Skocz do zawartości

Kolejny bełkot feministki


Rekomendowane odpowiedzi

http://sympatia.onet.pl/tips/advice/katarzyna-miller-kobietom-wydaje-sie-ze-beda-mialy,5676352,advice-detail.html?utm_source=onet.pl&utm_medium=referral&utm_content=kmiller&utm_campaign=trescired_0614

 

Rzucił mi się w oczy kolejny gówniany wywiad z jakąś pseudo znawczynią. Otóż pani ta napisała książkę "Instrukcja obsługi mężczyzny. Korci mnie, by przeczytać ale tylko i wyłącznie w celach szkoleniowych. Nie wiem jednak czy mój mózg to wytrzyma. Pani zarzeka się, że jej dzieło czytają też mężczyźni, a ona ich uwielbia, choć jest feministką. Typowe robienie kurwy z logiki. Nic nowego. Dalej kobieta idzie już tendencyjnie: Mówi o biednych paniach, które są ofiarami tyrana faceta. Czyli nic nowego. Skoro - jak twierdzi - lubi facetów czemu cały mówi tendencyjnie. Ano dlatego, że na tego typu portalach target to starzejące się frustrujące kobiety, którym trzeba podać to co chcą usłyszeć. Czemu pańcia nie napisze o przemocy wobec facetów. Oczywiście mężczyzna dręczony psychicznie latami nie może krzyczeć i się poskarżyć, bo zostanie wyśmiany.

 

Zresztą cały ten wywiad to wielki bełkot. Postawiona teza i do niej dobierane argumenty.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja do tej pory przeczytałem tylko jedną książkę napisaną przez kobietę o tematyce mężczyzn, i nigdy więcej tego nie powtórzę. W głowie zrobił mi się taki bałagan, że potrzebowałem kilku dni, by te informacje przefiltrować i wrócić na właściwe tory.

 

Artykuły pisane przez pseudo feministki nie są dla mnie warte nawet kliknięcia w dany link, to po prostu żale wylewane przez spasione, odrzucone kobiety, którym w dupach się poprzewracało, i myślą, że swoim bełkotem odkupią swoje winy i znajdą rycerza na białym koniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.