äußerlich der altägyptischen ähnlich, wird die Vielfalt der Völker durch eine Vielfalt der Persönlichkeiten ersetzen.

 

Człowiek przyszłości będzie rasy mieszanej. Dzisiejsze rasy i klasy będą stopniowo znikać ze względu na eliminację przestrzeni, czasu i uprzedzeń. Eurazjatycko-negroidalna rasa przyszłości, podobna z wyglądu do starożytnych Egipcjan, zastąpi różnorodność narodów i różnorodność jednostek. Zamiast niszczyć europejski judaizm, Europa, wbrew jej woli, uszlachetniła i wykształciła tych ludzi, popędzając ich do przyszłego statusu wiodącego narodu poprzez ten sztuczny proces ewolucyjny. Nic dziwnego w tym, że naród który uciekł z getta-więzienia, stał się duchową szlachtą Europy. Tym sposobem litościwa troskliwa Europa stworzyła nową rasę arystokratów. To się wydarzyło, gdy upadła europejska arystokracja feudalna z powodu emancypacji Żydów [z powodu działań podjętych przez rewolucję francuską].

 (tłum: Plan Coudenhove-Kalergi – ludobójstwo narodów Europy)

Jak powiedział tak zrobił. Przez całe życie promował tą i inne swoje idee.

Brzmi znajomo? To jak z Sowietami, którzy cały czas otwarcie mówili o potrzebie wprowadzenia światowej rewolucji i niesienia czerwonego sztandaru narodom świata a jak to robili to wszyscy, zwłaszcza teraz, mówią że to nie tak, że oni wcale tego nie mieli na myśli. Tak oczywiście. Założyciele UE też nie mieli tego na myśli o czym mówili wprost. I choć często używali wyborczej kiełbasy to często im się zdarzało mówić bardziej od siebie a teraz wszyscy mówią, że to nie tak, że nie mieli tego na myśli. To co mieli w takim razie na myśli?

 

 

Edytowane przez wrotycz
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawdę to biali ludzie niszczą siebie sami, ponieważ zostali zaprogramowani aby nienawidzić samych siebie i rozkoszować się własnym cierpieniem.

Wystarczyłoby kilka dobrze wyszkolonych grup specjalnych, żeby zlikwidować połowę Illuminatich.

Na Sorosa wystarczyłaby grupa agentów ze strzykawką albo specjalną walizką , ale większości ludzi widocznie nie przeszkadza życie w niewoli...

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.