Skocz do zawartości

Manipulacji kilka


Rekomendowane odpowiedzi

Sytuacja sprzed kilku miesięcy. Ustawiłem się z koleżką z pracy na wódeczkę u niego w domu. Miało być nas trzech: ja, on i jego brat. Na miejscu okazało się, że jest loszka znajomego ale od momentu przywitania nie zwracałem na nią uwagi kierując słowa jedynie do męskiej części towarzystwa. Notabene wygląd panienki skutecznie zniechęcał mnie do spoglądania w jej kierunku (jak na młodą kobietę lochę okropnie obrośnięta tłuszczem a i kulturą i wyrafinowanym słownictwem nie grzesząca).

 

W miarę upływu czasu i przelanych trunków (ona popijała ale nieznacznie) przesiadła się z łóżka na podłogę tuż obok moich stóp z lekka je ocierając swoją dłonią i spoglądając na moją twarz. Wszystko to w towarzystwie swojego chłopaka i współbiesiadnika lecz ja nie zwracałem na to jakiejś szczególnej uwagi mimo, że zauważyłem kątem oka baczne wyczekiwanie mojej reakcji. Z czasem z subtelnych dotknięć przeszła do konkretnego dotyku i bezpardonowego gapienia się w oczy na co zareagowałem udawaną potrzebą wyjścia do toalety. Po powrocie jako, że gospodarz udawał się w objęcia Orfeusza podziękowałem za spotkanie i udałem się w kierunku wyjścia na co padła propozycja odprowadzenia mnie przez "koleżankę" na taksówkę.

 

W trakcie drogi powrotnej będąc już w taksówce otrzymałem sms z numeru koleżki, który zapewne smacznie już spał o treści "zdradzasz mnie z moją..." Zadzwoniłem pod jego numer ale odebrała ona tłumacząc, że po pijaku różne rzeczy człowiek wypisuje ale jak chcę to możemy popisać sms z tym, że ona będzie pisać z bramki a ja mogę odpisywać na numer kolegi. Rozłączyłem się. Nie ze mną takie numery. Z "kolegą" już nie drinkujemy :) Manipulacji ze strony kobitki kilka, ze strony jej fagasa zapewne również, wnioski wyciągnięte, głowa mimo % w organizmie na szczęście pracowała jak należy.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Równie dobrze mogło to być zaproszenie do trójkąta. Parka ustaliła między sobą, że zagrają w ten sposób podchodami co na ten temat myślisz, a nie wprost by w razie czego się wycofać. Wbrew pozorom parom, które chcą się w ten sposób bawić nie jest łatwo znaleźć przyjaciela na grupowy seks lub cuckold, który spełniałby wszystkie wymagania, był przystojny, towarzyski, taki co nie zacznie kombinować na boku by panne odbić, a przy okazji co będzie trzymał mordę na kłódkę. Mogło być tak, że spełniłeś ich oczekiwania, jej się podobałeś i spróbowali tak nieśmiało aby zbadać twoją reakcję. Skoro odmówiłeś flirtu z nią to temat zamknięty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.