Skocz do zawartości

Dziewica chce sexu z kims innym


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Chodze z laska 23miesiecy. Byla dziewica.

Wczesniejszemu chlopakowi zrobila loda raz.

Ze mna stracila dziewictwo.

Laska ma lat 19.

Teraz mi powiedziala ze chciala by sprobowac sexu  z 1-2 osobami I potem wrocic do siebie w przyszlosci bo "kocha mnie"

Jezdzi z batem na dyskoteki to mowi ze do niej podbija kilku na dyce np 3 czy 4 w ciagu imprezy.

Lubila krecic tak narobic nadziei zanim byla ze mna I cieszyc sie z tego ze ktos lata za nia. A ona olewala go. Ja za nia nie latalem. Spotykam sie z nia od ok pol roku na sex codziennie i posluchac muzyki przejsc sie ok 2-3godz dziennie.

 

Teraz tez mowi ze chciala by pokrecic z innymi + sprobowac tego sexu jak to jest z innymi.

 

 

 

Te osoby to by chciala poznac na dysce gdzies daleko od miesca zamieszkania.

 

Sprawa jest taka, ze mieszkamy na wsi w tej samej miejscowosci ok 500m od siebie.

Ona jest b ladna 10/10 jak na ta wioske.

 

Ogolnie patrzac na szkoly w poblizu w miescie to taka 8,5-9/10

Cwiczy 3lata + zawody w gimbazie itp wysportowana. twarz tez jest ok i zadki  kolor wlosow. Naturalny.

 

No to wiadomo duza ladna pupa + wciecie w pasie i duzy biust jedrny ( D)

93/60/92

 

Co do sexu to to dochodzi i caly czas ma ciarki na ciele jak posuwam. + ssa jądra caluje je. Na rimming nie moglem jej przekonac. Troche tam calowala ale nie otwor dupny. Anala nie chce bo  jak to mowi "dupa jest od srania"

 

 

 

Mowi ze  chce sprobowac z innymi jak to jest miec sex. Teraz w niedalekiej przyszlosci i potem wrocic do siebie. Bo mam wyjechac do pracy za granice na (12miesiecy). Ja tez moge pukac za granica inne. Tak mowila.

 

 

 

Co do mnie to mam 25lat

minusy nie mam prawka, nie mam auta

za to jestem przypakowany, suplementy itp

jej tez plany treningowe, dietetyczne rozpisywalem / tlumaczylem

 

 

Dodam ze oddala dziewictwo po 2tygodniach znajomosci. Nie znalem jej wczesniej w tej wiosce. Tzw na czesc nawet.

 

Co do pukania to mam codziennie kiedy chce od tych 23 miesiecy.  Lodzik  tez na zawolanie. Codziennie przed sexem plus spust do buzi lub na buzie lub w cipke. Nigdy nie marnuje w "chusteczke"

 

Ogolnie uzalezniony od sexu jestem, nie zdradzalem bo kiepsko o dziewczyny w moich regionach,  ze wzgledu na brak auta. 

 

Co do sexu to ona mowi ze chce z innym w gumce sprobowac. Ja zawsze bez gumki.

 

 

I tak jak podkreslam to chce sprobowac a potem wrocic do siebie jak przyjade z zagranicy.

 

Co do stawiania. To nie kupuje jej nic prezentow. Czy cos. Nawet sama nie chce abym jej kupowac cos. tylko zbieral kase na koncie sobie. I kiedys w przyszlosci pobudowal dom...

 

 

 

Co doradzicie przyjaciele + Pytajcie jezeli cos chcecie wiedziec.

 

 

 

 

 

 

Pogrubilem czcionke bo lepiej sie czyta.

 

 

 

Edytowane przez 2073
dopisanie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Piccardo napisał:

Kobiety nie potrafią kochać to raz, dwa no co tu dużo mówić ona chce żyć młoda poszaleć a prawdopodobieństwo że do Ciebie wróci jest tak duże że prędzej w totka wygrasz (ale to moje prywatne zdanie).

Tak chce poszalec. Na dyskoteki jezdzic itp

Dodatkowo bierze XTC

Ja tez.

Nic przeciwko nie mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

24 minuty temu, 2073 napisał:

Dodam ze oddala dziewictwo po 2tygodniach znajomosci

 

24 minuty temu, 2073 napisał:

Byla dziewica.

Wczesniejszemu chlopakowi zrobila loda raz.

 

 

I jej uwierzyłeś że dziewica :D

One zawsze dziewice, pierwszy jesteś, pierwszy w dupkę dostajesz, a one tylko raz lodzika robiły, albo były pchnięte na śpiocha na imprezie.

One nigdy :D

 

facepalm.jpg

Edytowane przez czader
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz Autrorze wpadasz w ten sam egocentryczny błąd w jaki wielu z nas wpadło. Nie jesteś dla panny tym kimś za kogo się uważasz czyli kimś wyjątkowym (bo tak Ci powiedziała) , jesteś , jeśli nie teraz to za jakiś czas jednym z wielu. Jedynie może kiedyś przez sentyment że ją rozplombowałeś pomyśli o Tobie ( o ile jak pisze @czader  banderoli nie zerwał ktoś przed Tobą). To wszystko. Z mojego skromnego doświadczenia jeśli panna mówi że chciałaby spróbować innego kutanga to najczęściej mówi to po to żebyś Ty skończył tą znajomość bo ona jak to zwykle loszka nie ma odwagi/nie potrafi ponieść odpowiedzialności za cokolwiek. Dla mnie już jest po związku. 

Edytowane przez jaro670
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To się nazywa cock carousel ;)

Nie wiem jak ci to wytłumaczyć kolego @2073 ale zapewne jest juz tak ze po kimś skacze albo że skacząc po tobie myśli o kimś innym. 

Ja wiem zakochany jesteś i ona tez zakochana ale popatrz na propozycje która ci złożyła i weź się młotkiem w głowę pierdolnij.

 

Kocham cie ale idę się pieprzyc z innymi, ok? Ja bym powiedział tak i jeszcze bym za jej taxi do nowego bad boya zapłacił.  Ale ja to taki romantyk. Kobiecie nie odmowie ;)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do dziewictwa i 1loda to dowod. Pokazywala na FB rozmowe z bylym i tam pokazane bylo. Ze w buzi miala z minute i nic wiecej sam to pisal.

 

Trzepala mu reka ze 3 razy. Byli ze soba 3miesiace

 

4miesiace do niej podchody robil staral sie itp. Bo ona byla taka ze lubila pokrecic nadziei narobic . Nawet sie nie calowac z nikim, tylko nadziei narobic i olac tak typka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uuu jest gorzej niż myślałem. Kolega idzie w uliczkę """" ona taka nie jest""""" . Masz rację , ona taka nie jest :lol:

My tu sobie żartujemy ale tak na serio weź i skończ słuchać tych jej pierdów co z kim i kiedy. Interesuje Cię to ? Żyjesz  w złudzeniu a słuchając i angażując się emocjonalnie w jej pierdy wpadasz jeszcze głębiej w bagno. Albo to akcpetujesz i każde się wali jak domy w kosowie z kimkolwiek i gdziekolwiek albo nie akceptujesz i przedstawiasz plan ewakuacyjny budynku. Ale nie wchodź w to gówno bo utoniesz.

Edytowane przez jaro670
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, 2073 napisał:

ona byla taka ze lubila pokrecic nadziei narobic . Nawet sie nie calowac z nikim, tylko nadziei narobic i olac tak typka

 

Kobieta anioł, widać że ma duży dystans do siebie i jest inna niż wszystkie laski z dużym powodzeniem.

Koniecznie się z nią musisz ożenić.

 

A tak na serio, i tak się pójdzie ruchać i tak, czy będzie z Tobą, czy nie.

 

Skoro dla niej seksy i emocje ważniejsze to traktuj ją jako fbw i lej na nią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, 2073 napisał:

Czyli co robic. Pukac dopoki bedzie dawala i w miedzy czasie szukac innej?

 

 

Dzieki za wypowiedzi  i jeszcze czekam na wypowiedzi wiecej . Dzieki bracia

Prócz tego, że pukać i szukać czegoś nowego to jeszcze jawnie ją olewaj i powoduj zazdrość. Jak to dobrze rozegrasz to i kakaowe oczy ze zdumienia otworzy :)

Najważniejsze to nie wiąż z nią żadnej przyszłości !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tu ktoś już kiedyś na forum powiedział, informacja że panna chciałaby spróbować jest najczęściej sprawdzeniem jak facet zareaguje na zdradę która najczęściej już miała miejsce. Ot takie loszkowe potwierdzenie swojej niewinności skoro nawet jej facet do tego lekko podchodzi. Mi była zaczęła gadać o chęci poznania nowego kutasa w okolicach grudnia a jak byliśmy na wakacjach latem tego samego roku to z komórką nawet do kibla szła srać.  Plus zmiana wagi -25 i ogólne zadbanie o siebie. Jaki ja byłem ciemny to żal wspominać :lol:. Może dlatego że ubezpieczając się wziąłem paszteta którego myślałem że nikt nie weźmie. Będę wdzięczny jak ocenę takiego wyboru zostawicie dla siebie :D.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, 2073 napisał:

[...]Teraz mi powiedziala ze chciala by sprobowac sexu  z 1-2 osobami I potem wrocic do siebie w przyszlosci bo "kocha mnie"[...]

To żadne chodzenie, czy żaden związek a zwyczajne Fuck Friend's z tobą, które zwyczajnie pannie już się znudziło - czytaj - ty się znudziłeś, wypaliła się względem ciebie i teraz chce posmakować innych kutasów. W jej wieku to normalne, a te gadki, że później chce wrócić do ciebie - pic na wodę fotomontaż - słaby jesteś gościu, ona wie trzymasz się jej jak rzep psiego ogona to rzuca na odchodne te teksty żebyś się nie martwił kiedy ty będziesz tyrać za granicą, a ona będzie w tym samym czasie obciągać pały innym kolesiom - ale masz gwarancję, że do ciebie wróci - ty masz szacunek do samego siebie, czy jej cipka ci mózg wypaliła?
Jak jest taka zajebista, to zawsze będzie miała orbiterów i będzie miała z czego wybierać - rób tak samo jak ona chce i tyle.

 

Swoją drogą wakacje się zaczynają, to będą ciężkie 2 miesiące na forum.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche to za piekne zeby moglo byc prawdziwe ale jesli masz dupe za darmo - ciesz sie.

Nie mialem dziewicy wiec musze ci wierzyc ze ty sie na tym znasz i naprawde ja rozprawiczyles.

Jesli tak - to juz dobrze. Jak pofruwa - bedzie od czasu do czasu wracac do ciebie.

Ciesz sie poki mozesz i nie przedobrzyj bo kto chce za duzo - zostanie mu odebrane to co ma.

Oczywiscie w gadki bab sie nie wierzy a FB to juz najbardziej wiarygodne zrodlo informacji.

Trzymaj ja krotko, pozwalaj na troche i pieprz ile razy dasz rade.

Badz swiadomy ze ktoregos dnia odplynie do lepszego (w jej mniemaniu, ale dla niej to sie liczy).

 

 

Edytowane przez JoeBlue
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, michalsky napisał:

Oświadcz się, to jest ostatnio modne ^_^

 

 

 

To forum na poziomie, nie powinny znajdowac sie tu komentarze tego typu. Powinnismy sie wspierac i doradzac w koncu jestesmy bracmi :)

 

 

 

 

 

Dodam ze pytalem czemu chce sexu z innymi, odpowiedziala "bo ty inne dymales"

 

Chodzi oto ze mialem inne.

NIE ZDRADZALEM.

 

 

 

 

Zakochanie hmm..raczej nie.  Przywiazanie bardziej,wiadomo 2lata codziennie razem.

 

Do tego dochodzi to ze jest w hvj ladna, bo wycwiczone cialo (posladki) dlatego tak szkoda mi tego.

Jak przypomne sobie co bylo przed . W okolicach to przewaznie cellulit juz u nastolatek albo same kosci na dvpie.

 

Edytowane przez 2073
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego @2073 przepraszam Cię za wulgarny język ale z opisu wynika że dziewczyna z którą się zadajesz to zwykła wiejska kurew. Też jestem ze wsi i miałem z takimi do czynienia, i mam nadal. Zadaj sobie pytanie czego oczekujesz od tej relacji. Jeśli tylko seksu to spoko ruchaj na zdrowie :). Ale jeśli chcesz związku i miłości to zapomnij.

10 godzin temu, 2073 napisał:

Teraz mi powiedziala ze chciala by sprobowac sexu  z 1-2 osobami I potem wrocic do siebie w przyszlosci bo "kocha mnie"

Znaczy to mniej więcej tyle że już spróbowała seksu z przynajmniej 2 osobami. Ale misiu zostań na orbicie. Rozpisuj plany treningowe i w ogóle.

 

Pomyśl. Czy zakochana dziewczyna powiedziałaby swojemu chłopakowi że chce seksu z innymi kolesiami? Dla mnie byłby to definitywny koniec związku. 

Gdy dziewczyna mówi Ci coś takiego to nie próbuj jej zatrzymywać, nie zabraniaj jej tego i nie obiecuj że będzie mogła wrócić w każdej chwili. 

Pokaż że masz do siebie duży szacunek. Nie będziesz łajzowatym providerem do którego będzie mogła wrócić gdy już się wyszaleje. 

 

A co możesz jej odpowiedzieć na tak zjebane teksty? Na przykład to:

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, 2073 napisał:

Teraz mi powiedziala ze chciala by sprobowac sexu  z 1-2 osobami I potem wrocic do siebie w przyszlosci bo "kocha mnie"

 

Jak by mi coś takiego powiedziała dziewczyna, to najpierw "zabiłbym" ją śmiechem, a następnie wskazał drogę do drzwi i kazał wypierdalać.

 

Stary, czy Ty w ogóle zdajesz sobie sprawę z tego, co ona do Ciebie mówi ? Wyjedziesz za granicę, ona się tu będzie pieprzyć z kim popadnie, a jak wrócisz to jej cipa będzie wyglądała jak Bagdad.

 

Miej do siebie trochę szacunku, i poszukaj sobie kobiety, której nadrzędnym celem nie jest próba seksu z innymi facetami.

 

Z resztą, czego ja oczekuję od 19 latki... Przecież u niej coś takiego jak mózg się jeszcze dobrze nie wykształciło.

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Przemek1991 tobie sie coś pomyliło z tym mózgiem. 

Przykład z życia.  Moja ex stwierdziła że jak przy ołtarzu mając 23 lata powiedziała mi tak to była niedojrzała emocjonalnie. A teraz mając 33 lata już jest w pełni ogarnięta i wie czego chce a chce nowego gacha. 

Mózg u kobiety nie działa w ten sam sposób co u faceta. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, 2073 napisał:

 

 

To forum na poziomie, nie powinny znajdowac sie tu komentarze tego typu. Powinnismy sie wspierac i doradzac w koncu jestesmy bracmi :)

 

 

 

 

 

Dodam ze pytalem czemu chce sexu z innymi, odpowiedziala "bo ty inne dymales"

 

Chodzi oto ze mialem inne.

NIE ZDRADZALEM.

 

 

 

 

Zakochanie hmm..raczej nie.  Przywiazanie bardziej,wiadomo 2lata codziennie razem.

 

Do tego dochodzi to ze jest w hvj ladna, bo wycwiczone cialo (posladki) dlatego tak szkoda mi tego.

Jak przypomne sobie co bylo przed . W okolicach to przewaznie cellulit juz u nastolatek albo same kosci na dvpie.

 

Nie traktuj tego zbyt osobiście. Pytania w stylu " co mam zrobić, jak dziewczyna chce innych kutasow?" Sa zwyczajnie debilne i prowadzą do takich odpowiedzi. 

 

Ja wiem, ze przezywasz drame życiowa, bo boisz się utraty tak płytkiej co by nie mówić przyjemności jaka jest seks, bo pannie się włączył tryb pilny.

 

Można powiedzieć, ze jesteś zwycięzcą tej sytuacji, bo żadnych zobowiązań nie masz. Nie wpadłeś w żadna pułapkę kredytową, nie wspominając już o dziecku. Ruchales za darmo, i teraz okres demo dobiegł końca. Loszka chce więcej, bo wyczula okazję. To tak jak ty chcesz ruchac najlepsze panny, ona chce mieć najlepszego kolesia o największych zasobach. 

 

Nie masz co dramatyzowac , bo takich pośladków masz miliony na świecie . 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, jaro670 napisał:

A są takie gdzieś ? Aaa zapomniałem w bibliotece:D

 

Pisałem to przed poranną kawą, więc wybacz, ale nie rozumowałem jeszcze jasno :D

 

53 minuty temu, chudy.bolek.3891 napisał:

Przykład z życia.  Moja ex stwierdziła że jak przy ołtarzu mając 23 lata powiedziała mi tak to była niedojrzała emocjonalnie. A teraz mając 33 lata już jest w pełni ogarnięta i wie czego chce a chce nowego gacha. 

 

Wiek Chrystusowy, doznała objawienia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już wiesz co robić. Pukać dopóki będzie dawała i w między czasie szukaj innych.

Zajmij się sobą. Nie planuj jej powrotu. Wróci, korzystaj, jeśli zechcesz, ale nie licz, że będzie ci wierna i nie wymagaj tego. Życia z nią nie planuj (może w dalszej przyszłości). Za wcześnie ją spotkałeś.

Uważaj na nieplanowane zajście w ciążę.

 

Swoją drogą uczciwa dziewczyna, mogła ci przecież nic nie mówić i pukać się z kim popadnie, a potem tobie przypisać swoją ciążę. Ja bym to docenił.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.