Skocz do zawartości

Konflikt


Assasyn

Rekomendowane odpowiedzi

Ok jeszcze raz. W mojej firme w Uk w ktorej pracuje pojawil sie ostatnio dosc mocny konflikt miedzy nami Polakami.Otoz; KIlku polakow specjalnie na siebie nadaje, kopiac dolki pod soba, podrzucajaC  swinie.Niestety obserwuje to wszystko a co najgorsza, wielu z tych osob przychodzi do mnie tlumaczac sie i napierdalajac na innych ze to i tamto, skraza sie mi na innych wytykacjac bledy innych polakow .Taka sama sytuacja jest z innymi polakami...Problem moj polega na tym ze nie wiem co w tej sytuacji robic? Nie chce byc z jedna grupa bo druga bedzie mi podkladac swinie, chce byc bardziej neutralny i nie stac za jednymi badz drugimi, w takiej sytuacji co powiennienem zrobic? Nie chce palic mostow za soba, bo nie jestem konfliktowy...Wiem natmiast  ze jak jednej grupie przytakne to druga sie wkurwi i na odwrot...Co robic? Sluchac co maja do powiedzenia i przemilczec? Czy moze miec swoje zdanie na ten temat i sie wtracac miedzy nich? Kazdy mi tlumaczy ze Ona zrobila to a tego nie albo to zle, ze On zrobil tamto a nie powinien, nie jestem od rozwalania konfliktow ale nie wiem za kim obstac w takiej sytuacji bo do nikogo nic nie mam...

 

 

 

Druga sprawa,kolezanka o ktorej juz kilka razy pisalem zostaje przezemnie zlewana coraz bardziej i nie uwierzycie? Coraz bardziej lgnie do mnnie,przytula sie i szuka bardziej intensywnego dotyku...Robi juz takie akcje ze jak bym chcial zeby sie rozebrala zrobilaby to...Hahaha :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okej, ja pewnie do konca roku tu zostane i spadam gdzies indziej, mam odlozone juz tyle kasy ze moge sobie dwa latka posiedziec bez roboty(oczywiscie nie bede tego robil) Zreszta zobaczymy , chce sie rozwijac isc dalej a nie stac w jednym miejscu UK nie dla mnie z perpspektywy prawie dwch lat...:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.