Skocz do zawartości

Hitler żyje! i są ku temu niezaprzeczalne dowody!


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

 

Ostatnio natknąłem się na ciekawy nagłówek, twierdzący iż Adolf .H żyje, ma 128 lat i mieszka w Argentynie .

Po głębszym zapoznaniem się z treścią tego artykułu, doszedłem do wniosku... że, .... eh.... sami zobaczcie :D 

 

http://wiadomosci.radiozet.pl/Swiat/Adolf-Hitler-zyje-128-latek-z-Argentyny-twierdzi-ze-jest-dyktatorem-III-Rzeszy

 

Według mnie to zwykły "clickbejt", nawet nie ma podstaw aby wierzyć takim bełkotom.  A może Marek jest Adolfem? :D 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MichaelLevitt czyli tak... zakładasz temat, który jest clickbaitem po to, żeby wstawić link do innego cklickbaitu, którego na początku tekstu tak nie określasz, bo "zobaczcie sami". Radio z którego strony pochodzi ten tekst jest tak rycerskie i promujące matrixa że nawet słuchać się go odechciewa, bo pierdololo jakie się w nim odbywa jest żenująco niskiego poziomu... a Ty stamtąd bierzesz link. Gratuluję powoływania się na "rzetelne" źródła informacji :>

Edytowane przez HORACIOU5
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.