Skocz do zawartości

Bardzo mały penis i nawet nie on jest największym problemem


Gennaro

Rekomendowane odpowiedzi

Dziwne, że na forum nigdy ten temat nie był poruszany, bo na pewno ukształtowało to mnie jako człowieka dorosłego (negatywnie). W tym roku stuknie 25 lat i każdy z tych problemów jest dla faceta tragiczny, a ja miałem nieszczęście załapać się na kumulację. 

 

Bałem się rozwiązać problem ze stulejką, przez wstyd pokazania małego penisa obsłudze szpitala. Na szczęście znalazłem prywatny gabinet zabiegowy i niedługo zajmę się tym problemem pomimo wstydu.

 

Nigdy nie miałem okazji przetestować małego penisa z powodu stulejki. Brak seksu, ale też kombinowanie - w szatniach czy toaletach publicznych, obawa przed stosunkiem nawet po rozwiązaniu tematu napletka (mam zamiar obrzezać się całkowicie). 

 

2 cm w stanie spoczynku oraz 9-10 cm we wzwodzie nie napawają optymizmem, prawda? Trochę czytałem i pogodziłem się z tym, że na powiększenie nie ma szans. Jak bardzo ograniczy to moje pole manewru?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, nie zazdroszcze. Zwlaszcza stulejki, bo to w sumie zaniedbanie twoich rodzicow a pozniej czlowiek dorasta, nie ma odniesienia i czesto nie wie co jak powinno wygladac.

Powiem tak. Moj tez maly w stanie spoczynku, w kapielowkach prawie nic nie ma na basenie, ale we wzwodzie juz ok. Chyba kazdy i kazda na tym forum ci powie, ze wazne jak go uzywasz. I to jest swieta prawda! Wiadomo, ze gleboko nim nie zamieszasz, ale caly seks w sumie to nic innego jak pocieranie. Wiekszosc magii dzieje sie dosc plytko w cipce wiec nie jest zle. Do tego masz jezyk i palce, o ktorych wielu gosci zapomina. Mi one towarzysza prawie KAZDEMU zblizeniu i potrafia zdzialac cuda zanim kutang wezmie sie za robote. Czesto wrecz fiutem robilem tylko KO po 10 rundowej walce, taka wisienka na torcie. Nie daj sobie wmowic od zadnej laski, ze to wielki kompleks. Wiele kobiet pojecia nie ma co zrobic z fiutem jak go wezma do reki, ma male cycki, krzywe nogi, owlosiona dupe itp. Czlowiek jest jaki jest. Trzeba sie oswoic i nauczyc to wykorzystywac.

Mysle, ze musisz znalezc jakas normalna dziewczyne, z ktora bedziesz probowal na spokojnie cwiczyc wszystko. Moze nawet kolezanke? Niech sie wypowiedza bardziej doswiadczeni.

Rola fiuta w seksie wg mnie jest przeceniona bo jako taki w sobie jest sztywny, nie mozna za bardzo nim manewrowac. Jak ograniczy pole manewru? No odpadna pewnie wszystkie pozycje na lyzke, od tylu na lezaco tez (bo trzeba przebic sie przez posladki), na stojaco... Ale jest tyle innych gdzie mozna dziabac gleboko, ze hoho. Mysle, ze jak bedziesz mial okazje z kobieta, to koniecznie naucz sie minetki i dobrej palcowki. Gdzies kiedys czytalem na forum kobiecym tekst w formie mema: "Kochanek, ktory lubi i umie robic minetke to skarb. Zadna nie bedzie chciala sie nim dzielic z inna". Czy cos w ten desen.

To jak z grillem. Jak dobrze sie zazy to nawet mala kielbaska spowoduje zaplon brykietu. Sorry za porownanie ;)

Edytowane przez Tomko
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Gennaro napisał:

Trochę czytałem i pogodziłem się z tym, że na powiększenie nie ma szans

Są jakieś nakładki-przedłużki ogólnie polecałbym różnego rodzaju zabawki do wspólnych igraszek z samicą.

 

5 godzin temu, Tomko napisał:

koniecznie naucz sie minetki i dobrej palcowki

Wg statystyk większość kobiet osiąga tylko orgazm łechtaczkowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Brat Jan otoz to. Lechtaczka i za wejsciem u gory, tak do 4-5cm jest najwiecej polaczen nerwowych. Reszta to rura od odkurzacza :D

@Gennaro popatrz na to tez, ze nigdy panny w szyjke macicy nie stukniesz jak wpadniesz w berserk, a to potrafi rozjebac calkowicie nastroj! :) Mozesz w tylek ladowac tez bez wiekszych problemow.

Rozumiem ten kompleks, wiem ze nielatwo sie mowi. Ja mialem cale zycie kompleks meskich cyckow, szatnia, basen, wakacje... Zawsze to byl problem. Blokuje to wewnetrznie. Juz sie z tym pogodzilem, nie reaguje juz nawet na zaczepki.

Jak ci bedzie laska cos komentowac uszczypliwie kiedys i ci powie np "maly penis" to odpowiedz jej, ze "maly, ale i tak ssac go nie umiesz". Albo "jak sie ma cipe jak wiadro, to kazdy penis jest maly".

Nasze zdanie juz znasz, sprobuj teraz przedstawic jakie leki masz, jak cie to blokuje i czy masz jakies opcje na seks, ale boisz sie pociagnac za spust czy cos. Trzeba zaczac zmieniac podejscie.

Edytowane przez Tomko
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Tomko napisał:

Nasze zdanie juz znasz, sprobuj teraz przedstawic jakie leki masz, jak cie to blokuje i czy masz jakies opcje na seks, ale boisz sie pociagnac za spust czy cos. Trzeba zaczac zmieniac podejscie.

Tak jak wspomniałem, na ten czas nie ma takiej opcji, ew. będzie dużo bólu i łez. Czekam na zabieg.

To generuje same problemy i reakcje, jak np. nerwowo odtrącam rękę samicy z mojego uda. Tu nawet trudno o sensowną grę wstępną, zanim konar zapłonie, a laska pcha rękę do majtek.

 

6 godzin temu, Tomko napisał:

Jak ci bedzie laska cos komentowac uszczypliwie kiedys i ci powie np "maly penis" to odpowiedz jej, ze "maly, ale i tak ssac go nie umiesz". Albo "jak sie ma cipe jak wiadro, to kazdy penis jest maly".

Riposty spoko... jak dla dziewicy, która nie ma porównania. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Gennaro Riposty se zostaw na przyszlosc. Chodzi o szacunek. Jeszcze sie zdziwisz, jakie uszczypliwosci mozesz uslyszec od kobiety. Cialo jest jakie jest.

Zajmij sie najpierw zabiegiem, to jest najwazniejsze. Moze sie okazac, ze twoj penis wcale nie jest taki maly jak piszesz, tylko przez stulejke nie moze caly sie rozciagnac przy wzwodzie. Narazie masz kota w worku, rozpakujesz zobaczysz.

Jesli masz az takie reakcje to nie wykluczam, ze bedziesz musial sie na terapie zapisac, tutaj lekarz psychiatra/seksuolog pomoze. Bo co bysmy ci na forum nie doradzili ty odrzucisz to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zycze ci zeby wraz z napletkiem odeszly twoje blokady. Tez mialem z tym problem, przy wzwodzie nie dawal sie zsunac. Zabiegiem usunalem calosc. Tydzien mialem problemy ze spaniem, dostawalem erekcje, budzilem sie z bolu i bieglem do lazienki oblac sie zimna woda. Ale bardzo polecam! Higiena i wyglad nie do pobicia ;) Juz nie mowie dziewczynom ze jestem obrzezany, kobiety nie wiedza czasem co to jest obrzezanie, po co je stresowac. Czasem widza ze cos jest inaczej i fajnie marszcza brwi.

10 cm to malo, ale bez przesady, przecietnie ile cm wiecej jest? 2-3cm? Jestes otyly? Gdzies na forum jest temat o jakims arabskim sposobie na pogrubianie penisa jesli naprawde cie to meczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem na usuwaniu stulejki (a właściwie wydłużaniu wędzidełka) wiosną tamtego roku. Bardzo polecam zabieg, komfort jest zauważalny. Przy badaniach o swojego ptaka sie nie martw - nie takie przypadki widzieli w życiu.

Potraktuj to jak wyprawę do dentysty, bo pewien moment może być bolesny. Mówię tu o znieczuleniu. Gdy szukałem informacji o takich zabiegach, czytałem że ból przy podawaniu miejscowego otępienia jest porównywalny do skutków kopa w jaja. Tak do siebie to wziąłem, że w chwili podawania leku krzyczałem ze strachu. Chirurg patrzył na mnie jak na zjeba, a uczucie nie było w sumie takie straszne. :P 

Edytowane przez koksownik
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@koksownik hahahaha. W sumie to juz myslalem kiedys nad tym zabiegiem. Dyskomfortu za duzego nie mam, ale uczucie sciagania takie dziwne jest czasem. I mysle, ze za krotkie wedzidelko sciaga penisa do poziomu i lekko w dol. Moze sie myle...

Gdzie byles? W PL? Drogi zabieg? Jak wyglada opinia lekarza przed zabiegiem i czy dlugo rekonwalescencja?

Dzieki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tomko w Polsce, w szpitalu na moim Górnym Śląsku. Za wizytę u urologa wydałem 100 zł. Otrzymałem od niego skierowanie na zabieg, na który poszedłem prywatnie i zapłaciłem 850 zł. Gojenie ran przechodziłem łagodnie, po miesiącu nie było śladu.

 

Wkrótce w końcu poznam możliwości mojego miecza, więc nie mogę się doczekać. :D 

Edytowane przez koksownik
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponoc najlepsza jest technika ale i tak dziewczyny wolą większe penisy ( mogą zaprzeczać , że wolą mniejsze albo różnicy im to nie robi).  W sumie to mozna trochę powiększyc, 1-2 cm. Pompką , odpowiednim kremem ale taka opcja jest. 

Co do operacji to dajcie sobie spokój. Sam bym w życiu się tak nie pociąl. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze i rekonstruuja te penisy po minie, ale pewnie wygladaja tak, ze jakbym w nocy zobaczyl cos takiego miedzy nogami to bym zawalu dostal.

Glowa, glowa i jeszcze raz glowa! Dajcie chlopu spokoj, niech najpierw zrobi zabieg, na pewno sie wydluzy troche penis. Nie podsuwajcie ludziom pompek, zabiegow itp. Wszystko siedzi w glowie. Powiekszy o 1cm - dalej bedzie mial kompleks. Dojdzie do 13cm - dalej bedzie mu sie wydawalo malo. Nie o to chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MoszeKortuxy pewnie tak bedzie. Chociaz ja jestem przeciwny ingerencjom takim jesli naprawde nie jest przejebane. Jesli ma kompleks do tego stopnia, ze odsuwa reke jak laska polozy mu na udzie, to i 15cm mu nie pomoze. Chociaz moze sie myle, nie mam glowy juz na takie rozkminy. Praca mi w dupe dzis dala :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam sily czytac calych wątkow, to nie jedyny i nie jedyne forum.

 

Mezczyzny nie poznaje sie po penisie tylko po zachowaniu.

Masz stulejkę - zalatw ten temat. Nikt inny tego nie zrobi.

 

Reszta to w 80% propaganda.

Wierzysz ze sa penisy powyzej 20 cm?

Sa. Przy 4 miliardach ludzi pewnie tak.

Mnie baby mowily ze mam duzego a ocenilbym go na plus minus 15 cm jak stoi.

16 gdy chcialem byc dumny z siebie.

Miedzy innymi powiedziala mi to kobieta co robila masaze erotyczne a ta widziala ich naprawde duzo.

Mierzylem go ze dwie dekady temu ale chyba sie nie skurczyl.

 

Ostatnio zapytalem pewna panienke:

K-wa. Jak ja w ciebie wejdę?

Ołówek by sie nie zmiescil.

Chcesz namiar do niej?

 

Druga rzecz:

Maly penis wiecej rosnie gdy wstaje, wiekszy mniej.

Gdy stoja - sa podobnego rozmiaru.

 

Byl taki tekst w "Seks w wielkim miescie"

Samanta: Ty masz takiego malego

Jej kolejny partner: Moze to ty masz za dużą?

 

Nie wszyscy sa przeznaczeni dla wszystkich.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Droga na skroty - lenistwo - idealna ludzka cecha do zarabiania. Biorac na logike, to taka pompka przeciez uszkadza naczynia krwionosne i jest wchuj niebezpieczna. Na pewno tam jakies mikro-rozerwania sie tworza przez cisnienie.

http://ezinearticles.com/?Horrific-Penis-Pump-Gone-Wrong-Story---Do-Not-Read-If-You-Are-Faint-Hearted!&id=3827979

Tu jest art o gosciu, ktory mial 14cm (14cm!) i byl nieusatysfakcjonowany. Zaczal chlop pompowac az mu jaja wessalo i do szpitala gosc trafil. Powiedzieli mu lekarze, ze jest male prawdopodobienstwo, ze bedzie mial jeszcze dzieci, bo uszkodzil jadra.

Jest w tym sporo logiki, bo ludzie nieusatysfakcjonowani zmianami jakie producent obiecuje, pompuja bardziej az uszkadzaja jaja.

NIE BAWCIE SIE W ZADNE POMPKI ANI INNE MECHANICZNE WYNALAZKI BO MOZECIE SOBIE USZKODZIC KUTANGA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się teraz zastanawiam na ten temat to dochodzę do wniosku, że człowiek, który opatentuje skuteczny sposób na powiększenie penisa i nie będzie on bardzo szkodliwy dla samego prącia ten zostanie miliarderem. Prawie każdy facet chciałby mieć większego choćby o 1cm bo to podnosi samoocenę i dumę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.