Skocz do zawartości

Taka ciekawostka


Mosze Red

Rekomendowane odpowiedzi

Od dłuższego czasu prowadziłem rozmowę z paniami w taki sposób, żeby uzyskać informację co sprawia iż są zainteresowane danym facetem i chciały wejść/ weszły z nim w relację.

 

Interesowała mnie grupa kobiet z tzw. wyższej półki. Czyli skupiłem się na kobietach w wieku 23 - 35, które albo mają ugruntowaną pozycję zawodową, albo są na drodze do dobrych zarobków i pozycji społecznej np. studentki medycyny, studentki prawa (które później będą pracowały w zawodzie - tj. z rodzin prawniczych). Tak żeby nikt mi nie zarzucił, że panie z nizin społecznych tak mają ;) Pań, z którymi rozmawiałem było 42 sztuki.

 

Wielkiego zaskoczenia nie było. Oczywiście kupę wymijającego pierdolenia jaki facet "musi być" - dobry, wyrozumiały, hojny, opiekuńczy bla bla bla ...

 

Kierowałem rozmowę w kierunku ich aktualnych i przeszłych związków, żeby zobaczyć jakie cechy miał facet , z którym były. Najczęściej były to zupełnie inne cechy niż te, które znajdują się na liście "musi być". Gdy zwracałem im uwagę iż lista i to z kim były ze sobą nie gra, padało sakramentalne "sama nie wiem, on miał to coś", "on taki był tylko maskował , ale ja wiem jaki był/ jest naprawdę" :lol: To tak jak z filmowym Januszem Traczem i paniami mówiącymi, że on nie jest taki zły :> 

 

Drążyłem temat, żeby się dowiedzieć od naszych kochanych pań jakie cechy mieli owi faceci "z tym czymś". 

 

Znów nie byłem zaskoczony, we wszystkich relacjach ze związków, zapoznania, co je zainteresowało itp. prócz standardowego pierdolenia wyłaniały się cztery cechy, z których owi faceci posiadali nie mniej niż dwie (a często trzy lub nawet cztery). 

 

- pewny siebie

- bezczelny

- arogancki

- samolubny/ egoista

 

I oczywiście panie czuły, że oni naprawdę tacy nie są, że mają piękne wnętrze :lol: 

 

Zaskoczenie niby żadne, ale poziom racjonalizacji i auto zakłamania pań mimo znajomości tematu nie przestaje mnie zadziwiać.  

  • Like 21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam od kobiet słyszeć hasła typu:

  • Zawsze jesteś taki pewny siebie?
  • Zawsze musi być po Twojemu?
  • Czemu ja zawsze muszę się dostosowywać?
  • A ja to co?
  • W ogóle Ci na mnie nie zależy.
  • Jak raz "coś zrobisz" to nic Ci się nie stanie. - chociaż to uważam za kurewską manipulację i już ma mega minusa.
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Subiektywny napisał:

Wow. 

Skądżeś je @Mosze Red wytrzasnął aż w takiej ilości ? :)

 

1 Bogata lista kontaktów, głównie efekt wieloletniego bujnego życia towarzyskiego, które zaczęło mi się nudzić, a nawet ciążyć około 35 roku życia  :> 

 

2 To podpytywanie trwało +/- ostatnie 3 lata 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.