Skocz do zawartości

Orbiterzy - podświadomość czy wyrachowanie?


Rekomendowane odpowiedzi

Temat orbiterów został na forum omówiony dość starannie. Zastanawia mnie jednak ich geneza. Czy kobiety otaczają się orbiterami z cynicznego wyrachowania, precyzyjnie kalkulując swoje poczynania czy też jest to jakiś podświadomy mechanizm i posługują się nim naturalnie, może nawet nie będąc świadomymi swoich poczynań?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podświadomie można prowadzić samochód, ale zasiada się za kółkiem już świadomie. Napisanie po dłuższej przerwie do orbitera, aby go sprawdzić, czy nadal krąży po orbicie można nieświadomie chyba tylko lunatykując.   

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak przeczytałem powyższe posty to mnie kurwica bierze-nawet nie przepominajcie!

 

Jak zdrowy, silny meżczyzna może być zależny od chudej, niewinnej kobietki. Jak lew od myszki. Ale sie kiedyś było głupim.

 

Atencjusze wszystkich narodów łączcie sie!

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mechanizm podświadomo-świadomy:

 

Dziewczyna ma orbiterów wokół siebie. Trzyma ich, by w odpowiednim momencie wybrać tego, który będzie jej bardziej pasował - mechanizm świadomy.

Jest z bad boyem (mechanizm nieświadomy), ale ma też w zanadrzu kontakty do beta, gdyby bad boy zniknął (świadomy).

Ma potomstwo, ale utrzymuje kontakty i trzyma w ryzach bety, gdyby któryś z nich miał większy status społeczny i finansowy, aby dołożył się do dobrobytu potomstwa (świadomy).

Chce mieć dzieci, mechanizm biologiczny, którego nie jest świadoma. Jak zapytasz dlaczego chce mieć dzieci, to nie będzie żadnej logicznej odpowiedzi. Według mnie jest to mechanizm mieszany.

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, rewter2 napisał:

A czy faceci oglądają się za ładnymi laskami na plaży świadomie czy podświadomie?

 

I tak i tak.

 

Przeprowadzono badanie, które wykazało, że zdecydowana większość mężczyzn podświadomie na pierwsze co patrzy, to na damskie kupry - ich wzrok mimowolnie tam podążał nim by zdołali cokolwiek pomyśleć. Nosili okulary, które śledziły ich wzrok.

 

A z drugiej strony całkiem świadomie się mężczyzna rozgląda na plaży za czymś kobiecym ładnym. Na plaży jak to na plaży, pełno roznegliżowanych ciał, ale tylko te najbardziej interesujące przykuwają większą uwagę w takim bogactwie i tych oko wypatruje i skupia się na nich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.