Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedyś w pewnej jednostce w Polsce jak niemcy sprzedawały nam leopardy Polacy zorganizowali imprezę.
Byłe tez tam taka pani oficer z niemiec co to szkoliła naszych na leośkach.
Pani się napiła i dała dupy.
Jak wytrzeźwiała ogłosiła, że zostrała zgwałcona co by przed mężem wyjść z twarzą.
Suma sumarum Pan wojskowy musiał odejść do cywila

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@p47thunderbolt Jeden numerek kosztował go karierę życia i konsekwencje prawne. Mógł iść na miasto i za 200 zł. spuścić ciśnienie. Tak jest jak się myśli kutasem a nie mózgiem albo opcję zaruchania traktuje się właśnie priorytetowo.

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie.
Przecież nam facetom chodzi tylko o spuszczenie z krzyża.
A czy kobiecie chodzi o to samo?
NIE...

Ona w ten sposób wykorzystuje nas do swoich celów. Czyli upokorzenie swojego męża i zadania mu ciosu.
Czy na prawdę myślimy, że ruchając mężatkę to My jesteśmy lepsi?
Czy poprostu zostaliśmy wykorzystani jak  śmieć,zwierzę, przedmiot, paproch do ich niecnego planu, który ma na celu zniszczyć jej faceta.
Tym chcemy być? Tyle jesteśmy warci?

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@p47thunderbolt dokładnie tak więc niech nikt nie myśli czy nie liczy na jakąkolwiek lojalność ze strony kochanki. Tym bardziej dyskrecję czy szczerość. Ona i tak rozegra to wszystko jak będzie odpowiadało JEJ korzyściom. Czyty rachunek strat i zysków .... w takich relacjach sytuacja lubi się szybko zmieniać jak w kalejdoskopie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha a ja głupi kiedyś myślałem że na bycie miłym spokojnym wyrwę księżniczkę z bajki.

Dzisiaj miałem przykład jak to w praktyce wygląda, zwykle w pracy jestem uprzejmy, skupiony na pracy zwłaszcza  że jestem nowy i dopiero się uczę, i loszki reagują miło aczkolwiek obojętnie na mnie, a przyszedł taki fifarafa informatyk, widać pewny siebie, tryskający energią, zagadujący co chwilę i rzucający czasem świńskie dowcipy, i reakcja loszek jakże odmienna oczka się świecą, szeroki uśmiech mowa ciała nie może się mylić heh jakby mogły wskoczyłyby mu na kutanga hah

A gość widać koło 40tki życie i schematy i umiejętność wzbudzania emocji to się liczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie może podajcie jakieś przykłady negatywnych emocji ? Podam kilka wziętych z forum co pisali użytkownicy. Dużo osób pyta o te negatywne emocje więc można raz porządnie to opisać i zakończyć ten temat.

Wiem, że to może wydawać się głupie ale bardzo dużo ludzi zadawało to pytanie.

I to wszystko musi być naturalne

Więc ;

-opierdol

-kłótnia z byle powodu

-wyjście i wrócenie do domu nad ranem/w nocy bez słowa

-bycie chamskim

-upokorzenia

-nasmiewanie się z niej/wyśmiewanie jej

-niektórzy dają w pysk :)

 

Edytowane przez aloha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem trochę tematów tego Pana, Panie @aloha, nie wiem co jest dla Pana zabawnego, nie rozumiem skąd uśmieszek przy "daniu w pysk" ale jeśli uważa Pan, ze to dobry pomysł na dawanie samiczce emocji to proponuje dać sobie spokój z tym forum bo tylko przynosi nam Pan wstyd. Istnieje już taki temat gdzie bracia jak np. @Drizzt dawali niezła listę możliwych zachowan. Pan natomiast przedstawia to wszystko jeszcze w ujęciu naturalności... Może się mylę, ale nie wydaje mi się, żeby to forum promowało zachowania patologiczne. Proszę tego na to podwórko nie sprowadzać.

 

Brak mi słów na takich osobników, idę zaparzyć melisę. I na koniec suchar: i pierdolne moja sąsiadkę bo wydaje się znudzona i chyba potrzebuje emocji.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@aloha 

 

Okazanie emocji, wulgarne zachowanie okazujące nasze emocje czy inne mogące świadczyć o naszym wyprowadzeniu się z równowagi (nawet udawane przez Nas) zawsze będą odebrane przez samicę jako Nasza słabość. Tak to działa. To raz. Dwa to, że we wszystkim podstawą jest wyczucie. Siła to wywoływanie emocji i lawirowanie na nich ale zawsze jako opanowany i kontrolujący, niczym nie wzruszony samiec. We wszystkim liczy się wyczucie, psychologia, empatia, rozumienie i poprawne odczytywanie emocji samicy. To efekt zrozumienia schematu, inteligencji emocjonalnej oraz również doświadczenia. Nie ma tutaj miejsce na przemoc fizyczną czy nawet psychiczną.

 

Nie me recepty gotowego przepisu. Wszystko zależy od sytuacji, relacji, okoliczności. Sztuczna próba takiej rozgrywki może zamiast wywołać pożądany efekt spalić nas na przysłowiowej panewce.

 

Panowie, możemy grać na emocjach tak jak robią to wszyscy, świat. Ale bez patologi. Bicie, upokarzania, naśmiewanie się? No ręce opadają. Nikt nigdy nie namawiał na tym Forum do takich zachowań. 

 

Jaka rada dla powiedzmy początkujących? Siła to opanowanie, spokój, zdystansowanie, nigdy nie wolno dać się kobiecie wyprowadzić z równowagi. Żadnego tłumaczenia się, czy wyjaśniania na poziomie logicznym. To wszystko inaczej działa i trzeba sporo wyczucia, wiedzy, umiejętności, doświadczenia.

 

Nigdy nie wchodzimy na pole patologicznych zachowań. Chciałbyś być bity? Upokarzany? Wyśmiewany? Oczywiście, że nie. Nikt zdrowy by nie chciał. Więc nie róbmy też tego nikomu. 

 

Kobieta nie jest Naszym wrogiem. Lubimy kobiety, ich towarzystwo, spędzać z nimi czas. Tak, na tym Forum się lubi kobiety. Chcemy je zrozumieć i nikt nie ma pretensji czy żalów do ich natury. Panowie dystans i jeszcze raz dystans do tego wszystkiego. 

 

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja rada dla początkujących (w tym dla mnie): TONS OF THEORY and than a bit of practice and observation.

 

Inwestujmy swój czas (niekoniecznie pieniądze, dużo wiedzy w dobie internetu jest za darmo) w edukacje. Know-how to nie wszystko ale to podstawa. Dobrze jest pooglądać trochę praktycznych filmików guru podrywu, słuchać jak mówią o swoim mind-secie. Tacy goście jak np. Tyler z Real Social Dynamics co by o nim nie mówić to wielki pasjonat i praktyk tematu kobiet, patrzcie i uczcie się, razem ze mną.

 

Wiesz @SennaRot powiem Ci, ze w moim odczuciu forum jest podzielone, nie wszyscy nawet moderatorzy lubią kobiety, a przynajmniej tak to wyglada. Ciagle jazdy po laskach w rezerwacie, za noe przyjmowanie męskiego punktu widzenia i naszej optyki. Tacy jesteśmy mądrzy i oświeceni a nie rozumiemy, ze ich sposób patrzenia na świat to nic innego jak kolejna perspektywa, która warto zgłębiać i w która warto się wczuć zanim rzucimy się ze śrubokrętem by "naprawiać" loszkologike.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SennaRot od siebie dorzucę jeszcze do Twoich słów to, że owszem lubimy kobiety zwłaszcza te, które potrafią się odpowiednio zachować i są miłe. Natomiast to, że je lubimy nie oznacza, że mamy pokornie kiwać główką kiedy widzimy ich okazywanie nam braku szacunku, manipulacje, odwracanie kota ogonem czy inne zagrywki loszkologiczne, bo lubienie nie oznacza przyzwolenia na pewne rzeczy. Dlatego też osobiście szanuję te loszki, które potrafią zasłużyć sobie na mój szacunek oraz potrafią szanować mnie :>

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Samiec92 napisał:

Czytałem trochę tematów tego Pana, Panie @aloha, nie wiem co jest dla Pana zabawnego, nie rozumiem skąd uśmieszek przy "daniu w pysk" ale jeśli uważa Pan, ze to dobry pomysł na dawanie samiczce emocji to proponuje dać sobie spokój z tym forum bo tylko przynosi nam Pan wstyd. Istnieje już taki temat gdzie bracia jak np. @Drizzt dawali niezła listę możliwych zachowan. Pan natomiast przedstawia to wszystko jeszcze w ujęciu naturalności... Może się mylę, ale nie wydaje mi się, żeby to forum promowało zachowania patologiczne. Proszę tego na to podwórko nie sprowadzać.

 

Brak mi słów na takich osobników, idę zaparzyć melisę. I na koniec suchar: i pierdolne moja sąsiadkę bo wydaje się znudzona i chyba potrzebuje emocji.

 

To walniecie w pysk z usmieszkiem to było ironiczne, nie pochwalam takiego zachowania Ale wiem, że są ludzie którzy tak robią. Robią to też w sytuacji kiedy samica ich uderzy a oni mają odruch lub pierw powiedzą, że jeśli raz uderzy to odda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Rnext w sumie to bardzo dużo osób nie ogarnia tego co napisałeś, bo znaczna większość uważa, że każdej kobiecie szacunek się należy, bo tak. Nie rozumieją tak podstawowej rzeczy i stąd się biorą pewne oskarżenia ;)

Edytowane przez HORACIOU5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Rnext i to bardzo często. Ostatnio w pracy spotkałem się z podobnym tekstem, że niby nie lubię kobiet i dopiero po sprecyzowaniu mojemu rozmówcy zaświeciła się żarówka. Co nie zmienia faktu, że za jakieś około pół godziny wyjechał z tekstem, że skoro mam wymagania wobec kobiet, to skończę jako kawaler. Na wypowiedziane z uśmiechem słowa, że wcale z tego powodu smutny nie jestem już nie znalazł odpowiedzi.

Edytowane przez HORACIOU5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, HORACIOU5 napisał:

od siebie dorzucę jeszcze do Twoich słów to, że owszem lubimy kobiety zwłaszcza te, które potrafią się odpowiednio zachować i są miłe.

 

Tego właśnie mi zabrakło w poście powyżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to zabawne w sumie. Mieć wymagania wobec kobiet nie mieści się matrixowym mężczyznom w głowie. Uznal (podświadomie mierząc kobiety swoją miara), ze wysokie standardy osobowości są nie do osiagniecia a wymaganie ich od innych ludzi skazuje nas na alienację. To raczej skazuje nas na rozwój i w dalszej perspektywie otoczenie się wartościowymi ludźmi z pasjami, umiejętnościami, zasobami itd. 

 

Inna sprawa jak z tym rozwojem osobistym u kobiet jest naprawdę. Ciężko mi nieraz zachować czysta optykę, pamietam co mówił Pan Marek w audycjach dlaczego nie pracuje z kobietami. Z drugiej strony myśle, ze istnieje pewna furtka dla ich rozwoju osobistego, jest to związanie się z mężczyzna, od którego będą niejako chłonąc pewne koncepty, pozytywne schematy zachowań itp. Natura kobiet jest zupełnie inna, nie jestem wcale pewien czy one są zdolne w sposób przemyślany, konsekwentny i prawdziwy podążać ścieżka (samo)rozwoju lub rozwoju duchowego. 

 

Inna perspektywa jednak mówi mi, ze skoro dochodze do takich skrajnych wniosków, ze to jest niemożliwe, to po prostu czegoś nie rozumiem - kobieta jest człowiekiem a rozwój to zjawisko niezarezerwowane wyłącznie dla mężczyzn.

 

Powiem Wam szczerze, ze chciałbym wejść na jakiś czas w skore kobiety aby zrozumieć ich optykę, chyba jednak pozostaje mi tylko obserwacja, interakcja i rozwój empatii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 hours ago, p47thunderbolt said:

No właśnie.
Przecież nam facetom chodzi tylko o spuszczenie z krzyża.
A czy kobiecie chodzi o to samo?
NIE...

Ona w ten sposób wykorzystuje nas do swoich celów. Czyli upokorzenie swojego męża i zadania mu ciosu.
Czy na prawdę myślimy, że ruchając mężatkę to My jesteśmy lepsi?
Czy poprostu zostaliśmy wykorzystani jak  śmieć,zwierzę, przedmiot, paproch do ich niecnego planu, który ma na celu zniszczyć jej faceta.
Tym chcemy być? Tyle jesteśmy warci?

W zyciu nie widzialem lepszego przykladu rycerza na bialym koniu niz ty.

 

Tak. Wykorzystują. Wiec my wykorzystujmy je.

Prosciej powiedziec tego sie nie da.

One wiedza ze ich wladza to rozłożenie nóg na boki.

Wiedza tez przed kim je rozlozyc, o to mozesz sie nie martwic.

Nie zostalismy wykorzystani.

To one najczesciej krzycza ze zostaly wykorzystane.

Zwlaszcza wtedy gdy za rozlozenie nog nic nie dostaly.

Jesli mezczyzna jest wydymany - to norma.

Jesli mezczyzna nie da sie wydymac i wygra te gre ktora nie on zaczal - o k-wa.

To dopiero niesprawiedliwosc.

 

Nie wiem jak cytowac kilka postow a pisanie jednego pod drugim to minusowe punkty od admina.

Zerżnąłem kilka mezatek i zyję.

One tez dbaja o to zeby nikt sie nie dowiedzial o ich grzechach wiec jesli sie madrze robi - to nie jest wieksze ryzyko niz jazda samochodem.

Niekoniecznie dzis bym tak zrobil ale jednak urabiam kolejna nieusatysfakcjonowaną związkiem mezatkę.

Zobaczymy jak to sie skonczy.

 

Edytowane przez JoeBlue
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.