Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 miesiące temu...

Te:

rybki_1.jpg

i te sznurowane stopy z ostatniego  obrazka:

fotorcreated-0e42d4ca948017a26db97dd3802

...urzekły  mnie najbardziej :lol:

Jak bardzo trzeba mieć nasrane, żeby takie rzeczy tworzyć (a tym bardziej chodzić!)

To jest dowód  na to, że ludzka wyobraźnia nie zna granic :P

Chociaż na  bal przebierańców albo jakieś imprezy tematyczne... może bym się  skusiła założyć. Na przykład mogłabym się przebrać za hobbitkę i ubrać te stopy:P chociaż te by bardziej pasowały:

stopy-hobbita-wadca-piercieni-dla-chopca

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Temat mody nigdy mnie szczególnie nie pociągał. A kwestia tego co wyprawiają projektanci, to już w ogóle. Kto to normalny nosi? To się w ogóle nosi? :D

 

Od dziecka uwielbiam czerń i większość tego co mam w szafie jest czarne. Zero problemu z doborem kolorystycznym. No może "ta bardziej sprana czerń czy intensywna?".

Chociaż na lato zaczynam dobierać jakiś jasny t-shirt co by nie spłonąć. Jakiś kompromis trzeba znaleźć.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Spódnice do kostki- pokochałam. Najpierw kupiłam sobie jedną w kolorze marsala, ciężki kolor do dopasowania góry- poszłam w czarną hiszpankę. Teraz nabyłam następną taką spódnice w pionowe paski biało granatowe, do tego biała oversize bluzeczka, albo granatowy, satynowy top. Tak umyśliłam sobie. Na upały- super.

Krótkie spódnice/ sukienki z reguły są obcisłe i się człowiek gotuje. :D

Polecam tym, które jeszcze nie polubiły się z długimi spódnicami aby to poczynić. :D

Szukam jeszcze jakiejś alternatywy dla biustonoszy i myślę o silikonowym samonośnym. Ma któraś? Sprawdza się? :D

1yiz9.jpg

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Lalka też uwielbiam, mam jedną kwiatową z kieszeniami po bokach a drugą białą ale... zrobiła mi się dziura z tyłu i widać podszewkę, próbowałam to zszyć ale nie wygląda to dobrze więc spisałam już ją na straty... będę chciała sobie kupić drugą ale tym razem coś w tym stylu:

https://www.amazon.co.uk/gp/product/B073PVMB2D/ref=ox_sc_act_title_1?smid=A3JHROLTSPRONO&psc=1

albo 

https://www.amazon.co.uk/dp/B0734PR4SQ/ref=twister_B071HWY6XY?th=1 - taka  do wysokich brązowych koturn albo płaskich gladiatorek jak znalazł. :) 

jeszcze ostatecznie taka:

https://www.amazon.co.uk/DJT-Womens-Waisted-Shirring-Medium/dp/B07CQLKMMV/ref=sr_1_12?s=clothing&ie=UTF8&qid=1528111738&sr=1-12&keywords=long%2Bskirt&th=1

Bardzo efektywna zwłaszcza w pasie. :)

 

Nie i jakoś nie wydają mi się one wygodne...nigdy nie miałam więc też się nie wypowiem. Jeśli chodzi o biustonosze to ja nosze tylko tradycyjne. Swoją drogą będę musiała zainwestować w jakiś porządny cyckonosz. Może zamówię coś stąd - ponoć jakościowo bardzo dobre: https://www.victoriassecret.com/bras/clearance-bras-percent

tutaj cudny znalazłam. :)  , tenten też Ostatecznie jak bedę w polsce to pójdę do jakiegoś sklepu w galerii i pod okiem braserki coś wybiorę. ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Lalka napisał:

Szukam jeszcze jakiejś alternatywy dla biustonoszy i myślę o silikonowym samonośnym. Ma któraś? Sprawdza się? :D

0670b09d4c1fb581f2c2a247e55d

 

Tragedia, z 2 tygodnie temu podczas sprzątania szafy wylądował w koszu. Biustonosz, a dokładnie 2miseczki z przodu zapinane po wcześniejszym ich dopasowaniu na biuście. Kupiłam przez internet  zgodnie z noszonym rozmiarem i źle to wyglądało, jakby się wszystko  wylewało, trzeba kupować rozmiar większy. Nosiłam tyle co po domu aby zobaczyć czy wytrzymam w nim pod sukienką. O ile na początku było ok to z czasem robiło się niekomfortowo, wolę zwykła klasyczną bardotke bez ramiączek.

Biustonosz powinien być gładki aby nie odciskała się na bluzce faktura koronki z której jest wykonany i nie zatrzymywał materiału który ma spływać po biuście.

Edytowane przez Sitriel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co sądzicie o spodniach alladynkach na lato? ;)

thumb_254126_product_gallery_preview.jpe

thumb_255313_product_gallery_preview.jpe

szarawary+haremki.jpg

 

ba8b650046038416463448bbc8df

7fb3c5024beeac417ee85f45e21f

af619e42f4ef712f677973ccaf07b95126362c54

 

Ja osobiście bardzo lubię, zwłaszcza takie wzorzaste typowo w indyjskim stylu, Fajnie komponują się do takich sandałków- gladiatorek :

012c5_kGpJj8fqq5Y58tA9meeTSN4F.jpeg?1151

... i zwykłego topu w jednolitym kolorze. A jak chłodniej na dworze to do tego jakaś katana jeansowa jak na zdjęciu powyżej.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.