Skocz do zawartości

Dziewica chce sexu z kims innym


Rekomendowane odpowiedzi

Problem nie polega na tym jak ją zatrzymać tylko na tym, że Ty masz taką iluzje w głowie.

Poznałeś wiejską kurewkę, posuwałeś Ją, jak wspomniałeś bez kupywania nawet prezentów-wszystko pasuje.

 

W twojej główce rodzi sie iluzja, że to twoja dziewczyna, jakis związek itd-tu poszedleś krok za daleko.

Cofnij się o ten krok i wszystko gra.

 

A jak skonczy sięFF no to tylko układ był z kurewką a nie związek z księżniczką.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest takie powiedzenie:

"Jak bym wiedział ze się jutro przewrócę to bym się dziś sam położył"

 

wiec:

Jak ma ci jutro sama uciec to ją dziś sam oddaj ale tak żeby to była twoja decyzja. I nie mam tu na myśli rozstania, bo to łatwo tak radzić rozstań się.

 

Moja propozycja:

Idz z nią do klubu dla swingersów, ja byłam kilka razy i to ciekawe miejsce. Zabawicie się ty ją tam zabierzesz i powiesz "szalej i ja będę szaleć". Pokażesz tym siłę psychiczną i dystans.

 

Relacje z klubów nie spotkały się z miłym przyjęciem na tym forum, choć ja mam zupełnie inne zdanie na ten temat. To miejsc może zniszczyć związek, a może podnieść zaufanie. Wiem co mówię.

 

 

Pamiętaj, że wiąże się to ze znacznym ryzykiem to będzie twoja gra na siłe psychiki, i nie chodzi o to ze lasce się to spodoba, bo z opowieści wynika ze lubi seks, ale tu bardzo ważne jest czy będziesz miał siłe psychiczną żeby ją "oddać" i nie dostać ataku zazdrości. Zeby to zrobić dobrze musisz być wewnętrznie gotowy do rozstania w każdej chwili, jeśli będziesz gotowy to wtedy możecie być szczęśliwi 'na zawsze' (jakiś czas).

 

Jeśli będziesz jej potrzebował do szczęścia to się rozstaniecie.

 

Klub to takie demonizowane miejsce, a dynamika społeczna jaka tam występuje to temat warty kilku rozpraw naukowych. Czesto ciche myszki szaleją a wyzwolone suczki czują się głupio i skrepowane.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedna z moich dalszych znajomych zaraz po tym jak przestała być dziewicą miała ok 20 facetów w ciągu 1,5 miesiąca :) . Chcesz zachować ją dla siebie ok jako ff. Ja bym przystał na takie coś pod warunkiem , że ja się też spotykam z innymi. Ale w romantycznym rozumieniu ten związek nie ma już miejsca. 

Edytowane przez Ramzes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, 2073 napisał:

Nigdy nie marnuje w "chusteczke"

 

21 godzin temu, 2073 napisał:

Ja zawsze bez gumki.

 

Jak to się stało, że "dziewica" nie zaszła w ciążę?

 

Czy po "przedziurawieniu" widziałeś krew"?

 

 

Jak już ją puścisz to daj namiary :)

Edytowane przez Brat Jan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że Bractwo jest jednogłośne. 

Ode mnie uwaga, niepotrzebny ten nagłówek jak z gównołonetu czy gównowupetupeel, skoro nie jest dziewicą to nie ładnie kłamać.

 

Do meritum.

Jeżeli Ci pasuje wymiana partnerami to Twoja decyzja.

Jeśli jednak to nie wchodzi w grę, musisz być świadom że:

-ona i tak pójdzie do innego,

-nawet jak będziesz frajer i dasz do siebie wrócić ona straci szacunek do Ciebie, będziesz w jej oczach słaby beta, poza tym jak zobaczy że ma jelenia na jednym bolcu się nie skończy "bo ten idiota i tak wybaczy".

-swoje użyłeś i trudno się mówi, jednak ciesz się że loszka o tym poinformowała,

-wg mnie również jak było wcześniej wspomniane ona miała już kogoś w sobie lub ma kilku orbiterów chętnych na figle, to pierwsze bardzo prawdopodobne, drugie chłopie pewne,

-wcale się z tym nie kryje, wszyscy wiedzą co robi na imprezach co psuje Ci reputację sprowadzając do rangi... Daruję sobie określenia, nie chcę nikogo dobijać,

-możesz to przeciągnąć, możesz szybko uciąć, co zrobisz zależy od Ciebie.

 

Osobiście bym ją rzucił, zawsze to inaczej wygląda niż poniżanie się jak się często spotyka. 

Możesz też spróbować otoczyć się atencją atrakcyjnych babek, poczuje zazdrość i przez pewien okres może być nawet fair dla Ciebie, ale wg mnie to tylko przeciąganie agonii tej relacji.

 

Dodam od siebie że również przypuszczam jak było już mówione, że po tej akcji pójdzie w takie lota że będzie jedną z bardziej słynnych na okolicę.

Życzę dobrego wyboru.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brat DOHC słusznie prawi. Jeżeli ona mówi, że chciała by spróbować, to znaczy dwie rzeczy:
- już spróbowała
- spodobało jej się (w innym przypadku sprawa poszłaby w niepamięć)
To może być dla Ciebie przykre, ale tak właśnie loszki działają. W sumie należało się tego spodziewać. One szukają najlepszego, a jak miała poznać, że jesteś najlepszy, skoro brak jej porównania? Próba zaklepania Cię jako ewentualnego frajera, który wybaczy dowolne kurewstwo jest bezczelna i niezależnie od tego, w jakie słowa została ubrana, zasługuje na plunięcie w ryj. Ale nie rób tego, bo ona będzie się tym jarać, że jest taka zajebista, że wzbudziła w Tobie takie silne uczucia. Miej to w dupie, nie dogryzaj, po prostu odejdź bez zbędnego tłumaczenia, wyjaśniania, omawiania itp. Ucinasz kontakt i tyle.
Podsumowując - olej typiarę, jest po zawodach. Specjalnie się tym wszystkim nie przejmuj, to jest zwykła kolej rzeczy, może spotkać każdego. W żaden sposób to nie mówi, że jesteś chujowy czy coś. To tak, jakby Cię ptak obsrał - nic miłego, ale może każdego spotkać i trzeba z tym żyć.
 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.