Skocz do zawartości

STULEJMAN WIELKI się myli :)


Rekomendowane odpowiedzi

Witam szanowne grono.

Dzisiaj idę na spotkanie z pewną karyną.
Żadna tam Diva.
Z tego co zauważyłem to ona jest inna niż wszystkie.
Ma poczucie humoru, nie zależy jej na kasie, materializm jej nie interesuje, małżeństwo dla niej to zło, o dzieciach nie chce słyszeć, stawia drinki, robiła to tylko raz w życiu, nigdy nie brała do buzi, brzydzi się kłamstwem i obłudą, dużo biega i dba o siebie nawet w trakcie długoletniego związku, nie ma kolegów, szacunek do mężczyzny wyniosła z domu, rodzice są bogaci, jej mama i tato żyja w cudownym związku, mama jest szczupła i bardzo zadbana.

Więc Panie Marku Pan sie pomylił :D:D:

trzymajcie kciuki za moją pierwszą dużą bitwę...może da się pocałować w policzek :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@p47thunderbolt Rozumiem że to co napisałeś to ironia. W takim razie temat został założony w złym dziale. Według mnie powinno być w "Śmieszkowanie". 

Ale pamiętaj kolego że jak dziewczyna nie będzie wiedzieć co to jest P47 Thunderbolt to wcale nie jest ideałem :mellow:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@p47thunderbolt nie badz taki cwany, zakladasz prowokacyjny temat specjalnie z bledna nazwa uzytkownika , ba wlasciciela aby wywolac zamet i gownoburze, w dodatku bezczelnie piszesz na temat ktory jest absolutnym zaprzeczeniem tego jak jest naprawde, co widac na forum od lat...

 

Tak wiec, uwazaj. Jeden taki numer i dobranoc 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.