Skocz do zawartości

Witam


gajver248

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem Adam lat 26, pracuję na co dzień. Obserwowałem wasz kanał na YT i mnie zaciekawiło. 

Moim najgorszym problemem jest to że Mam nerwicę lekową przez którą jestem chorobliwie nieśmiały do ludzi, głównie do kobiet zwłaszcza że mam 165 cm wzrostu i okropny kompleks, fobie i różne następstwa związane chorobą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema :) 

 

Nerwica lękowa... da się z tym walczyć, a nawet to pokonać, ale to najtrudniejsza walka, bo to walka z samym sobą.... 

 

Nie mam zamiaru dawać Ci wykładu, bo nie byłem w Twojej sytuacji, lecz w podobnej i pomogła mi jedna rzecz, uświadomienie sobie, że strach/lęk to tylko nasze wyobrażenie, które sami napędzamy. Zagrożenie może występować, to oczywiste, ale czy musimy się go bać.... nie, nie musimy, oceniamy zagrożenie i działamy....

 

Moim zdaniem jest jeszcze jedna, bardzo przydatna czynność która znacznie poprawia nasz komfort psychiczny.... sport; siłownia, bieganie, pływanie, bez różnicy.... byle było ciężko. Wzrost poziomu testosteronu i skoki endorfin znacznie poprawią komfort psychiczny, zminimalizują uczucie lęku i jego objawy.

 

Pozdrawiam :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.