Skocz do zawartości

Jak magazyny mody manipulują Wami.


Rekomendowane odpowiedzi

@Selqet to jak w takim razie wyjaśnisz plastikowe kobiety w magazynach dla panów? ;]

 

Moim zdaniem normalne jest to, że chcemy oglądać ładne rzeczy i ładnych ludzi  - niezależnie od płci. Tyle, że poszło to za daleko, do tego stopnia, że na zdjęciach zamiast normalnej faktury skóry jest plastik. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@(Nie)Typowa nikt tutaj nie neguje, że mężczyzn przyciągają ładne kobiet, tylko wy jako samice zapominacie o jednej istotnej rzeczy. Owszem przyciąga nas wygląd, ale jeżeli potem okazuje się, że dana niewiasta ma paskudny charakter albo też o niczym nie da się z nią porozmawiać, to nawet uroda jej wtedy nie ratuje. Szczerze mówiąc to wolałbym już spędzić czas z 7/10 która potrafiła by sprawić, że miło by mi się z nią spędzało czas, niż z 9/10 przy której czuł bym się paskudnie a jej wywody czy zachowanie wywoływały u mnie poczucie straty czasu.

 

Oczywiście piszę tutaj o ogarniętych mężczyznach a nie rycerzach, bo Ci drudzy dla cipki zniosą i zrobią wszystko.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Czy ja kiedykolwiek kolekcjonowałam/czytałam jakiekolwiek gazety...niech pomyślę... chyba zdarzyło mi się ze 2 razy kupić jakieś bravo girl jak miałam z lat 13 ale chyba tylko dla jakiegoś dodatku, szminki czy innej pierdółki a i lubiłam jedynie w niektórych gazetach rozwiązywać krzyżówki i czytać horoskopy...Cosmopolitany i tego typu gazet też prawie w ogóle w rękach nie trzymałam a jak już to przelotnie, rzucałam tylko okiem jak już mi się kompletnie nudziło... to by było na tyle jeśli chodzi o moją styczność z jakimi kolwiek gazetami. Telewizji też się wyrzekłam będąc nastolatką, może jedynie oglądając jakieś discovery channel albo comedy central. ;) Wpoiłam sobie że w telewizji i gazetach kłamią dlatego unikam jak ognia a jak już to biorę to z duużym przymrużeniem oka.

 

Po za tym magazyny mody dla mnie zawsze wydawały się próżne i puste jak i ich czytelniczki. Ja przestawałam przeglądać jak widziałam np dane stylizacje i pod spodem ceny danych ciuszków. Nie dość, że nigdy specjalnie mi się nie podobały gazetowe trendy to jeszcze jak czytałam porady ile to zabiegów wciągu dnia trzeba robić i ile trzeba marnować czasu i kasy by się upiększać na siłę albo jeszcze jak widziałam jakieś ploty odnośnie gwiazd...ło matko!... chwytałam się za głowę i miałam ochotę tę gazetę wyrzucić do kosza... bo tam jej miejsce. ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.