Skocz do zawartości

Jednego przygoda, dla wielu przestroga


Smok

Rekomendowane odpowiedzi

Obecnie wiemy, że system szkolnictwa, który powstał w Prusach na przełomie XVIII i XIX wieku, dążył do tego, aby jednostki akceptowały i wykonywały polecenia władzy, wspierały wojsko i kościół. Panowało wówczas przekonanie, że intelekt można rozwijać bez introspekcji i dążenia do samorozwoju. Dzisiaj w Polsce mamy liczne szkoły i uczelnie wyższe, ale nie ma żadnej instytucji, gdzie moglibyśmy się nauczyć jak odnaleźć się w społeczeństwie czy radzić sobie z problemami dnia codziennego.

 

Jak unikać błędów? Jak ustrzec się zdrady? Jak panować nad emocjami? Tego musimy się uczyć od ludzi, którzy łaskawie podzielą się z nami swą mądrością. Dlatego cieszę się, że mogę skorzystać z mądrości Braci i jednocześnie dołączyć do społeczności.

 

Po wstępie wypada napisać kilka słów o sobie. Analiza daty urodzenia pod kątem numerologii prowadzi do wniosku, że posiadam wibrację liczby 33. Jakby tego było mało, urodziłem się pod chińskim znakiem Smoka, dlatego też zdecydowałem się na taki nick. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • HORACIOU5 zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

@Smok TEMAT ZAŁOŻONO W ZŁYM MIEJSCU. ZAPOZNAJ SIĘ Z REGULAMINEM I PRZYWITAJ KULTURALNIE W DZIALE "PRZEDSTAW SIĘ" A TEMAT PRZENIESIONY ZOSTAJE DO ŚWIEŻAKOWNI.

 

KOREKTA: POWYŻSZE ZDANIE JEST NIEAKTUALNE A TEMAT FAKTYCZNIE ZOSTAŁ ZAŁOŻONY POPRAWNIE. MÓJ BŁĄD.

Edytowane przez HORACIOU5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • HORACIOU5 zablokował(a) i odblokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.