Skocz do zawartości

Znajomość internetowa, gdzie jest haczyk?


Brat Jan

Rekomendowane odpowiedzi

Laska po 30-stce, szczupła, twarz średnia, 1 małe nie ślubne dziecko ok 1,5 roku. Fizjolożka z własnym gabinetem, rodzice maja małą firemkę.

Nowe mieszkanie bez kredytu, nie wiem jak z autem. Materialnie raczej stoi dobrze...   

Jaki może mieć cel szukając "drugiej połówki" w internetach?

 

( Miewam czasem posiedzenia przed kompem więc sugerując się poradnikiem @Długowłosy zrobiłem skuteczny profil i tak pośród wielu różnych popisałem sobie z tą opisaną powyżej. )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fizjoloszka z własnym gabinetem, po odliczeniu kosztów prowadzenia działalności zarabia około 3 - 3,5 k pln na rękę, jeśli jest właścicielem lokalu, w którym prowadzi działalność.

 

Jeśli nie jest to odchodzi jeszcze kasa na najem. Więc kokosów nie robi, pewnie rodzice kupili mieszkanie z oszczędności i pomagają, ale rodzice mają już swoje lata, przejdą na emeryturą i nie będzie z kogo ciągnąć, a odchowanie gówniaka kosztuje. Jak była sama to starczało, jak ma dziecko to już nie za bardzo. 

 

Ponadto wiek 30+, na dodatek ojciec dziecka się zmył, to jest podwójna klęska w oczach innych samic, więc trzeba szybko znaleźć tego co nie spłodził, a pokocha jak swoje. Czytaj, będzie  łożył hajs.

 

Moja opinia: chęć znalezienia sponsora dla dziecka i własnych zachcianek + poprawienie wizerunku wśród koleżanek i rodziny. 

 

Jeśli już w to wchodzisz to tylko do pukania i to w gumie, próbowała jednego na bajtla złapać nie wyszło, to spróbuje drugiego. Nawet jeśli się nie uda zaobrączkować to będzie 500+ i alimenty.   

 

  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, ObiŁan napisał:

Gdzie jest stary dziecka?

Zakochał się w innej :D

 

9 minut temu, Mosze Red napisał:

zarabia około 3 - 3,5 k pln na rękę, jeśli jest właścicielem lokalu

Tego nie wiem,

 

6 minut temu, Mosze Red napisał:

pewnie rodzice kupili mieszkanie z oszczędności

Również tak przypuszczam,

 

7 minut temu, Mosze Red napisał:

rodzice mają już swoje lata, przejdą na emeryturą i nie będzie z kogo ciągnąć

Coś wspominała o przejęciu działaln. od rodziców, ale sama nie da rady wszystkiego ogarniać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Brat Jan napisał:

Coś wspominała o przejęciu działaln. od rodziców, ale sama nie da rady wszystkiego ogarniać.

 

No właśnie, jesteś bracie zapotrzebowaniem na tyrającego misia, jak już przejęcie rodzinnego biznesu przejdzie gładko i loszka się "naumie" jak to robić i wejdzie w sfer komfortu staniesz się zbędny. 

 

Co do zarobków natomiast, to są statystyki ;) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z opisu innej, lat 38, bezdzietna :

Szukam poważnego związku. Kobieta kameleon.....Kocham góry, muzykę, sport i dobre jedzenie. Uwielbiam taniec! Wykształcona, energiczna, uczuciowa, empatyczna, wesoła, spontaniczna, romantyczna, szczera do bólu. Lubię otaczać się ludźmi inteligentnymi i z poczuciem humoru. Chciałabym poznać kogoś do bliższej znajomości,( wiek max do 40 lat) kogoś z kim mogłabym spędzać mile czas wolny, pojechać na jakiś urlop, zrobić coś szalonego! Kto wie może i coś więcej....Lubię wysportowane sylwetki.( ŻONATYM I W ZWIAZKACH -DZIEKUJĘ! )Świat wirtualny mnie nie bawi. Wolę rozmowę face to face.

 

Sponsoruj mnie misiu? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brat Jan - raczej za stara na gold digger'kę. Możliwości jest kilka (wieczna mentalna 19-latka; kobieta ze zrąbaną psychiką; kobieta sukcesu, która życie przepuściła w korpo, znam mnóstwo takich).

 

Jest ryzyko, jest zabawa ?

 

Dla mnie jak na razie za stara.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Oktabryski napisał:

Brat Jan - raczej za stara na gold digger'kę. Możliwości jest kilka (wieczna mentalna 19-latka; kobieta ze zrąbaną psychiką; kobieta sukcesu, która życie przepuściła w korpo, znam mnóstwo takich).

 

Jest ryzyko, jest zabawa ?

 

Dla mnie jak na razie za stara.

Potwierdzam.

 

Wspominałem kiedyś o jednej nauczycielce(z36), rozwódka, bez dzieci. Kase, stabilizacje jak to belfer juz miała i tylko ciągała mnie po koncertach, iwentach, imprezach. Ubierała się wyzywająco, ogólnie dobry mylf. Wypinała się i płaciła wiecej odemnie na wyjściach ale jakoś mi to nie pasowało.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ schemat 100% :

" Samotna matka  dwójki cudownych dzieci (córka 6 lat, synek 4)poszukuje mężczyzny którego podobnie jak mnie nie interesuja przelotne romanse. Jestem kobietą ułożona, pełną życia i energii. Szukam faceta który dotrzyma mi kroku w życiu. Jeśli jesteś odpowiedzialnym mężczyzną który nie boi się wyzwań, napisz :)  "

 

25 lat, dwójka dzieci z alkoholikiem bez ślubu. Oj musiały być extra emocje w tym związku :D

Na pytanie dlaczego nie zatrzymała się na jednym dziecku nie dostałem odpowiedzi.

Dlaczego pchała się w patologię? Nie wiedziała, że pije, krył się z tym 6 lat :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem odpowiedzialny i nieglupi.

Dlatego pytam gdzie jest ojciec dziecka i czy placi na nie?

 

"Nie wiedziała, że pije, krył się z tym 6 lat"

Baba, stwór ktora potrafi zauwazyc blond wlos na bialej koszuli z odleglosci 5 metrow, przez 6 lat nie zauwazyla ze jej facet pije.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Brat Jan napisał:

Dlaczego pchała się w patologię? Nie wiedziała, że pije, krył się z tym 6 lat :D

 

standardowo, pewnie jak w kłótni po pijaku obił jej ryja to dopiero zauważyła i wywnioskowała, że to chyba alkoholik :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Ach te ciągłe testy...

 

 

Ja:To kiedy ten obiad u Ciebie?
 
Ona:A przygotujesz go ze mna?
         Mysle ze pierwsze spotkanie powinno odbyc sie gdzies na miescie. Wtedy bedzie wiadomo czy warto umowic sie na drugie u mnie.
 
     1 godzina temu
Ja: No nie źle, już na 2 spotkaniu chcesz mnie wykorzystać do obowiązków domowych, może na 3-cim będziemy robić pranie i odkurzanie
 
Ona: Heh ciekawa bylam jaka bedzie Twoja reakcja1f61b.png oczywiscie sama przygotowalabym wszystko1f600.png
 
 
 

 

Inny ciekawy przypadek.

Znajomość wyłącznie internetowa, ok 2-mcy, Czat bado

 

Ja:

Widzę, że status zmieniłaś, powodzenia w nowym związku

 

Ona:

Dziękuję pięknie

 

Ja:

Proszę uprzejmie

Widzę Cię prawie codziennie na Bado, to żart z tym Twoim związkiem?

 

Ona:

Nie dlaczego uważasz to za żart?

Czy posiadanie konta to coś zlego.

??

 

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Kontynuacja:
 

Ona:

Nie dlaczego uważasz to za żart?

Czy posiadanie konta to coś zlego.

??

 

Ja:

Och, nic takiego nie napisałem
 
Ona:
Po prostu Cię zapytałam
 
(tu wymiana uprzejmości, jak zdrowie, jak dzieci, co w weekend)

 

Ja:

Dzięki, jest ok(...............................,) czasem jakaś randka(...........................................................),
 
Ona:
To też ktoś się kręci koło Ciebie
I bardzo dobrze
 

Ja:Daj fotkę ze swoim menem, chetnie zobaczę kto mnie ubiegł

Ona:

Dobrze

(tu zdjęcie typowego "misia" kilka kg za dużo)

 

Normalny facet
 
Ja: Fajny "misio", niech Wam się wiedzie!
 
Ona:
 nie wygląd się liczy i status materialny a to jaki ktoś jest i co sobą reprezentuje.
Kiedyś Ci mówiłam tzn pisałam nie zaimponujesz mi wyglądem, tym co masz. Dla mnie to nie jest istotne. Mi zaimponujesz tym jaki jesteś, jak podchodzisz do życia, jak traktujesz innych.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 
Napisała mi właśnie takie podsumowanie. Rozwódka z 1 dzieckiem, sezonowa praca za granicą, mieszka z matką, ogólnie niski status materialny.
Czyżby to była ta mityczna "normalna kobieta" ?
 
 
Edytowane przez Brat Jan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może być, ale wątpię.  Po prostu na tym etapie ma takie potrzeby i wierzy sama w to, co pisze. Za pół roku może nawet nie pamiętać, że coś takiego mówiła.

Miałem wiele takich przykładów.

Kobiety potrafią np być prawakami i przeciwnikami aborcji, a kiedy uroją sobie, że zaliczyły wpadkę przysłać sms "zbieraj forsę na Słowację".  Albo opowiadać jak niesamowite jest to, co was łączy, a niedługo potem, że przecież nic was nie łączyło. Nie ważne co mówi, ważne, co robi. I w interpretacji tego, co robi nie ma co idealizować, tylko zakładać najbardziej przyziemne pobudki, chociaż one same będą to tłumaczyć najwsnioślejszymi.  Tylko jakoś z innymi ich czynami to tłumaczenie będzie się gryzło. 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Brat Jan napisał:
Ona:
 nie wygląd się liczy i status materialny a to jaki ktoś jest i co sobą reprezentuje.
Kiedyś Ci mówiłam tzn pisałam nie zaimponujesz mi wyglądem, tym co masz. Dla mnie to nie jest istotne. Mi zaimponujesz tym jaki jesteś, jak podchodzisz do życia, jak traktujesz innych.

Przestałem słuchać tego co mówią samotne z dziećmi.

Napisz jej, że jesteś chory albo obecnie bez pracy albo napisz, że wychowujesz sam 3 dzieci. :D

Ciekawe czy wtedy jej zaimponujesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o znajomości internetowe, to podam krótką historię. Ostatnio moja założyła sobie konto na GG, ustawiła wiek na 13 lat i zgadnijcie kto ma teraz branie u 40 letnich Januszy :D

 

Morał z tego jest jeden: nigdy nie wiesz kogo tak naprawdę spotkasz w internecie. Może to być normalna kobieta, albo dwa trolle, które udają 13 letnią Paulinkę chętną na przejażdżkę autem 45 letniego Mariusza z Torunia. Heheh. 

 

PS. Dziwne, że administracja nic z tym nie robi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Gaunter o Dimm Autentyczność Pań z którymi pisałem lub piszę staram się weryfikować na fejsie lub innymi sposobami.

 

Raz miałem krótką pogawędkę chyba z 16-latką, która podała 18. Zawyżony wiek wyszedł przy pisaniu nt  prawka i prowadzenia auta.

 

Lubię sobie poflirtować z Paniami, korzystam z topowych portali randkowych.

 

Pomyślałem, że co ciekawsze smaczki  wrzucę do tego tematu.

Edytowane przez Brat Jan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.