Skocz do zawartości

Dotyczy: Wasze typy - jaki typ urody preferujecie


Rekomendowane odpowiedzi

Dobry,

W przerwie pomiędzy tłuczeniem niedzielnego schabowego zapraszam Panie do osobistego rankingu Panów :) 

 

25g6vdh.jpg

 

Wg mnie Ci Panowie z 9 są jakimś nieporozumieniem (oprócz Pitta) . Typy metroseksualne, których nie lubię. 

 

Z całej tabeli najlepsze wg mnie to:

- 8 - typ 4, 6 i 7 ujdzie :)

- 7 - typ 5 

 

Mam słabość do rysów azjatyckich, dlatego dla mnie 10 są np: 

 

KeanuReevesAP.jpg

 

Takeshi+Kaneshiro+Wu+Xia+Photocall+64th+Annual+PtS5wdKTBbDl.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tej całej niemądrej tabelki to najbliżej temu co lubię jest z typu 6 nr 2 i z 8 nr 6 i 7.

 

Nie kojarzę zbyt wielu aktorów, bo rzadko mi się zdarza oglądać seriale i filmy i tak jedynie mi wpadł na szybko Benedict Cumberbatch, jako interesujący jakieś 8/10.

 

Z muzyków przychodzi mi do głowy młody Trent Reznor, jako jakieś 9/10, Keanu tutaj też. 

 

A dziesiątka dla pana Jima Morrisona.

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy pamięć biologiczną do partnerów z którymi łączyło nas coś szczególnego. Nie ma na liście mojego.

 

Jeśli chodzi o aktorów, to nie mogę dodać zdjęcia bo coś mam zablokowane, ale podoba mi się Mads Mikkelsen. Może dlatego, że kojarzę go z naprawdę dobrymi rolami. Oliver Reed (już nieżyjący ale to był męski typ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Eloquence ten Ian Harding ma dziwne oczy jakieś. Niby zeza nie ma, ale jest coś niepokojącego :)

 

ian-harding-6.jpg

 

@Arrinera w liście top znalazł się Jeremy Meeks - łobuz kochający mocniej, były (lub obecny) więzień. 

 

Jest przystojny, ma symetryczne rysy twarzy. Trochę mi taką rybkę przypomina :)

 

glonojady-zbrojniki-niebieskie.jpg

 

 

o-JEREMY-MEEKS-facebook.jpg

 

Zamiast Bohuna wstawiłabym tego Pana

 

1b42f9c42cbdefe34de1421f59cbc01161d7dc67l.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.