Skocz do zawartości

PRZESTAŃCIE SZERZYC KŁAMSTWA!!!!!


lola123

Rekomendowane odpowiedzi

PRZESTAŃCIE SZERZYC KŁAMSTWA!!!!!
Statystyki które są tysiąc razy bardziej obiektywne od Waszych osobistych doświadczeń pokazują 
że to:
1.MEZCZYZNI 
dużo cześciej porzucają kobiety gdy te zachorują na cięzkie choroby typu rak czy układu nerwowego typu SM !!
I TO AZ 6 RAZY CZEŚCIEJ NIŻ KOBIETY 
zródło:
http://odkrywcy.pl/kat,111396,opage,2,title,Mezczyzni-czesciej-zostawiaja-chora-partnerke,wid,11684134,wiadomosc.html?smg4sticaid=6195d2

2.tak samo, to MEZCZYZNI opuszczają swoje rodziny gdy dziecko rodzi się chore i to az 8 MEZCZYZN NA 10 !!!!!!!
wiec całe 80 % !!
kto poswięca całe swoje zycie na rzecz opieki nad chorym dzieckiem a potem dorosłym ? oczywiscie że matki -KOBIETY!!!! 
(pewnie wg Waszych zindoktrynowanych rozumków to wina kobiety bo partnerowi nie poswieca juz tyle czasu, wiec wielce poszkodowany ojciec pozostawiony bez uwagi, niczym 3 letnie dziecko strzela focha i miga się od odopwiedzialnosci i prowadzi sobie
niczym nie zmącone życie wolnego człowieka, na moje.. egoistycznie wolicie porzucic nawet własne potomstwo by pozyc sobie w wygodzie i spokoju!!)
zródło :http://mamdziecko.interia.pl/rodzice/news-dlaczego-ojcowie-opuszczaja-niepelnosprawne-dzieci,nId,1406867

3.kto częsciej zdradza?
mezczyzni - co drugi
kobiety -co trzecia
więc jednak wbrew obecnej tutaj opini CZEŚCIEJ zdarza się to MEZCZYZNOM ( a badani byli  w wieku od 20 do 49 lat, wiec wynik jest zakłamany gdyż np w niektóych przypadkach do zdrady mogło jeszcze nie dojść, a dojdzie do niej w przyszłości, 
w przypadku kobiet być moze także)
zródło : http://kobieta.onet.pl/w-polsce-zdradza-lub-romansuje-ok-52-proc-mezczyzn-i-33-proc-kobiet-dlaczego-to-robia/543b2p

4.kto cześciej wchodzi w związki z niepełnosprawnymi?
kobiety, i to też kilkakrotnie cześciej
czytałam o tym, ale nie moge znaleźć zródła, jesli uważacie że zmyslam, mozecie pominać ten punkt

5.plus pare statystyk policyjnych

http://statystyka.policja.pl/st/wybrane-statystyki/przestepczosc-kobiet/50869,Przestepczosc-kobiet.html
kto w nich przoduje ? i to co najmniej 10 krotnie? 
MEZCZYZNI. mam nadzieje ze znacie pojecie słowa "większosc? " 
tak.. WIEKSZA ILOSC MEZCZYZN NIZ KOBIET dopuszcza się ohydnych przestępstw!!
 
WIĘC PRZESTANCIE ŁASKAWIE robić z siebie takich wielce poszkodowanych bo w niektórych tematach to zakrawa wręcz o śmieszność !!
procentowo WIĘKSZA ilość mezczyzn dopuszcza się czynów ohydnych moralnie, społecznie ! tak WIEKSZA ilość ( od kobiet)- NIE WSZYSCY, NIE WYŁĄCZNIE MEZCZYZNI, ale jednak MEZCZYZNI!!
a Wasze osobiste doświadczenia nie są żadną miarą !! tylko jakimś wyjatkiem ( zeby nie dodać potwierdzającym regułe) !!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widzisz tu jest cała społeczność tych Twoich wyjątków a mam wrażenie, że Twoje dane pochodzą z poprawnych politycznie ( mówiących brednie ) źródeł.

Poczytaj te historie tutaj a nie patrz na statystyki ...

Jesli sluchasz od czasu do czasu audycji Marka to mowi tam o tym ile " męskich " historii  jest zamiatanych pod dywan , ewentualnie faceci wstydza się przyznać a ile dramatów kobiet jest najzwyczajniej zmyślonych z chęci zysku czy po prostu zemsty na facecie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Headliner w "nowym, wspaniałym świecie" zawsze znajdą się jakieś badania amerykańskich naukowców pod tezę którą aktualnie chce ktoś udowodnić ;)

Kiedyś przodowali w tym naukowcy radzieccy, na papierze nawet dobrze wychodziło odwracanie biegu rzek (uwierzysz?). OK, mam nadzieję że żarcik jest jasny, bo dotyczy "naukowych" nadużyć.

 

Nikt nie twierdzi, że wobec męskiej agresji fizycznej jesteście fizycznie bezradne jako panie, za to świetnie zaradny jest w Waszym imieniu system prawny, społeczny i medialny. My za to jesteśmy bezradni wobec tyranii emocjonalnej i psychicznej pań, z powodu tegoż samego systemu, który za Wami stoi murem. 

Co do zdrady - jak do tanga - trzeba dwojga. Jeśli pań jest w tym procederze o 20% mniej, to znaczy że jedna mężatka obrabia kilku żonatych. Mówi Ci to coś? Pewnie dlatego przez dekady, 30% mężczyzn wychowuje i finansuje "kukułcze dzieci". Na skali skurwysyństwa ze strony pań, jest to o wiele dalej niż zdrada i jak dla mnie powinno się liczyć 10-krotnie.

 

Zresztą studium kryminologiczne Cabalskiego dotyczące przemocy ze strony kobiet sporo powinno Ci rozjaśnić. Bo mnie się akurat nie chce.

 

Krótki mesydż mam dla Loli

Niechaj Lola nie swawoli.

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lola123

 

Ad 1  - "jak wykazały badania amerykańskie" - jakie badania, jaki instytut, jaki uniwersytet i jaka metoda badawcza? :lol: 

 

No właśnie brak danych, brak źródeł, loszkoartykuł bez możliwości weryfikacji. Natomiast prawdziwe badania, wiesz takie z renomowanych uczelni lub instytutów badawczych, gdzie można to wszystko sprawdzić bardzo się rozbiegają w wynikach od tajemniczych wyników amerykańskich.

 

Ad 2 - to samo co punkt 1- na dodatek podawanie za źródło portalu, gdzie nie podają źródła nie świadczy zbyt dobrze o twojej rzetelności, ani bystrości umysłu :>

 

Ad 3 - to samo ;) Podaj wiarygodne źródło tych informacji, a nie loszko schizy. 

 

Ad 5 - nie interesowałem się temate,

 

Ad 6 - tak jak do większości zawodów do bycia przestępcą też trzeba mieć predyspozycje psychiczne i fizyczne, więc jak w każdym ryzykownym i wymagającym zawodzie mężczyźni przodują, taki suchar :P 

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akt I.

 

Księżniczka - Jak długo jeszcze będziecie kłamać? Mało wam serc niewieścich skrzywdzonych?

 

Chór - Jak długo jeszcze będziecie kłamać?

 

Księżniczka - Nie przydadzą się wasze skamlenia, Gildenstern przyniósł list z Ameryki. Oto się wydało.

 

Chór ( Stańczyk ucisza Chór i daje Księżniczce statystyki rozwodowe w Polsce. 83% wnoszących pozew to kobiety, w większości powód to niezgodność charakteru, a nie zdrada małżonka).

 

Kurtyna ( opada ).

  • Like 5
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie punktu 3 to: https://kobieta.wp.pl/niewierna-jak-polka-dlaczego-zdradzamy-5982760402862721a

 

Jak widać wyniki zależą od tego jakie źródło się otworzy. Nie jestem w stanie tego teraz znaleźć, ale doskonale pamiętam jak bodajże Lew-Starowicz podawał statystyki o około 25% zdradzających mężczyzn oraz 15% kobiet. Tylko taki mały haczyk, że w tej ankiecie ponad połowa kobiet nie chciała odpowiedzieć na pytanie czy zdradziła partnera ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby temat nie brzmiał jak jakiś z "Faktu", czy podobnej gazecie...

 

A. I polecam korzystanie z jakiś konkretniejszych źródeł niż "odkrywcy.pl".

 

Pamiętaj też, że społeczność forum też procentowo może zawierać ludzi o pewnych zbieżnych doświadczeniach w większym procencie, niźli masz to na co dzień.

 

 

Cytuj

WIĘC PRZESTANCIE ŁASKAWIE robić z siebie takich wielce poszkodowanych bo w niektórych tematach to zakrawa wręcz o śmieszność !!
procentowo WIĘKSZA ilość mezczyzn dopuszcza się czynów ohydnych moralnie, społecznie ! tak WIEKSZA ilość ( od kobiet)- NIE WSZYSCY, NIE WYŁĄCZNIE MEZCZYZNI, ale jednak MEZCZYZNI!!
a Wasze osobiste doświadczenia nie są żadną miarą !! tylko jakimś wyjatkiem ( zeby nie dodać potwierdzającym regułe) !!

 

To, że "procentowo" Panowie częściej dopuszczają się "czynów ohydnych moralnie" sprawia, że nie mogą się czuć poszkodowani? 

Brzmi to absurdalnie wręcz, więc co, zdrada poczyniona ze strony kobiety ma "mniejszą wartość" przez to, że mniej kobiet się jej dopuszcza? No, sorry nie.

Taką samą.

 

To tak samo, jakbyś zabraniała kobietom odczuwania bólu z powodu jakiejś choroby, bo procentowo więcej kobiet na nią choruje :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Źródło onet, interia i wirtualne parówki. Brakuje tylko asz dziennika.

Odpowiednio zrobiona ankieta i można dostać wyniki jakie się chce. Był całkiem niedawno artykuł (chyba właśnie na wp) o rzekomo masowym molestowaniu(albo gwałceniu?) Polek. Autorka pod molestowanie podpięła m.in takie rzeczy jak opowiadanie dowcipów i uwagi na temat ciała. Jak się każdy łatwo domyśla wyniki wyszły "szokujące". Prawie 100% kobiet doświadczyło molestowania.

Można? Można.

Jak ktoś ma ochotę może poszukać, pewnie gdzieś jeszcze wisi na jakimś lewackim portalu. Tylko ostrzegam, robicie to na własną odpowiedzialność :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Waginator napisał:

Jak widać wyniki zależą od tego jakie źródło się otworzy. Nie jestem w stanie tego teraz znaleźć, ale doskonale pamiętam jak bodajże Lew-Starowicz podawał statystyki o około 25% zdradzających mężczyzn oraz 15% kobiet. Tylko taki mały haczyk, że w tej ankiecie ponad połowa kobiet nie chciała odpowiedzieć na pytanie czy zdradziła partnera ;)

 

A wiesz czemu do ankiety dodaje się opcje "nie chcę odpowiedzieć" lub możliwość pominięcia odpowiedzi :lol: 

 

Ja wiem ponieważ szacuje się iż osoby nie udzielające odpowiedzi w 85 - 90 % powinny zakreślić odpowiedź, która stawia je w złym świetle. 

 

Czyli realny wynik ankiety to 25% mężczyźni, 60% kobiety (15 + 45) :P 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 hours ago, lola123 said:

4.kto cześciej wchodzi w związki z niepełnosprawnymi?
kobiety, i to też kilkakrotnie cześciej
czytałam o tym, ale nie moge znaleźć zródła, jesli uważacie że zmyslam, mozecie pominać ten punkt

Z tym to jest różnie. Bardziej jestem skłony stwierdzić, że kobiety czują się bardziej zdesperowane i wchodzą w związki z niepełnosprawnymi mężczyznami by nie być same. Taki mężczyzna przeważnie stanowi też bezpieczną alternatywę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.