Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Trochę ten sampel na pierwszym tle  nie wypada najlepiej (syntezator basowy? ) dodatkowo to powtarzalne przyspieszenie tempa trochę psuję efekt i rozjeżdża się z sekcją rytmiczną, z perkusją i nie współgra z nią, trochę jakby nie równo. Ja dam 5/10 popracuj jeszcze na tym. Ale generalnie klimat podkładu, całkiem całkiem.

Edytowane przez BrightStar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje osłuchane ucho każe mi stwierdzić, że nie jest źle, masz wyczucie. Co bym poprawił? Uwypukliłbym bas i nasyciłbym perkusję z pomocą kompresji, obecnie brzmi trochę za chudo. Ale przede wszystkim tło potrzebuje ożywienia, jest zbyt schowane. 6 na 10, bo jak na prawie dwie minuty za mało się dzieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Super Producer wg mnie tak 3.5/10. Przedobrzyles troche poczatek, niewiadomo co tam sie dzieje, tam chyba z 5 roznych temp jest. Potem perkusja spoko, ale gdzies w tle tak jak komar co go pierdolniesz spodenkami i na wpol zywy sie kreci jeszcze na stole ten motyw jest. Sprobuj uproscic go, zeby trzymalo sie kupy. Obejzyj sobie "13 Dzielnice" tam byl zajebisty soundtrack, moze cie cos zainspiruje ;)

Ten drugi na soundcloudzie masz calkiem spoko.

Pozdro i propsy za tworzenie!

Edytowane przez Tomko
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.